Rozrywka

Naomi Judd Memorial Special: Gdzie oglądać i kto wszyscy wystąpią?

OSTRZEŻENIE: Ten artykuł zawiera informacje na temat samobójstwa i myśli samobójczych, które niektóre osoby mogą uznać za wyzwalające lub denerwujące. Zaleca się dyskrecję.

Aby upamiętnić i oddać hołd zmarłej sławnej piosenkarce country Naomi Judd, w niedzielę wieczorem 15 maja w Ryman Auditorium w Nashville w stanie Tennessee odbędzie się uroczystość upamiętniająca. 76-letnia piosenkarka i autorka tekstów zmarła 30 kwietnia w swoim domu w Tennessee. Tragedia wydarzyła się zaledwie dzień wcześniej, co byłoby kamieniem milowym w jej życiu. Ona, wraz ze swoją 57-letnią córką Wynonną Judd, miała zostać razem wprowadzona do Country Music Hall of Fame.

Podczas ceremonii wprowadzającej Wynonna weszła na scenę, aby wygłosić bardzo emocjonalne przemówienie. Powiedziała: „Moja mama tak bardzo cię kochała i doceniła twoją miłość do niej. I przepraszam, że nie mogła wytrzymać do dzisiaj. Twój szacunek dla niej i szacunek dla niej naprawdę przeniknął jej serce. I to twoja miłość do niej sprawiała, że ​​żyła przez te ostatnie lata.

CZYTAJ WIĘCEJ

Ashley Judd mówi, że mama Naomi zastrzeliła się chwilę po tym, jak poprosiła ją, żeby z nią została

Naomi Judd zabiła się w domu w Nashville, o którym kiedyś powiedziała, że ​​Oprah jest jej „bezpieczną przystanią i schronieniem”

Gdzie obejrzeć pamiątkowe wydarzenie i kto wszyscy wystąpią?

Według doniesień, wydarzenie będzie transmitowane w telewizji, bez reklam, w niedzielę o godzinie 17:00 CST w sieci kablowej CMT. Pomnik zostanie również ponownie wyemitowany w niedzielę o 21:00 CST. Jeśli jednak ktoś chce fizycznie uczestniczyć w wydarzeniu, może podobno wysłać prośbę o zakwaterowanie w miejscach o ograniczonej liczbie widzów dostępnych na aud615.com.

(LR) Wynonna Judd i Naomi Judd biorą udział w 2022 CMT Music Awards w Nashville Municipal Auditorium 11 kwietnia 2022 r. w Nashville, Tennessee (zdjęcie: Jason Kempin/Getty Images dla CMT)

Mówi się, że gospodarz programu „Good Morning America” Robin Roberts będzie gospodarzem uroczystości żałobnej, podczas gdy „autorka przebojów country Carly Pearce i osobowość CMT Cody Allen poprowadzą transmisję telewizyjną” – powiedział The Tennessean. Oczekuje się również osobistych występów i wirtualnych wiadomości od takich osób jak Wynonna i Ashley Judd, mąż Naomi Larry Strickland, Bono, Morgan Freeman, Oprah Winfrey, Salma Hayek i Martina McBride.

Poza tym Ashley McBryde, Brandi Carlile, Emmylou Harris, Allison Russell, Little Big Town i The Gaithers podobno poświęcą występy podczas imprezy, aby uczcić życie Naomi.

Na tym zdjęciu opublikowanym 11 kwietnia Wynonna Judd, Kacey Musgraves i Naomi Judd występują na 2022 CMT Music Awards w Nashville Municipal Auditorium 23 marca 2022 roku w Nashville w stanie Tennessee. (Zdjęcie: Catherine Powell/Getty Images dla CMT)

Naomi odebrała sobie życie, strzelając do siebie, jak ujawniła jej córka Ashley. Rozmawiając z Diane Sawyer w „Good Morning America”, 54-letnia aktorka powiedziała: „Mam do wykonania niezwykle trudne zadanie ujawnienia sposobu, w jaki moja matka postanowiła nie żyć dalej. I tak dużo o tym myślałem, bo kiedy to powiem, nie można tego przemilczeć. A ponieważ nie chcę, żeby to było częścią ekonomii plotek, podzielę się z wami, że użyła broni. Matka używała broni palnej. To jest ta informacja, którą bardzo nieprzyjemnie się dzielimy, ale rozumiemy… jeśli tego nie powiemy, zrobi to ktoś inny”.

Aktorka Naomi Judd bierze udział w „TCA Summer Press Tour” Hallmark Channel i Hallmark Movie Channel 2012 2 sierpnia 2012 roku w Beverly Hills w Kalifornii. (Zdjęcie: Alberto E. Rodriguez/Getty Images)

Kontynuowała: „To był mieszany dzień. Odwiedzam z mamą i wyskakuję codziennie, kiedy jestem w domu w Tennessee, więc odwiedzałam dom tak, jak codziennie. Mama powiedziała do mnie: „Czy zostaniesz ze mną?” i powiedziałem: „Oczywiście, że tak”, zanim zauważyłem: „Poszedłem na górę, aby dać jej znać, że jest tam jej dobra przyjaciółka, i odkryłem ją. Mam zarówno smutek, jak i traumę po jej odkryciu.

„To jest poziom katastrofy tego, co działo się w jej wnętrzu, ponieważ bariera między szacunkiem, w jakim ją otaczali, nie mogła przeniknąć do jej serca, a kłamstwem, które podpowiedziała jej choroba, było tak przekonujące. Moja mama wiedziała, że ​​ją widziano, słyszano ją w jej udręce i odprowadzono ją do domu. Kiedy mówimy o chorobie psychicznej, bardzo ważne jest, aby być jasnym i odróżniać naszą ukochaną osobę od choroby. Jest bardzo realny i kłamie. To dzikie – dodał Ashley.

Jeśli Ty lub ktoś, kogo znasz, rozważa samobójstwo, skontaktuj się z National Suicide Hotline pod numerem 1-800-273-TALK (8255).

Jeśli masz dla nas materiał rozrywkowy lub historię, skontaktuj się z nami pod numerem (323) 421-7515

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button