Rozrywka

Najwspanialsze cytaty Gwyneth Paltrow o wychowaniu dzieci Apple i Moses

Dzieląc się swoimi chwilami macierzyństwa! Gwyneth Paltrow otworzyła się na wychowywanie swoich dzieci, odkąd została mamą w 2004 roku.

Dwa lata po aktorce i jej ówczesnym mężu, Chris Martin, przywitał ich córkę Apple, przybył ich syn Moses. Po rozstaniu byłej pary w 2014 r. zaczęli przyjaźnie wychowywać swoje dzieci.

„On jest naprawdę podobny do mojego brata”, powiedział założyciel GOOP Stephen Colbert frontmana Coldplay w styczniu 2018 roku. „Jesteśmy bardzo znajomi. To miłe. Myślę, że naprawdę chcieliśmy, aby nasze dzieci były jak najbardziej nietknięte. Pomyśleliśmy, że jeśli naprawdę moglibyśmy utrzymać rodzinę, mimo że nie byliśmy parą, to był taki cel. Więc to właśnie staraliśmy się zrobić”.

Pochodzący z Kalifornii powiedział dalej Bazar harfara że ich „świadome rozdzielenie” nie „ma metę”.

ten Człowiek z żelaza gwiazda wyjaśniła wówczas: „To zobowiązanie na całe życie, aby stale odkrywać na nowo swój związek ze swoim byłym, co prawdopodobnie robisz, ponieważ masz razem dzieci. … Na początku wkładamy całą ciężką pracę. Powiedziałbym bardzo rzadko, czy teraz jest to trudne. Nauczyliśmy się komunikować ze sobą. Kochamy się. Śmiejemy się. Mamy z siebie to, co najlepsze. To naprawdę miłe. Sprawia, że ​​czujesz, że nie musisz przegrywać.”

Paltrow od tego czasu przeniósł się z Brad Falchuk. Ona i Radość współtwórca związał się we wrześniu 2018 roku, ale nie od razu zamieszkał razem, aby dać „przestrzeń” swoim nastoletnim dzieciom.

Jeśli chodzi o Martina, zdobywczyni Grammy zaczęła spotykać się z aktorką Dakota Johnson w październiku 2017 r. Para jest „bardzo zaprzyjaźniona” z Paltrow i Falchuk, podało źródło Nas tygodniowo wyłącznie w październiku 2019.

„Nie dzieje się to bez wysiłku i konieczności odkładania od czasu do czasu uczuć” – powiedział wtedy wtajemniczony. „Naprawdę cieszą się byciem razem i jest dużo miłości do siebie ze wszystkich stron. Gwyneth kocha Dakotę i na odwrót. Bardzo ją lubi i kim jest jako osoba. Bardzo jej zależy [Martin] i chce, żeby był szczęśliwy”.

Przewijaj dalej, aby zobaczyć, co Paltrow przez lata mówiła o wychowaniu Apple i Mosesa, od uczenia najstarszego jeżdżenia po zawstydzenie ich obu.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button