Rozrywka

Najlepsze materace nawierzchniowe 2022 dla idealnego snu

Nakładki na materace mogą czasami przejść pod radar, ale powinny być nieodłączną częścią przy zakupie nowej pościeli.

Nakładki na materac to ułamek ceny materaca i warto w nie zainwestować dla tych, którzy chcą odnowić swój istniejący materac, ale z ograniczonym budżetem.

CZYTAJ WIĘCEJ: 21 najlepszych materacy do kupienia teraz na niesamowity sen

POWIĄZANE: To nowe narzędzie do spania pomaga znaleźć idealny materac – i jest genialny!

Pracują, aby dać Twojemu łóżku nowe życie, dodając dodatkową warstwę wsparcia i komfortu do podstawy, zwłaszcza jeśli cierpisz na ból pleców.

Dodatkowo, biorąc pod uwagę ciepłą pogodę w Wielkiej Brytanii, szukamy rozwiązań, które pomogą nam zachować chłód i spokojny sen w nocy, a nakładki na materac również mogą w tym pomóc.

Istnieje cała gama nakładek na materace; od pianki zapamiętującej kształt po wariacje chłodzące i ortopedyczne. Czas drzemki nigdy nie był tak pociągający.

KOCHASZ ZAKUPY? Zapisz się do HELLO! Edytuj biuletyn

Jak często należy zmieniać nakładkę na materac?

Rada ds. snu zaleciła wymianę materaca co siedem lat, ale istnieją mieszane opinie na temat tego, jak długo wytrzyma nakładka na materac.

Ta sama rada uważa, że ​​możesz dłużej utrzymać materac nakładkowy, jeśli regularnie go pulchniesz i obracasz. Dodatkowo, użycie ochraniacza na materac na wierzchu zapewni również dodatkową ochronę przed wszelkimi wyciekami lub plamami.

Jednak Crafted Beds twierdzi, że musisz wymieniać nakładkę na materac co trzy do pięciu lat.

Zalecamy sprawdzanie go, ponieważ poczujesz, że materac nie zapewnia już wsparcia i komfortu, jak kiedyś.

Jaki rodzaj materaca nawierzchniowego jest najlepszy?

Dostępnych jest wiele nakładek na materace, ale może być przytłaczające, aby wiedzieć, który z nich najlepiej pasuje do Ciebie.

Od wzorów pianki z pamięcią, po skrzynki na jajka, wełniane i polarowe nakładki, kupujący mają szeroki wybór.

Nakładki na materace z pianki z pamięcią kształtu są prawdopodobnie najpopularniejszymi nakładkami na materace, ponieważ działają w taki sam sposób, jak materace z pianki z pamięcią kształtu i zapewniają dodatkową warstwę wsparcia i amortyzacji, która delikatnie dopasowuje się do ciała.

Nakładki na materac Egg Crate mają bardziej sferoidalną powierzchnię z pianki, która przypomina pudełko na jajka – stąd nazwa. Chociaż mogą nie być tak elastyczne, zwykle są najtańszą opcją.

Wełniane lub polarowe nakładki na materac są idealne dla tych, którzy szukają dodatkowego komfortu, a także chłodnego gniazda, w którym można odpocząć po długim dniu w cieplejszych miesiącach.

Nakładki na materace z piór są miękkie w dotyku i lekkie oraz zapewniają luksusowe wrażenia hotelowe, a bawełniane kreacje są oddychające, miękkie i hipoalergiczne.

Najlepsze nakładki na materac

Simba Sleep, Silentnight, Panda, M&S i John Lewis mają jedne z najlepszych nakładek na materace do zakupów online i w sklepie. Niezależnie od tego, czy kupujesz piankę z pamięcią kształtu, czy luksusowe wzory z pierza i gęsiego puchu, aby uzyskać poczucie luksusu, jest wiele do wyboru. Ponadto dostępne są różne rozmiary, które pasują do wszystkich rozmiarów łóżek; od jednego do king size.

Wyselekcjonowaliśmy najlepsze materace nawierzchniowe dla potrzeb każdego klienta, od bestsellerów po te z najlepszymi opiniami na temat pianki z pamięcią kształtu, chłodzących materacy nawierzchniowych i tych na ból pleców.

Najlepsze nakładki na materac z pianki z pamięcią Simba

THE SIMBA Hybrid Topper, 148,85 £, Simba

KUPUJ TERAZ

Materac Simba Hybrid został uznany za jeden z najlepszych materacy wśród klientów, dlatego wiążemy duże nadzieje z materacem nawierzchniowym tej marki.

Zapewnia to nie tylko wsparcie dla osób śpiących, ale także pianka o otwartych komórkach zapewnia chłód w nocy. To potrójna groźba, o której nigdy nie wiedzieliśmy, że potrzebujemy, ale której desperacko pragniemy.

Dunelm

Materac nawierzchniowy z pianki memory, 100 £, Dunelm

KUPUJ TERAZ

Dla tych, którzy szukają podstawowego, ale wydajnego materaca nawierzchniowego z pianki z pamięcią kształtu, odpowiedzią jest projekt Dunelm.

