Rozrywka

Najnowsza propozycja handlowa sprawia, że ​​Lakers wreszcie dodaje 174 miliony dolarów połączonego talentu

Getty Rob Pelinka, Darvin Ham, Los Angeles Lakers

Los Angeles Lakers byli powiązani z duetem Indiana Pacers Myles Turner i Buddy Hield przez całe lato, ale jak dotąd nic nie zostało zrealizowane.

Jednak według Andy’ego Baileya z Bleacher Report, wciąż jest nadzieja, że ​​uda się zawrzeć umowę – a on ma tylko propozycję handlową, aby tak się stało. Transakcja wygląda tak:

Los Angeles Lakers dostają: Buddy Hield i Myles Turner

Indiana Pacers Zdobądź: Russell Westbrook, wybór pierwszej rundy draftu 2027 i wybór pierwszej rundy draftu 2029

„Rozładowanie Russa jest prawdopodobnie warte przynajmniej jednego pierwszego. Jeśli Lakers mogą również zdobyć dwa czynniki różnicujące dla drugiego, powinni przeskoczyć to wszystko. W tym przypadku dwóch weteranów prawdopodobnie dostępnych z Indiany doskonale pasuje do LeBrona Jamesa i Anthony’ego Davisa.

Wysokowydajne strzelanie za trzy punkty Hielda pomogłoby wszędzie, a Turner pozwoliłby AD pozostać na 4 miejscu bez poświęcania tożsamości defensywnej, która pomogła LA zdobyć tytuł w 2020 roku” – napisał Bailey w swoim artykule z 19 września.

Zarówno Turner, jak i Hield są niezawodnymi strzelcami obwodowymi, które wypełniają gigantyczną dziurę w składzie Lakersów, podczas gdy rozmiar Turnera i zdolność do odbicia dają Lakersom prawdziwe centrum, które może sparować z Anthonym Davisem posuwającym się do przodu.

Lakers „niechętnie” wymienia obie wersje draftu

Według raportu Jovana Buhy z The Athletic z 24 maja, Lakers niechętnie włączają projekt rekompensaty do umowy, aby usunąć Westbrooka ze swojego składu, ponieważ są świadomi swoich ograniczonych zasobów, aby odbudować skład, gdy LeBron James w końcu wezwie czas jego znakomita kariera.

„Na razie nie mają zamiaru używać wyboru z pierwszej rundy, aby ułatwić handel w Westbrook, według źródeł ligowych” – poinformował Buha.

Co więcej, Buha zauważył również wcześniej, że Lakers nadal wierzą, że Westbrook może odnieść sukces w Purple and Gold: „Wśród niektórych w serii istnieje przekonanie, że odpowiedni trener i lepsza obsada wspierająca mogą załagodzić niezręczne dopasowanie Westbrooka z Jamesem i Davisem.

Jednak biorąc pod uwagę niedawne dodanie Patricka Beverleya i Dennisa Schrodera z Los Angeles, stanowisko front office Lakers w sprawie przyszłości Westbrooka mogło się zmienić – w końcu wiele może się wydarzyć między majem a wrześniem w NBA.

Lakers zbliżył się do handlu Westbrook

W bombowym reportażu Sama Amicka i Jovana Buhy z The Atheltic z 16 września ujawniono, że Lakers prawie zawarli umowę, aby odejść od Russella Westbrooka w ramach przeboju czterech zespołów, ale rozmowy utknęły w martwym punkcie, a umowa nigdy nie doszła do skutku.

Według raportu, w rozmowach handlowych Lakers przejęliby Bojana Bogdanovica i Terry’ego Roziera, jednocześnie porzucając swoją supergwiazdę i cały bagaż mediów, który z nim pochodzi.

W związku z wiadomościami Dennisa Schrodera/Lakersa, na @TheAthletic zagłębiam się z @jovanbuha na temat tego, co to oznacza dla Russella Westbrooka

Źródła podają, że perspektywa zejścia Westbrooka z ławki jest poważnie rozważana jako zbliżanie się do obozu

Szczegóły tutaj… https://t.co/kiKrOilPF5

— Sam Amick (@sam_amick) 16 września 2022 r.

„Lakerzy dyskutowali o handlu czterech drużyn z Utah, Nowym Jorkiem i Charlotte przed handlem Donovan-Mitchell-Cleveland, według źródeł ligowych. Jedna wstępna iteracja umowy z czterema drużynami sprawiłaby, że Bojan Bogdanović i Terry Rozier wróciliby do Los Angeles” – donosili Amick i Buha.

Zarówno Bogdanovic, jak i Rozier są niezawodnymi strzelankami za trzy punkty, które również wprowadzają do stołu inne zestawy umiejętności, a ich wpływ na skład Lakers byłby porównywalny z tym, co mogliby dodać Hield i Turner – w związku z tym fakt, że ta wymiana była bliska ukończenia może nadać większą wagę propozycji handlowej Baileya, a potencjał podobnej umowy ostatecznie przekroczy granicę.

Więcej ciężkich na Lakers News

Wczytuję więcej artykułów

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button