Rozrywka

Najsłodsze zdjęcia Nicka Cannona i Alyssy Scott w filmie Late Son Zen

Kochający Zen. Nick Cannon oraz Alyssa Scott dzielili wiele chwil ze swoim synem Zenem przed jego śmiercią w grudniu 2021 roku.

5-miesięczne dziecko urodziło się w czerwcu 2021 roku, a jego rodzice zauważyli kilka miesięcy po jego przybyciu, że miał „zatok… jak kaszel” i „interesujący” sposób oddychania.

„Naprawdę chciałem zabrać go do lekarza, aby zbadał oddychanie i zatoki” Pokaz Nicka Cannon gospodarz powiedział swojej publiczności w grudniu 2021 r. „Pomyśleliśmy więc, że będzie to rutynowy proces. Weszliśmy tylko po to, żeby sprawdzić jego zatoki, i rzeczywiście powiedzieli, że jego zatoki są całkiem fajne, ale zanim się o tym dowiedzieliśmy, miał inny stan. I myślę, że nazwano to, jeśli się nie mylę, płynem, który gromadził się w jego głowie i to było przyczyną [of] jego głowa zaczyna się powiększać. Kiedy dowiedzieliśmy się, że było ich więcej, nazwali to złośliwym guzem w jego głowie. Natychmiast musiał przejść operację. Operacja mózgu.”

Stan zdrowia malucha pogorszył się w listopadzie 2021 r., a Wszystko to alum po raz ostatni trzymał Zen podczas rodzinnej wycieczki na plażę.

„Alyssa była po prostu najsilniejszą kobietą, jaką kiedykolwiek widziałem”, powiedziała była gwiazda Nickelodeon o pochodzącym z Teksasu w tym czasie. „Nigdy się nie kłóciłem, nigdy nie byłem zły. Była emocjonalna, kiedy musiała być, ale zawsze była najlepszą mamą i nadal jest najlepszą możliwą mamą [to her daughter from a previous relationship]”.

Aktor jest także ojcem sześciorga dzieci: bliźniaków Monroe i Marokańczyka z Mariah CareyZłoty i Potężny z Bretania Bell i bliźniaki Syjon i Zillion z Abby De La Rosa.

W czerwcu 2021 r. pojawiła się wiadomość, że mieszkaniec Kalifornii ma w drodze dziecko nr 7, jego pierwsze z jego Dzikie „N Out” Costar. Scott opublikował wtedy zdjęcia z sesji ciążowej z Cannonem, pisząc: „Dzisiaj świętujemy cię”.

The Zamaskowany piosenkarz Gospodarz, który w tym samym miesiącu powitał swoją najmłodszą parę bliźniaków, wyjaśnił w sierpniu 2021 r., że nie „subskrybuje” monogamii, mówiąc: „Te kobiety, wszystkie kobiety, to te, które otwierają się i mówią:„ Chciałbym chciałbym pozwolić temu człowiekowi w moim świecie. I urodę to dziecko. To nie moja decyzja. Idę za tym przykładem. Nie gadam w stylu: „Kim mam zamiar zapłodnić jako następny?” Nie. To zwykle scenariusze. Kiedy patrzysz na strukturę rodziny, to kobieta zawsze kieruje i podejmuje decyzje”.

Kontynuuj przewijanie, aby zobaczyć zdjęcia Zen z jego rodzicami na przestrzeni lat.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button