Rozrywka

Najnowsze wiadomości Meghan Markle: Odrzucony książę Harry „stanowi WIĘKSZY problem dla rodziny królewskiej niż twierdzi ekspert ANDREW”

Życie zaczyna się w wieku 40 lat dla księcia Williama

Stare powiedzenie, że „Życie zaczyna się po czterdziestce” może być prawdziwe w przypadku księcia Cambridge, który przygotowuje się do bardziej znaczącej roli w nadchodzącej dekadzie.

William wydaje się być gotowy do podjęcia kolejnego kroku w swoim życiu w monarchii, w którym ostatecznie zostanie królem po skierowaniu swoich wysiłków na takie kwestie, jak zdrowie psychiczne, bezdomność i ochrona środowiska.

Żonacie Kate od ponad 10 lat i młoda rodzina – będą twarzą współczesnej monarchii przez dziesięciolecia.

Wraz ze śmiercią jego dziadka, księcia Edynburga i jego brata, księcia Sussex, który ustąpił ze stanowiska pracującego członka rodziny królewskiej, jego pozycja jako starszego członka rodziny królewskiej jest jeszcze bardziej istotna i wydaje się, że odegrał rolę w „decyzji rodzinnej” o ograniczeniu rola księcia Yorku na ostatnim nabożeństwie w Dzień Podwiązki.

Wczesne życie Williama zostało przyćmione śmiercią jego matki Diany, księżnej Walii w wypadku samochodowym w Paryżu w 1997 r., a on wciąż mówi o jej wpływie, w tym o tym, jak jako mały chłopiec zabrała go do schroniska dla śpiących i przedstawiła go problem bezdomności.

Znalazł miłość na spotkaniu uniwersyteckim Kate Middleton, którą poślubił w 2011 roku w Opactwie Westminsterskim, a para miała trójkę dzieci, pierworodnego George’a – również przyszłego króla – w 2013 roku, a następnie Charlotte w 2015 roku i Louisa w 2018.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button