Rozrywka

Najbardziej szczere i gorące cytaty Kim Kardashian o jej życiu seksualnym: Jestem „20 w skali od 1 do 10”

Ostrzeżenie o nadmiernym udostępnianiu! Kim Kardashian jest otwartą księgą, jeśli chodzi o jej życie seksualne – i nie wydaje się, żeby w najbliższym czasie zamierzała się cenzurować.

„Muszę być w związku, aby być intymnym” Z kamerą u Kardashianów powiedział ałun Złożony w lutym 2007. „Nie jestem dziewczyną na jedną noc. Pomimo plotek.

W tym samym roku pojawiła się sekstaśma z udziałem Kardashiana i byłego chłopaka Ray J. Materiał filmowy został nakręcony cztery lata wcześniej, gdy duet wciąż był przedmiotem. W listopadzie 2018 roku założycielka KKW Beauty ujawniła, jaki był jej stan umysłu, kiedy kręciła niesławny film, przypisując decyzję nocy wywołanej narkotykami.

„Wyszłam za mąż pod wpływem ekstazy. Po raz pierwszy” – powiedział Kardashian podczas odcinka E! serial reality, nawiązujący do jej krótkotrwałego małżeństwa z Damon Thomas, który zakończył się w 2003 roku po trzech latach. „Raz zażyłam ecstasy i wyszłam za mąż”.

Następnie wyznała: „Zrobiłam [ecstasy] znowu nagrałem seks-taśmę”. Kardashian i Ray J rozstali się w 2006 roku po trzech latach spędzonych razem.

Założycielka Skims przez lata ujawniała szczegóły swojego życia miłosnego, zwłaszcza gdy była żoną Kanye West. Kardashian, który dzieli z raperem North, Saint, Chicago i Psalm, złożył wniosek o rozwód z Zachodem w lutym 2021 roku po prawie siedmiu latach małżeństwa.

„Moje umiejętności twerkowania dotyczą sypialni. Nie klub” – żartował Kardashian podczas odcinka z 2014 roku KUWTK. W następnym roku uświadomiła sobie, jak często ona i West uprawiali seks, próbując mieć dziecko nr 2.

Obecna matka czwórki dzieci wyjaśniła podczas odcinka rodzinnego programu w 2015 roku, że gdy pewnego dnia pracowała, zadzwoniła do muzyka „Jesus Walks”, aby dołączył do niej na szybki numerek. „Pomyślałem: 'Dziś mam owulację!’ Dlatego kazałem mu przyjść na moją sesję zdjęciową” – wyjaśnił wtedy Kardashian.

The Kardashianie Gwiazda zwróciła się do schadzki podczas konfesjonału, mówiąc: „Wiesz co, ani przez sekundę nie czuję się z tym źle. Musisz to włożyć tam, gdzie możesz to zrobić.

W kwietniu 2016 roku osobowość telewizyjna podzieliła się podczas pytań i odpowiedzi, że była intymna w prywatnym samolocie, pozornie potwierdzając, że ona i West nie mają problemów z seksem w zwariowanych miejscach. Wskazała na „publiczne kino” jako najdziksze miejsce, w którym duet miał to miejsce.

Po rozstaniu z Zachodem Kardashian zaczął się spotykać Pete Davidson jesienią 2021 roku, a jej życie seksualne wydawało się tylko gorętsze.

„Nic nie gonię i to jest najlepsze uczucie. Czy to na początku kariery w pogoni za sławą, w pogoni za pieniędzmi, w pogoni za związkiem czy w pogoni za szczęściem. Na przykład, to po prostu wszystko tutaj”, dawne E! gwiazda wypowiedziana podczas odcinka z czerwca 2022 r. Kardashianie.

Następnie zasugerowała, że ​​ona i Davidson zrobili krok w sypialni, dodając: „Kiedy skończyłam 40 lat, wszyscy mówili, że to najlepszy seks w twoim życiu”, dokuczając, że ludzie się nie mylą.

Jednak w sierpniu 2022 roku para zrezygnowała z pracy po niecałym roku spędzonym razem. „Rozstali się polubownie” – powiedział jeden z informatorów Nas tygodniowo wtedy.

Przewiń w dół, aby zobaczyć najbardziej wybuchowe komentarze Kardashian dotyczące życia seksualnego:

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button