Rozrywka

Najbardziej szalony pijak w Wielkiej Brytanii ogłasza śmierć „strasznego pieprzonego” pubowego kota Hitlera

Moggy o imieniu Hitler, który mieszkał w pubie nazywanym najbardziej szalonym w Wielkiej Brytanii, zmarł po potrąceniu przez samochód.

Frederick Albert Hitler był kotem pubowym w Poltimore Arms w Yarde Down, niedaleko Brayford w Devon, który jest jednym z najbardziej odizolowanych alkoholików w kraju.

Napłynęły kondolencje dla Freda, w tym od celebrytów, takich jak Rachel Johnson, siostra premiera – i będzie nawet wiadukt na jego cześć.

Fred został adoptowany z centrum ratunkowego przez właściciela mieszkania Steve’a Cottona w 2013 roku, zaledwie tydzień po tym, jak Steve przejął pub Exmoor, donosi Devon Live.

Fred Hitler miał armię fanów (zdjęcie: DevonLive WS) Przeczytaj więcej pokrewnych artykułów Czytaj więcej powiązanych artykułów

„Wszedłem do centrum i poprosiłem o najwstrętniejszego, najbardziej złośliwego kota, którego nikt nie chciał” – powiedział Steve.

„Od razu powiedzieli: „To byłby Fred”.

„Kiedy go dostałem, był złośliwy – był okropnym małym draniem, który brał udział w każdym ruchu.

„Rozerwałby mnie na strzępy i wszczynał bójkę z ludźmi bez powodu. Nie wiem, jacy byli jego poprzedni właściciele, ale myślę, że kiedy dotarł do pubu, to było tak, jakby umarł i poszedł do nieba.

Steve i Fred w Poltimore Arms (Zdjęcie: SWNS)

„Zadomowienie się zajęło mu tylko około sześciu miesięcy, ale mówię ci, że nadal będzie walczył z najbardziej zabójczymi psami na świecie”.

XVII-wieczny pub nie ma ogrzewania ani elektryczności, a cały budynek jest oświetlony świecami i zasilany sześcioma panelami słonecznymi.

Najbliższe miasto jest oddalone o trzy i pół mili, a handel przelotny jest niewielki.

Ale wyjątkowy boozer zdobył armię sławnych fanów dzięki Fredowi i ekscentryczności pubu.

Steve był oszołomiony hołdami pozostawionymi Fredowi (Zdjęcie: WesternDailyPress)

Wśród gości znaleźli się Prince Harry, Damien Hirst i Boris Johnson. Od czasu śmierci Hitlera Steve otrzymał setki kondolencji, w tym od projektantki mody Mai Norman i Rachel Johnson.

„Myślę, że nawet nienawidzący kotów, którzy tu przyszli, polubili Freda, ponieważ nie był zwykłym kotem”, powiedział Steve.

„Odnajdywał ludzi, którzy nie lubią kotów, i po prostu na nich siadał. Nie dbał o to, kim jesteś – ale o to właśnie chodzi w tym pubie. Możesz być księciem, księciem, kimkolwiek, ale w chwili, gdy wejdziesz do tego pubu, jesteś równy.

Fred przybył ze schroniska ratunkowego po tym, jak właściciel Steve poprosił o najgorszego kota, jakiego mieli (Zdjęcie: SWNS)

Aby otrzymywać najnowsze wiadomości z ostatniej chwili i niesamowite historie z Daily Star, zapisz się do naszego biuletynu, klikając tutaj.

W przyszłym tygodniu odbędzie się czuwanie dla Freda, a lokalny pilot Dangerous Dan ma wykonać wiadukt w jego pamięci.

„Fred był draniem o zimnym sercu, ale kiedy umarł, naprawdę do mnie dotarło. Była szósta rano. Wyjrzałem przez okno, a on był na drodze” – powiedział Steve.

„Był cały we krwi, ale po prostu go podniosłem, położyłem na kolanach, wybiłem i zapaliłem. To smutna sprawa, ale miał najlepsze dziewięć lat, na jakie może liczyć kot, a jedyne, co możesz zrobić, to iść naprzód”.

„Nigdy nie wychodziliśmy z pubu od dziewięciu lat – tylko ja i Fred. Był pierwszą rzeczą, którą zobaczyłam rano i ostatnią przed pójściem spać. Naprawdę będę za nim tęsknić.

Przeczytaj więcej powiązanych artykułów Przeczytaj więcej powiązanych artykułów

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button