Rozrywka

Najlepsze klipy bananowe

Kluczem do łatwego upięcia może nie być w końcu gumka do włosów, ale zakrzywiony klips o dość zapadającej w pamięć nazwie: klips bananowy. Bananowy klips, który pierwotnie był ulubionym dodatkiem do włosów w latach 80., ostatnio powrócił, w dużej mierze dzięki mediom społecznościowym. Najlepsze dzisiejsze klipy bananowe nie różnią się zbytnio od tych, które zadebiutowały w latach 80-tych. Klipsy w kształcie litery U nadają się do wszystkich rodzajów włosów, od cienkich do grubych, a po obu stronach mają plastikowy grzebień, który łapie włosy, gdy są spięte razem na środku. W przeciwieństwie do gumek, klips bananowy nie pociągnie włosów ani nie pozostawi wgnieceń dzięki grzebieniu z szerokimi zębami, który utrzymuje włosy na miejscu. Na liście powyżej znajdziesz mieszankę klasycznych, neutralnych i szylkretowych klipsów bananowych, a także bardziej kolorowe i ozdobne style do wyboru.

Jak korzystać z klipsa bananowego

Na TikTok można znaleźć tuzin samouczków do tworzenia niechlujnych bułeczek i stylów pół w górę, w połowie w dół. Ale zdecydowanie najpopularniejszym sposobem noszenia spinki do banana jest kucyk. Efektem końcowym jest zdecydowanie pełniejszy kucyk, a wielu fanów klipu twierdzi również, że nie ciągnie ani nie szarpie ich włosów. Chociaż spinki bananowe mogą wymagać nieco więcej praktyki niż gumki do włosów, do których jesteś przyzwyczajony, będziesz chciał zacząć od przeczesywania włosów i zbierania ich. Otwórz klips bananowy, jedną ręką przytrzymując włosy na miejscu, a drugą wsuń klips pod włosy na karku. Ząbki w grzebieniu pomogą podciągnąć włosy do góry, gdy ustawiasz klips na żądaną wysokość kucyka, a wszystko, co musisz zrobić, aby go zabezpieczyć, to połączyć dwa końce klipsa i zatrzasnąć je razem. Możesz zostawić grzywkę lub elementy do kadrowania twarzy z klipsa bananowego lub przypiąć je osobno za pomocą szpilek, jeśli chcesz uzyskać bardziej eleganckie wykończenie.

Kup najlepsze klipsy bananowe

W pośpiechu? Oto najlepsze klipy bananowe:

  1. Najlepszy asortyment: Chuangdi Bananowe Spinki do Włosów
  2. Najlepszy francuski klip: Camila Paris Duży klips bananowy
  3. Najlepszy kolorowy zestaw: RC Roche Ornament Bananowa spinka do włosów
  4. Najlepszy kwiatowy klip: Bananowa spinka do włosów Lurrose
  5. Najlepszy zestaw zdobiony: Deeka perłowe klipsy bananowe
  6. Najlepsze klipsy bananowe do grubych włosów: Duże klipsy bananowe Eyegla

1. Klasyczny asortyment

Jeśli nie wiesz, od czego zacząć, ten zestaw różnorodnych klipów zawiera 12 klipsów bananowych w czterech różnych stylach do zabawy. Trzy większe klipsy mogą być używane do mocowania długich i gęstych włosów w kucyki i upięcia, podczas gdy mniejsze, okrągłe klipsy są bardziej odpowiednie do stylizacji w połowie w górę, w połowie w dół (lub do przytrzymywania mniejszych części włosów z tyłu podczas wykonywania makijaż). W zestawie znajdują się klipsy w kolorach czarnym, brązowym i przezroczystym, dzięki czemu masz wiele możliwości wyboru w zależności od stroju.

Odpowiednia recenzja: „Uwielbiam te spinki do włosów oraz różnorodność kształtów i kolorów! Są idealne do utrzymywania włosów z góry i z dala od twarzy w ciągu dnia. Spinki są grube i mocne i pozostają na miejscu, dopóki ich nie wyjmiesz. Mam grube , kręcone włosy i te działały naprawdę dobrze!”