Jest nie tylko przystępny cenowo, ale można go łatwo przymocować do materaca, jest wytrzymały i jest wyposażony w ochraniacz, który utrzymuje go dłużej w świeżości.

Moczyć i spać

Materac nawierzchniowy z pianki memory, 71,26 £, moczenie i spanie

KUPUJ TERAZ

Materac nawierzchniowy z pianki memory Soak and Sleep oferuje imponujące pięciostrefowe wsparcie z pianki memory, która dopasowuje się do kształtu ciała i zmniejsza nacisk na stawy.

Ceny zaczynają się od przystępnych 70 funtów, co naszym zdaniem jest niewielką ceną za spokojne drzemki.

Przeddzień

Nakładka na materac, 149 funtów, Ewa

KUPUJ TERAZ

Eve bardzo ułatwiła zakupy nakładki na materac, ponieważ jest tylko jeden wzór do wyboru i jest to konstrukcja z pianki z pamięcią kształtu.

Jednak ta pianka z pamięcią kształtu nie tylko zapewnia wsparcie i wygodę, ale mówi się, że jest 30 razy bardziej oddychająca, co oznacza, że ​​dłużej pozostajesz chłodniejszy.

Argos

Materac nawierzchniowy z pianki memory Argos Home 5 cm, 45 £, Argos

KUPUJ TERAZ

Nakładka na materac może dać Twojemu materacowi nowe życie, a przy cenach tak niskich, jak 45 funtów, warto w nie zainwestować.

Ta pianka z pamięcią kształtu dopasowuje się do ciała i wszelkich ruchów wykonywanych podczas snu, zapewniając wygodę przez cały czas. Ma grubość 5 cm, więc następnym razem, gdy złapiesz te wszystkie ważne „z”, poczujesz się, jakbyś zapadał się w piankę.

Cicha noc

Impress 5 cm materac nawierzchniowy z pianki memory, 100 £, Silentnight

KUPUJ TERAZ

Silentnight to jedna z wiodących marek, jeśli chodzi o pościel, dlatego jesteśmy dumni z tego, że jest to nakładka na materac z głęboką pianką z pamięcią kształtu.

Jest nie tylko wygodna, ale także hipoalergiczna, co jest idealne dla osób z alergiami, które nie dają im spać w nocy.

WIĘCEJ: Najlepiej ocenione materace hybrydowe: od Simby, Emmy, Silentnight i nie tylko

Trasa

Materac nawierzchniowy z pianki memory, 59,99 £, Wayfair

KUPUJ TERAZ

Dla tych, którzy nie mogą wydostać się z głębokiego materaca lub materaca nawierzchniowego, warto zainwestować w ten materac nawierzchniowy o głębokości 2 cm, który nadal zapewnia niezbędne wsparcie i dopasowuje się do kształtu ciała, zapewniając idealny sen .

To proste, ale skuteczne.

SM

Materac nawierzchniowy z pianki memory o głębokim konturze, od 139 GBP, M&S

KUPUJ TERAZ

M&S Memory Foam Mattress Topper naszym zdaniem spełnia wszystkie kryteria, ponieważ jest wykonany z chłonnej pianki z pamięcią kształtu, która dopasowuje się do kształtu ciała, zapewnia komfort, ale także powraca do pierwotnego kształtu, gdy wstajesz i wychodzisz.

Posiada również głęboko wycięte kanały, które umożliwiają cyrkulację powietrza przez nakładkę, zapewniając chłód w nocy.

Najlepsze chłodzące nakładki na materac M&S

Wygodnie fajny materac nawierzchniowy, 65 £, M&S

KUPUJ TERAZ

Zachowanie chłodu w nocy może być trudne, szczególnie w miesiącach letnich, dlatego oddychający materac nawierzchniowy jest koniecznością.

Ten fason został stworzony przy użyciu technologii Climate Control, która pomaga regulować temperaturę ciała, a bawełna zapewnia miękką warstwę dla większego komfortu.

Dunelm

​​Gel Fusion Memory Foam Topper, 125 £, Dunelm

KUPUJ TERAZ

Nakładka z pianki Gel Fusion Memory Foam firmy Dunelm jest idealna dla tych, którzy szukają dodatkowego komfortu i poczucia bycia przytulonym do snu, ponieważ ta konstrukcja pozwala ciału zatopić się głęboko w materacu.

Cząsteczki żelu regulują temperaturę ciała podczas snu, rozpraszając ciepło ciała w całym projekcie, co w połączeniu ze zwiększonym przepływem powietrza przez otwory wentylacyjne zapewnia ochłodzenie.

Velfont

Materac nawierzchniowy bawełniany Velfont Siberia z regulacją temperatury, od 115 do 200 funtów, John Lewis

KUPUJ TERAZ

Według strony internetowej, nakładka na materac z regulacją temperatury Velfonta została rzekomo opracowana dla NASA. Tak więc, jeśli jest wystarczająco dobry, aby zabrać Cię w kosmos, to wystarczy nam.

