Rozrywka

„Najbardziej znienawidzona kobieta w Wielkiej Brytanii” zalana „obrzydliwymi” prośbami seksualnymi ze strony mężczyzn

Carla Bellucci, modelka OnlyFans, opalała się w zeszłym tygodniu w eleganckim kurorcie w Dubaju, kiedy nieznajomy wślizgnął się do jej DM.

Została wysłana za pośrednictwem prywatnego konta od mężczyzny, który ma 183 obserwujących.

Jego przesłanie do Carli brzmiało: „Dałbym ci 2500 funtów tylko za ucałowanie twoich stóp przez minutę”.

Szybko podążył za tym emoji z szokującą twarzą.

Próbując szczęścia po raz trzeci, napisał: „Spróbuj dać mi szansę pocałować twoje stopy”.

Teraz, rozmawiając z Daily Star, Carla, mama czwórki dzieci, która bierze w tym roku „zasłużone osiem wakacji”, powiedziała, że ​​tego typu prośby były dla niej powszechne.

„Nic takiego mnie nie denerwuje” – powiedziała. „To sprawiło, że się uśmiechnąłem. Musi kochać stopy, bo wow, to dużo pieniędzy.

Carla była niedawno w Dubaju i obiecała wziąć w tym roku osiem wakacji (zdjęcie: Doubletree Hilton Marjanisland) Czytaj więcej Pokrewne artykuły Czytaj więcej Pokrewne artykuły

„Jeszcze nie odpowiedziałem, ale to szaleństwo i dużo pieniędzy. To niewiarygodne, ale nic mnie dzisiaj nie szokuje.

„To łatwe pieniądze, czy możesz sobie wyobrazić, że pozwalasz facetowi to robić i zarabiać takie pieniądze? Jestem pewien, że samotna kobieta by na to skoczyła, ale nie sądzę, aby mój mężczyzna był pod wrażeniem.

Carla – kiedyś nazwana „najbardziej znienawidzoną brytyjską kobietą” po tym, jak załatwiła sobie darmową pracę nosa przez udawanie depresji – utrzymuje rodzinę, rozbierając się na OnlyFans.

Carla Bellucci o swoich najdziwniejszych prośbach w OnlyFans (Zdjęcie: Doubletree Hilton Marjanisland)

Dawny model glamour, z Hitchin, Herts, może zarobić znacznie ponad 1000 funtów dziennie na pyskatej stronie subskrypcji.

Odnosząc się do innych dziwacznych próśb fanów, Carla, lat 40, powiedziała: „Zdarzało mi się, że ludzie oferowali mi wielkie i więcej za używane skarpetki. To obrzydliwe, ale cokolwiek unosi twoją łódź.

„Mężczyźni zawsze chcą najdziwniejszych rzeczy. Bycie zgniecionym jest jednym z nich i ktoś poprosił mnie, żebym na nich usiadł, ludzie mają po prostu dziwne fetysze”.

Odmówiła pozowania nago na OnlyFans (Zdjęcie: Doubletree Hilton Marjanisland)

Dodała: „Jeśli zdobędziesz kogoś, kto cię uwielbia, możesz na tym obciążyć, ponieważ dadzą ci napiwek tylko za wiadomość, to szaleństwo.

„Mam kogoś, kto daje mi 100 funtów napiwku za każdym razem, gdy publikuję. A ktoś inny zaproponował, że kupi mi dom w Dubaju.

„Ludzie są szaleni, a ja biorę to za to, czym jest, i dopóki pieniądze są do zarobienia, zamierzam je wypłukać”.

Życie Carli zostało uratowane podczas porodu we wrześniu zeszłego roku, a wcześniej zarabiała nawet 20 000 funtów miesięcznie, obnosząc się z miłośnikami fetyszów ze swojego dziecięcego guza.

Ale pomimo tego, że na tej ekscentrycznej stronie zbiera pieniądze, które zmieniają życie, Carla twierdzi, że jest to trudniejsze, niż wyobrażają sobie osoby z zewnątrz.

Powiedziała: „Trudno zarobić dobre pieniądze, trzeba być na tym stale i to jest praca na pełen etat.

Zarabiała do 20 tys. funtów miesięcznie, chłostając pstryknięcia dziecka (Zdjęcie: Doubletree Hilton Marjanisland) Była dziewczyna Babestation zarabia teraz na życie w OnlyFans (Zdjęcie: Doubletree Hilton Marjanisland)

„Tak, istnieje potencjał do zarobienia niesamowitych pieniędzy, ale wkładasz to, co dostajesz. Dużo zarobiłem dzięki ciężkiej pracy nad publikowaniem każdego dnia”.

I chociaż jest zasypywana prośbami o fetysz, Carla jest pewna, co zrobi, a czego nie zrobi za gotówkę.

Wyjaśniła: „Nie zrobię żadnego porno na OnlyFans. Fetysz stóp jest w porządku, jeśli chcą spojrzeć na moje stopy, zrobię zdjęcia.

„Ale jeśli chodzi o nagość, nie, tylko bikini i bieliznę. Nie pójdę topless ani frontalnie.

„Szanuję ludzi, jeśli to ich sprawa, ale to nie dla mnie”.

Aby uzyskać więcej historii dotyczących stylu życia, zapisz się do bezpłatnego biuletynu Hot Topics tutaj.

Przeczytaj więcej powiązanych artykułów Przeczytaj więcej powiązanych artykułów

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button