2. Francuski sposób na noszenie klipsa bananowego

Wyprodukowane we Francji, Camila Paris Banana Clip oferuje szykowne i przykładowe podejście do tego trendu. Te klipsy są szersze, co zapewnia mocniejsze trzymanie, które sprawdza się szczególnie dobrze w przypadku grubszych rodzajów włosów, ale są dostępne w kilku rozmiarach, aby pasowały również do innych tekstur i długości włosów. Bananowe klipsy, które są dostarczane w osobnej małej torbie do przechowywania, można kupić pojedynczo lub w zestawie dwóch. Występują również w kilku kolorach, od przedstawionego tu różowo-beżowego, po stylową delikatną zieleń i klasyczną szylkretkę.

Odpowiednia recenzja: „Mam bardzo gęste i kręcone włosy, które ledwo wystarczają do odpięcia. Ten klips świetnie je trzyma i jest naprawdę łatwy w użyciu jedną ręką (podczas gdy moja druga ręka trzyma moje włosy na miejscu”.

3. Kolorowy zestaw

Jeśli jesteś fanem bardziej żywych akcesoriów do włosów, wybierz ten sześcioczęściowy zestaw, który jest oferowany w czterech kolorowych asortymentach z motywami takimi jak galaretki, pastele lub tęcza. Przezroczysty zestaw (na zdjęciu) zawiera neutralne kolory, takie jak ciemny fiolet i biel, a także jaśniejsze odcienie pomarańczy, różu, fioletu i błękitu.

Odpowiednia recenzja: „Miło zaskoczony jakością tych klipsów! Moje włosy są bardzo grube, więc normalne klipsy otwierają się lub po prostu nie trzymają się wcale. Są bardzo wytrzymałe, nie otwierają się i mogę je zamknąć. Uwielbiam wygląd bananowej spinki we włosach o wiele bardziej niż zwykły kucyk i byłam bardzo szczęśliwa, że ​​zadziałały tak dobrze!”

4. Opcja kwiatowa

Aby jeszcze bardziej urozmaicić swój kucyk, wypróbuj ten ozdobiony kwiatami klips z banana, który nadaje klimat Chanel. Ponieważ zęby tych grzebieni są mniejsze, ten bananowy klips najlepiej sprawdza się w przypadku włosów o krótszych lub średnich włosach, które są na cieńszej stronie.

Odpowiednia recenzja: „Uwielbiam ten Banana Clip, mam bardzo małą główkę i bardzo cienkie włosy, które pozostają we włosach i świetnie wyglądają!!”

5. Zdobiony zestaw

Jeśli chcesz unieść klips w kształcie banana na specjalną okazję, taką jak ślub, wybierz klips ozdobiony kryształkami lub perłami. Ten zestaw klipsów bananowych Deeka Pearl daje to, co najlepsze z obu światów dzięki wielu kombinacjom kolorystycznym, z których niektóre są wyposażone w małe cyrkonie, które dodają blasku. Chociaż te klipsy są dość długie, mniejsze zęby na grzebieniu sprawiają, że są one bardziej odpowiednie dla włosów, które mają cieńszą stronę.

Odpowiednia recenzja: „Naprawdę nie spodziewałem się, że będą tak wspaniałe, biorąc pod uwagę cenę, ale byłem bardzo mile zaskoczony, jak cudownie i łatwo działają. Moje włosy są średniej gęstości i dosłownie noszę je codziennie, ponieważ dobrze się trzymają i nie Jeśli twoje włosy są bardzo grube i kręcone, prawdopodobnie nie będą działać tak dobrze, ale dla średniej do drobnej gęstości są idealne!!”

6. Najlepsze dla grubych włosów

W przypadku grubszych włosów te kolorowe spinki w kształcie bananów mają dwa zestawy zębów na każdym grzebieniu. Po pierwsze, na zewnątrz grzebieni znajdują się duże pazury, które są wystarczająco mocne, aby utrzymać gęste włosy. A wzdłuż wewnętrznej strony grzebienia znajdują się mini ząbki w kształcie pazurów, które zapewniają mocniejszy chwyt włosów, aby utrzymać je bezpiecznie na miejscu.

Odpowiednia recenzja: „Te klipsy są niesamowite! Szukałam klipsów, które pasują do moich gęstych włosów. Złamałem wiele klipsów. Różnią się one tym, że mają „sprężynę” u dołu klipsa i mocne zapięcie na na górze. Spałem nawet z klipsem, a zapięcie pozostało zamknięte – niesamowity kawałek sprzętu do włosów. Najlepszy zakup.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button