Rozrywka

Najlepsze trampoliny dla dorosłych i dla dzieci, aby cieszyć się przestrzenią na świeżym powietrzu

Po pierwsze, trampoliny są przeznaczone nie tylko dla dzieci, ale także dla dorosłych.

Niezależnie od tego, czy jesteś zawodowcem w backflipach, potrzebujesz niewielkiej pomocy przy tych obrotowych biodrach, czy zadowalasz się tylko podskakiwaniem, co jest naprawdę świetną formą ćwiczeń, zapewniamy Ci, że jest mnóstwo trampolin do robienia zakupów.

POWIĄZANE: Krzesła księżycowe są niezbędnymi meblami ogrodowymi tego lata

CZYTAJ WIĘCEJ: Zmagasz się z upałem tego lata? Znaleźliśmy wszystkie najlepsze klimatyzatory na Amazon

Istnieją miniaturowe trampki, które mogą być używane zarówno w domu, do użytku indywidualnego, jak i na zewnątrz, oraz większe projekty do ogrodu, z których może korzystać cała rodzina.

Ale jak wybrać, którą trampolinę kupić i jakie są najlepsze trampoliny dla dorosłych i dzieci? Mamy odpowiedź.

KOCHASZ ZAKUPY? Zapisz się do HELLO! Edytuj biuletyn

Jaka jest najlepsza marka trampolin outdoorowych?

Jeśli chodzi o zakupy trampolin, wielu kupujących woli udać się do znanych im lub popularnych marek, aby upewnić się, że są one bezpieczne dla całej rodziny.

Niektóre z najpopularniejszych marek trampolin zewnętrznych to Jumpking, BERG, a także Plum, chociaż istnieją inne popularne marki, w tym Sportspower.

Podczas gdy popularne marki trampolin dla dzieci to Zupapa i Skywalker.

Jaki jest najlepszy rozmiar trampoliny?

Aby wiedzieć, jaki jest najlepszy rozmiar trampoliny, zależą trzy czynniki; gdzie chcesz umieścić swoją trampolinę, jak duża jest Twoja przestrzeń na zewnątrz i dla kogo jest przeznaczona. Jeśli okaże się, że trampolina jest tylko do użytku w domu, aby uzyskać cardio w mniejszej trampolinie, może wystarczyć.

Jeśli jednak chcesz zainwestować w akcesoria ogrodowe dla całej rodziny, konieczny będzie większy projekt.

Zazwyczaj najczęściej kupowane są trampoliny o długości ośmiu stóp, ponieważ są idealne do zabawy w pojedynkę, podczas gdy trampoliny średnie o średniej długości 10 lub 12 stóp są bardzo poszukiwane przez dwóch skoczków jednocześnie.

Podczas gdy dla tych, którzy chcą ćwiczyć salta na trampolinie, zalecana jest trampolina o długości od 12 do 14 stóp.

Jak wybrać trampolinę?

Jeśli chodzi o zakup trampoliny, znajdziesz imponujący wybór rozmiarów, fasonów i wariantów do wyboru, ale jak wybrać tę właściwą?

Najpierw zdecyduj, dla kogo jest przeznaczona trampolina, czy jest to trampolina dla dzieci, czy dla dorosłych i ile osób będzie korzystać z tego sprzętu sportowego na świeżym powietrzu, a następnie zdecyduj, czy jest przeznaczona do użytku w pomieszczeniach, czy na zewnątrz.

Zaleca się, aby ci, którzy kupują większe trampoliny do swojego ogrodu, mieli od ziemi 24 stopy wolnej przestrzeni, aby nie zaplątać się w nic podczas odbijania się.

Gdy już zdecydujesz się na te czynniki, nadszedł czas, aby ustawić budżet, aby nieco zawęzić wyszukiwanie.

Od miniaturowych trampolin po projekty jednorazowego użytku, trampoliny dla dwóch lub większych projektów, od 20 do 500 GBP i więcej, kupujący mają szeroki wybór.

Najlepsze trampoliny dla całej rodziny Sportspower

Sportspower Premium 14FT Bounce Bowl Trampolina, 259 £, ASDA

KUPUJ TERAZ

Sportspower to nazwa, którą często słyszysz kupując trampoliny dla dorosłych i dla dzieci, a także dzięki najlepszym ocenom klientów, to jedyna marka, którą możesz mieć na swoim radarze.

Dla osób z dużymi ogrodami ten 14-metrowy projekt jest idealny dla całej rodziny.

Wyposażony jest w technologię Quad-Lok, dzięki czemu można go łatwo schować, a nowa rozszerzona rama zewnętrzna zapewnia dodatkową ochronę podczas skoku. Może wytrzymać do 120 kg i doskonale nadaje się do rodzinnej zabawy tego lata.

Śliwka

Śliwkowa trampolina Springsafe z obudową 3G, 488,99 £, Robert Dyas

KUPUJ TERAZ

Śliwka jest jedną z najwyżej ocenianych i bardziej ekskluzywnych marek, które kupują trampoliny i posiada naszą aprobatę.

Ta szczególna kreacja ma konstrukcję obudowy 3G, która zakrzywia się, aby chronić osoby skaczące ze sprężyn, bez utrudniania ich przestrzeni do skakania. Ma system blokady za pomocą przycisku, więc możesz mieć pewność, że trampolina jest solidna i bezpieczna w użyciu, a rama jest wykonana z ocynkowanej stali, ocynkowanych sprężyn i wytrzymałej maty do skakania.

