Rozrywka

Najbardziej upokarzający moment Josha Brolina jako rodzica zmienił sposób, w jaki troszczy się o swoje dwie córki z Kathryn Boyd

Aktor Josh Brolin i jego żona Kathryn Boyd są małżeństwem od 2016 roku. Para ma dwoje dzieci, Chapel Grace, która urodziła się w 2020 roku i Westlyn Reign urodzona w 2018 roku. W sumie Brolin ma czworo dzieci.

Był żonaty z Alice Adair i mają razem dwoje dzieci: Trevora, który ma teraz 33 lata i Eden, który ma 28 lat. Brolin był również żonaty z Diane Lane, ale nie mieli razem dzieci.

ten To nie jest kraj dla starych ludzi Najstarsza córka gwiazdy, Eden, podzieliła się swoimi przemyśleniami na temat tego, jak wychowuje dwie córki, które dzieli z Boydem. Brolin powiedziała, że ​​słuchanie jej opinii to upokarzające doświadczenie

Burzliwe wychowanie Josha Brolina

” src=”https://www.youtube.com/embed/0rBY14-R1lg?feature=oembed” frameborder=”0″ allow=”akcelerometr; Automatyczne odtwarzanie; schowek-zapis; zaszyfrowane media; żyroskop; obraz w obrazie” allowfullscreen>

Brolin jest synem aktora Jamesa Brolina i aktywistki przyrody Jane Cameron. Jego hollywoodzkie wychowanie oferowało wiele pokus, w tym narkotyki. ten Goonie aktor powiedział The Guardian, że rabował samochody, by kupować narkotyki, i wpadał w kłopoty.

„Spróbowałem heroiny” — mówi Josh. „To brzmi strasznie, kiedy tak to ujmujesz. Ale tak, próbowałem heroiny. To znaczy, nigdy się w to nie dostałem i nigdy od tego nie umarłem, co jest dobrą rzeczą. Miałem 19 przyjaciół, którzy zginęli. Większość z tych facetów, z którymi dorastałam, wszyscy już nie żyją.

Jak Josh wyjaśnił Daxowi Shepardowi i Monice Padman w podcaście Armchair Expert:

„Zawsze myślałem, zwłaszcza z powodu traumy rodzicielskiej, traumy z dzieciństwa, cokolwiek to znaczy, dzieci zrobią jedną z dwóch rzeczy i to ta sama energia:

Albo będą to naśladować, żeby zrozumieć, dlaczego tak było. Albo zrobią odwrotnie, prawda? I będą żyć w ten sposób świętej egzystencji, która jest również całkowicie niezdrowa, ponieważ jest to dokładnie ta sama energia”.

Josh Brolin otrzymuje fachową poradę od swojej dorosłej córki Eden

Na Armchair Expert gwiazda Diuny podzieliła się również tym, że lubi prosić swoje dwoje dorosłych dzieci o opinie na temat jego rodzicielstwa w odniesieniu do jego dwójki małych dzieci.

Josh zapytał swoją najstarszą córkę Eden: „Hej, co pamiętasz? A moja córka powiedziała coś, co ostatnio zrobiła — po prostu najbardziej upokarzający moment, jaki przeżyłem w wychowaniu — powiedziała: „Dzieci nie będą pamiętały, co zrobiły, ale na pewno zapamiętają reakcję”. A ja na to: „Och, wow”.

Josh kontynuował: „Nie, ale fajnie jest móc odbić się od nich. A potem dowiadujesz się prawdy i mówisz: „OK, teraz jestem starszym kolesiem”, a ja sobie z tym radzę w ten sposób i złagodniałem”.

Josh Brolin i żona Kathryn Boyd

Zakres zewnętrzny gwiazda Josh Brolin i żona Kathryn Boyd Brolin | Axelle/Bauer-Griffin/FilmMagic

Żonaty od 2016 roku, Josh i Kathryn Boyd mają dość dużą różnicę wieku. Boyd jest 19 lat młodszy od Josha. Spotykali się przez dłuższy czas, zanim zawiązali węzeł. Boyd jest byłym asystentem Josha. Para zaczęła spotykać się miesiąc po jego rozstaniu z Lane. Mieli długie zaręczyny na dwa lata przed ślubem.

W lutym 2020 r. Josh został skrytykowany przez fana za opublikowanie seksownego zdjęcia swojej żony na Instagramie. Fan skrytykował go za to, że działa wbrew woli Bożej i „ujawnia” w Internecie ciało swojej żony. Josh po prostu odpowiedział: „Właśnie rozmawiałem z Bogiem, a Bóg poprosił mnie, abym poprosił cię, abyś się zamknął i wziął prysznic”.

Josh wrócił do telewizji po prawie 20 latach w swoim nowym serialu Zakres zewnętrzny. Serial jest dostępny do streamowania w Prime Video.

ZWIĄZANE Z: „Nie ma kraju dla starych ludzi”: Bracia Coen spieprzyli z Joshem Brolinem w sposób, który pozostawił Ethana Cackling

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button