Ten projekt ma zewnętrzną powłokę wykonaną z bawełny Outlast, która pomaga regulować temperaturę ciała i odprowadzać wilgoć z ciała, aby zapewnić lepszy sen. Natomiast wypełnienie Neotherm, które ma działanie przeciwpyłowe, jest korzystne dla alergików.

Pomoc

Aidapt Cool Materac Topper 5.0 cm z pianki memory, 43 £, Argos

KUPUJ TERAZ

Nakładka na materac Aidapt to hybrydowa konstrukcja, ponieważ ma nie tylko dwucalową piankę z pamięcią kształtu, ale także teksturę skrzynki na jajka, dla tych, którzy chcą tego, co najlepsze.

Kreacja zawiera również kulki z żelem, które regulują temperaturę ciała podczas snu. To znaczy nigdy więcej nocnych potów.

Uśpij się

​​Slumberdown Hydrocool Medium Support Materac Topper, 75 £, Argos

KUPUJ TERAZ

Slumberdown to kolejna ulubiona marka pościeli i nic dziwnego, dlaczego.

Ten materac nawierzchniowy jest nie tylko miękki w dotyku, ale także wyposażony w technologię HydraCool, która pochłania wilgoć z ciała, zapewniając jednocześnie średnie podparcie dla wygodnego ośmiogodzinnego drzemki.

Najlepsze nakładki na materace na ból pleców Dunelm

Materac nawierzchniowy Rebound, 50 £, Dunelm

KUPUJ TERAZ

Nakładka na materac Rebound firmy Dunelm może brzmieć atrakcyjnie i tak jest.

Ten projekt został stworzony, aby zmniejszyć napięcie w punktach nacisku podczas snu, dzięki czemu nie będziesz już więcej boleć i nie spać w nocy.

Dormeo

Materac nawierzchniowy Dormeo Octasmart Plus, 339 £, Dunelm

KUPUJ TERAZ

Nakładka na materac Octasmart firmy Dormeo to hybrydowa konstrukcja, wyposażona w sprężyny ośmiokątne o głębokości 4 cm i piankę z pamięcią kształtu, która zapewnia dodatkowe wsparcie osobom z bólem pleców.

Nie tylko wspiera, ale ma na celu oddychać, zapewniać chłód i ma właściwości antyalergiczne. Tak, tak, tak i TAK.

John lewis

Specjalistyczny syntetyczny 5-strefowy materac nawierzchniowy z pianki memory, od 100 do 165 funtów, John Lewis

KUPUJ TERAZ

Ta specjalistyczna nakładka na materac z pianki memory spełnia wszystkie wymagania dla tych, którzy szukają artykułów gospodarstwa domowego, aby zapewnić optymalne wsparcie i złagodzić bóle.

Top został zaprojektowany z pięcioma profesjonalnie wyciętymi strefami na różnych poziomach, które dopasowują się do ciała i łagodzą wszelkie napięcia.

Panda

Topper, od 89,96 £, Panda

KUPUJ TERAZ

Panda’s the Topper zebrał świetne recenzje – ponad 5000, aby było jasne – więc jest to z pewnością jedna z tych, których nie można przegapić dla osób z bólem pleców.

Hydro-pianka zapewnia wsparcie dla górnej części ciała, jednocześnie wyrównując biodra podczas snu, a technologia żelowa zapewnia chłód, a także oddychająca bambusowa osłona.

Uśpij się

Materac nawierzchniowy Slumberdown Airstream Memory Fibre, 75 £, Argos

KUPUJ TERAZ

Pokrowiec na materac Airstream firmy Slumberdown został opisany jako „super bloomin’ dooper”, ponieważ ma na celu złagodzenie bólu i ucisku, a także regulację temperatury ciała.

Zaawansowana technologia Airstream Memory zapewnia ulgę w ucisku, a jednocześnie jest wystarczająco sprężysta, dzięki czemu możesz się poruszać, jeśli zajdzie taka potrzeba, a oddychające włókna umożliwiają swobodny przepływ powietrza, zapewniając Ci chłód podczas snu.

CZYTAJ: Najlepsze materace piankowe z pamięcią kształtu: od Emmy po Simbę i nie tylko

Emma

Emma Flip Topper, 154,50 £, Emma

KUPUJ TERAZ

Emma to kolejna popularna marka pościeli, którą znamy i kochamy.

Emma Flip Topper pasuje do każdego śpiącego, ponieważ jest wykonana z plastycznej pianki z pamięcią kształtu, która zapewnia komfort i wsparcie, pianki Airgocell regulującej temperaturę oraz pianki Zero Gravity, która zapewnia dodatkowe wsparcie osobom z bólami pleców.

Jeśli potrzebujesz dodatkowej pomocy, aby złagodzić bóle, odwróć nakładkę, aby pianka Zero Gravity znalazła się na górze, zapewniając jeszcze mocniejsze odczucie.

Wybór HELLO! jest redakcyjny i niezależnie wybrany – zamieszczamy tylko pozycje, które nasi redaktorzy uwielbiają i aprobują. WITAJ! może pobierać część sprzedaży lub inne wynagrodzenie z linków na tej stronie. Aby dowiedzieć się więcej odwiedź naszą stronę FAQ.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button