Rozrywka

Najsłabsze ogniwo staje się mroźne, gdy Georgia Toffolo pokonuje brutalne kopanie w Ninie Wadia

Georgia Toffolo dokonała brutalnego kopania w Nina Wadia w The Weakest Link.

Gwiazda Made In Chelsea szybko przeprosiła Ninę po tym, jak brutalnie powiedziała, dlaczego gwiazda EastEnders powinna zostać wyrzucona z The Weakest Link.

Georgia grała przeciwko Russellowi Kane’owi, Kriss Akabusi, Maisie Adam, Judy Murray, Danowi Snow, Lesley Joseph i Ninie w sobotni wieczór (18 czerwca) w odcinku, który został wyemitowany po raz pierwszy w grudniu ubiegłego roku.

Gwiazdy rywalizowały o szansę na zdobycie nagrody pieniężnej dla wybranych organizacji charytatywnych, ale teleturniej przybrał dziwny obrót, gdy Georgia wypiła umiejętności quizowe Niny.

W rzeczywistości gospodarz programu Romesh Ranganathan wkroczył, by zawołać Gruzję w jej „ostrych” komentarzach do byłej gwiazdy Tańca Strictly Come, Niny.

Georgia ostro powiedziała, że ​​Nina Wadia była „katastrofą” w The Weakest Link (zdjęcie: BBC) Czytaj więcej Pokrewne artykuły Czytaj więcej Pokrewne artykuły

Romesh zapytał Gruzję, dlaczego zdecydowała się zagłosować na Ninę, a gwiazda This Morning zdecydowanie nie cofnęła się w swojej ocenie.

Georgia odpowiedziała: „Pomyliłam się w dwóch pytaniach, powinnam była wcześniej zaksięgować, tak, koszmar”.

Romesh wyglądał na zszokowanego uwagami Georgii, zanim podszył się pod nią i powiedział: „To było takie surowe! To tak, jak rozmawiasz ze swoim personelem”.

Nina wyglądała na oszołomioną (Zdjęcie: BBC) Przeczytaj więcej powiązanych artykułów

Roześmiana Georgia odpowiedziała: „Głosowała na mnie, więc w porządku, teraz nie czuję się tak źle”.

Szybko dodała: „Przepraszam, kochanie!”

Na nieszczęście dla Niny, była kolejną zawodniczką, która opuściła program, ponieważ Georgia nie była jedyną, która głosowała na aktorkę.

Nina powiedziała: „Kiedy oglądam te programy w domu, znam odpowiedzi!

Gospodarz Romesh wkroczył, aby powiedzieć, że komentarze Gruzji były „surowe” (Zdjęcie: BBC) Przeczytaj więcej powiązanych artykułów

„Ale kiedy tak naprawdę stoisz, a zegar tyka i myślisz „stracę te pieniądze na cele charytatywne, to nie jest sprawiedliwe”, po prostu trochę gaśniesz”.

W końcu komikowi Russellowi udało się zabrać do domu aż 11 300 funtów na swoją organizację charytatywną, Rethink Mental Illness.

Zachwycony, powiedział: „Brzęczę jak pszczoła na Beroccato wygrała… dobra robota!”

Aby uzyskać więcej najnowszych wiadomości o showbiznesie z Daily Star, zapisz się do jednego z naszych biuletynów tutaj.

Przeczytaj więcej powiązanych artykułów Przeczytaj więcej powiązanych artykułów

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button