Amazonka

Zero Gravity Ultima 4 High Spec Trampolina z siatką ochronną i drabiną, od 105 GBP, Amazon

KUPUJ TERAZ

Myśleliśmy, że na rynku jest dużo trampolin, ale na Amazon jest ich o wiele więcej.

Zero Gravity ma szeroką gamę wzorów trampolin, od sześciu do 14 stóp, więc każdy kupujący znajdzie coś dla siebie.

Konstrukcja Ultima 4 szczyci się najnowocześniejszą obudową bezpieczeństwa, a także siatką na krawędzi powierzchni skoku dla optymalnego bezpieczeństwa.

Sportowa siła

14ft Titan Super Tube Trampolina, 319,99 £, Bardzo

KUPUJ TERAZ

Sama nazwa, trampolina Titan Super, mówi wszystko naprawdę. To jest najlepsza trampolina.

Ten projekt jest jedną z większych trampolin i jest idealny dla tych, którzy chcą zaangażować całą rodzinę w zabawę.

Akrobat

Akrobat Orbit Rectangle 10ft x 6ft Trampolina, 729 £, John Lewis

KUPUJ TERAZ

Akrobat szczyci się dostarczaniem projektów najwyższej jakości, które przetrwają próbę czasu.

W tej konstrukcji zastosowano system AkroSPRING, który jest wytrzymałą konstrukcją, ale potężną dla tych, którzy testują swoje umiejętności akrobatyczne.

Dodatkowo każdy zakup obejmuje dożywotnią gwarancję na ramę, 10 lat na sprężyny, 3 lata na podkładki zabezpieczające i 2 lata gwarancji na powierzchnię do skakania i siatkę zabezpieczającą, dzięki czemu możesz spać spokojnie wiedząc, że jesteś objęty ubezpieczeniem, jeśli coś się stanie ta trampolina.

Dziesięciobój

Trampolina ośmiokątna, 249,99 £, Decathlon

KUPUJ TERAZ

Decathlon to idealne miejsce na zakupy dla tych, którzy kupują sprzęt do ćwiczeń, w tym trampoliny, które są nie tylko zabawą dla całej rodziny, ale także świetnym sposobem na ćwiczenia cardio.

Ta ośmiokątna konstrukcja zawiera poduszki bezpieczeństwa i siatkę z zestawem do mocowania, aby zapewnić użytkownikowi bezpieczeństwo przez cały czas, a także dwustopniową drabinę ułatwiającą wsiadanie i trzy metry wysokości.

Mano Mano

Trampolina ogrodowa 12 stóp, 269,99 £, Mano Mano

KUPUJ TERAZ

Mano Mano nigdy nie zawodzi, jeśli chodzi o sprzęt ogrodniczy, dlatego wiążemy duże nadzieje z trampoliną ogrodową.

Ta kreacja zawiera zakrzywione kijki i siatkę bliżej miejsca do skakania, więc nie uderzasz w solidne kijki, chociaż mierzy 12 stóp i widać, jak dwie osoby odbijają się od tego stworzenia, Mano Mano polecił tylko jednej osobie, aby z niego korzystała na czas.

Najlepsze trampoliny dla dzieci Sportspower

Sportspower 10ft Outdoor Trampolina dla dzieci z obudową, 130 £, Argos

KUPUJ TERAZ

Firma Sportspower zrobiła to ponownie ze swoją trampoliną dla dzieci, która jest odpowiednia dla dzieci w wieku sześciu lat i starszych.

Ta konstrukcja ma podkładki zabezpieczające i jest wykonana z materiału odpornego na warunki atmosferyczne, dzięki czemu przetrwa próbę czasu i zapewni Twoim maluchom godziny zabawy – niezależnie od pogody.

Dolina Czadu

Chad Valley 3ft Indoor and Outdoor Kids trampolina, 36 £, Argos

KUPUJ TERAZ

Ta miniaturowa trampolina o długości trzech stóp jest idealna dla dzieci, aby cieszyć się przez cały dzień i jest świetnym sposobem na trenowanie dziecka, zanim wskoczy na większe wersje.

Jest nie tylko zabawny i kolorowy, ale ma również uchwyt do trzymania, a także dodatkową wyściółkę, która zakrywa sprężyny dla ich bezpieczeństwa.

Jouet

Jouet Kids 140 cm trampolina z siatką, 73,99 £, Robert Dyas

KUPUJ TERAZ

W przeciwieństwie do niektórych trampolin, ta konstrukcja jest bez sprężyn, ale wykorzystuje solidne metalowe rurki i liny bungee, aby zapewnić dodatkowe odbicie.

Ten zakup jest dostarczany z matą do skakania z PP, siatką ochronną, a także drzwiami w kształcie litery U dla dodatkowego bezpieczeństwa.

Fisher-Price

Fisher-Price 4,5-stopowa trampolina, 84,99 £, Bardzo

KUPUJ TERAZ

Fisher-Price to długoletnia marka znana z produkcji wysokiej jakości i popularnych zabawek dla dzieci, w tym trampolin.

Ten projekt jest odpowiedni dla dzieci w wieku 18 miesięcy i starszych, więc nikt nie może przegapić zabawy.

Wybór HELLO! jest redakcyjny i niezależnie wybrany – zamieszczamy tylko pozycje, które nasi redaktorzy uwielbiają i aprobują. WITAJ! może pobierać część sprzedaży lub inne wynagrodzenie z linków na tej stronie. Aby dowiedzieć się więcej odwiedź naszą stronę FAQ.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button