Rozrywka

„Najgorszy koszmar”: Mama wspomina przerażający moment, kiedy jeździ na wesołym miasteczku z trójką dzieci przywiązanych do SNAPPPED

TALLMADGE, OHIO: Przerażająca scena rozegrała się, gdy matka zobaczyła, jak mechaniczne ramię w wesołym miasteczku odrywa się, uwalniając siedzenie, do którego była przypięta trojka jej dzieci. Odwrócona trójka dzieci została uwięziona i krzyczała ze strachu.

REKLAMA

Matka Tessa Brown powiedziała, że ​​jej dzieci poszły na „symulator skuterów wodnych” na Summit County Fair w Tallmadge w stanie Ohio 29 lipca 2022 r. Udostępniła zdjęcie dzieci na chwilę przed tym, jak usiadły na przejażdżce.

POWIĄZANE HISTORIE

REKLAMA

Tire Sampson: Nastolatek zmarł po tym, jak operator przejażdżki rozrywkowej dokonał fizycznych zmian w uprzęży

Dlaczego Wielka Ameryka się zamyka? Internet opłakuje utratę 55 lat rodzinnej zabawy

REKLAMA

Według raportu The Sun, Brown, osobisty bankier, powiedział, że mechaniczne ramię skutera odłamało się w połowie jazdy. W poście na Facebooku Brown przypomniała o incydencie, twierdząc, że siedzenie łodzi spadło z jej dziećmi przywiązanymi pasami. Odwrócona łódź była na szczycie krzyczących dzieci, gdy płakali z przerażenia.

REKLAMA

Zgodnie z 19News, urzędnicy parku ujawnili, że samochód spadł około 18 cali na ziemię. Powiedzieli, że dzieci nie odniosły większych obrażeń, ponieważ były przywiązane.

REKLAMA

„Dosłownie dziękując Bogu” – mówi matka

Na szczęście dzieci otrzymały tylko niewielkie cięcia. Tessa napisała: „Mogło być o wiele gorzej. Dosłownie dziękujemy Bogu, że nie są poważnie ranni ani gorzej”. Opisała ten incydent jako jeden z jej „najgorszych koszmarów”. Tessa uważa, że ​​męka uniemożliwi dzieciom jeżdżenie na wesołe miasteczko przez „bardzo długi czas”. Powiedziała, że ​​ratownicy medyczni przybyli szybko, aby upewnić się, że dzieci są w porządku i powiedzieli, że „są cudowne”.

Kierownik targów, Cathy Cunningham, powiedziała 19News, że 26 lipca pojazdy zostały poddane kontroli przez urzędników Departamentu Rolnictwa Ohio. Powiedziała: „właściciele przejażdżek przeprowadzają następnie inspekcje każdego ranka”. Cathy dodała, że ​​urzędnicy ze sprzedawcy przejażdżek Lindo Amusements również rozmawiali z rodziną i sprawdzali samopoczucie dzieci. Targi Summit County odbyły się w dniach 26-31 lipca, a przejażdżka była przeznaczona dla dzieci poniżej 10 roku życia.

REKLAMA

Ta wiadomość pojawiła się tuż po tym, jak ludzie w parku rozrywki w Pensylwanii wisieli do góry nogami, gdy huśtawka Aero 360, w której byli, nagle zatrzymała się 30 maja. Niektórzy naoczni świadkowie na miejscu zdarzenia opowiadali, że ludzie krzyczeli o pomoc, gdy zwisali w połowie… powietrze. Personel techniczny pomógł w ewakuacji kolarzy. Chociaż nikt nie został ranny w wypadku, trzy osoby odwiedziły punkt pierwszej pomocy zapobiegawczo.

REKLAMA

Karnawałowe przejażdżki mogą zepsuć się znikąd, tak jak miało to miejsce w lipcu 2021 r., Kiedy Magic Carpet Ride na 95. Dorocznym Narodowym Festiwalu Wiśni w Traverse City w stanie Michigan wymknął się spod kontroli. Kilku świadków pospieszyło, aby ustabilizować niebezpieczną atrakcję, ponieważ około 10 pasażerów trzymało się na całe życie. Nikt nie został ranny po incydencie.

REKLAMA

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button