Rozrywka

Naomi Judd zmarła w wyniku samobójstwa w domu w Nashville, który kiedyś pojawił się w programie Oprah Winfrey

OSTRZEŻENIE: Ten artykuł zawiera informacje na temat samobójstwa i myśli samobójczych, które niektóre osoby mogą uznać za wyzwalające lub denerwujące. Zaleca się dyskrecję.

Legenda muzyki country, Naomi Judd, zmarła 30 kwietnia w wieku 75 lat od rany postrzałowej w swoim gospodarstwie w Nashville o powierzchni 1000 akrów. To był ten sam dom, który z dumą pokazała w wywiadzie dla Oprah Winfrey. Pojawienie się w „Oprah: gdzie są teraz?” show, Naomi podkreśliła niektóre ze swoich ulubionych miejsc w domu podczas trasy domowej w 2016 r., Odnosząc się do swojego domu jako jej „przystanku” i „sanktuarium”, dodając, że „nazwała go Doliną Pokoju, gdy tylko na nią spojrzałem. ’ Naomi pokazała również swoją kuchnię i jadalnię, które w tamtym czasie wydawały się bardzo cenionymi miejscami w jej życiu.

Pokazując swoją kuchnię, Naomi zauważyła, że ​​„Ja gotuję sama”, ujawniając to: „Ashley chce stroganow wołowy [when she comes over and] Wynonna chce kurczaka kontynentalnego. Okrągły stół jadalny był również niezbędny, ponieważ chciała stworzyć środowisko sprzyjające rozmowie i wciągającej debacie, dodała Naomi. Dodała: „Stół w kuchni, zauważysz, że jest okrągły, bo jestem bardzo demokratyczna. Chcemy móc się ze sobą zmierzyć”.

POWIĄZANE ARTYKUŁY

Kim są dzieci Naomi Judd? Wynonna i Ashley mówią „jesteśmy zdruzgotani”

Ashley Judd mówi, że mama Naomi zastrzeliła się chwilę po tym, jak poprosiła ją, żeby z nią została

Według Daily Mail, przez ponad trzy dekady, Country Music Hall of Famer posiadał majątek w okolicy Nashville. Córki Naomi, Ashley Judd i Wynonna Judd, posiadały domy na tej posiadłości. Podczas wywiadu Naomi powiedziała, wskazując na dom swojej córki: „Ashley mieszka tuż za tym wzgórzem, tuż przy drodze. A panna Wynonna mieszka tuż za tym wzgórzem”, dodając, że dotarcie z domu do drzwi wejściowych Ashley zajęło jej dokładnie minutę, a do jej najstarszej córki zajmuje około sześciu minut.Jednak cała rozmowa obejmowała tylko parter jej domu, a górny poziom nie był pokazywany, z wyjątkiem jej pokładu. Wcześniej córka Naomi, Ashley Judd, ujawniła w wywiadzie dla „Good Morning America”, że zdobywczyni nagrody Grammy zmarła w zeszłym miesiącu po zastrzeleniu się w pokoju na piętrze w tym samym wiejskim domu w Nashville. Ashley twierdziła, że ​​codziennie chodziła do domu Naomi, łącznie z dniem, w którym zmarła w zeszłym miesiącu. Powiedziała: „To był mieszany dzień. Odwiedzam z mamą i wyskakuję codziennie, kiedy jestem w Tennessee. … Mama powiedziała do mnie: „Czy zostaniesz ze mną?” i powiedziałem: „Oczywiście, że tak”.

Aktorka Ashley Judd (LR) oraz piosenkarze Naomi i Wynonna Judd przyjeżdżają na „Doroczną galę charytatywną YouthAIDS 2003” w Capitale 27 października 2003 r. w Nowym Jorku. (Zdjęcie: Evan Agostini/Getty Images dla YouthAIDS)

Po pewnym czasie ktoś przyszedł do domu, według Ashley, a ona poszła na górę, aby poinformować Naomi, że ktoś na nią czeka. „Poszedłem na górę, aby dać jej znać, że jest tam koleżanka, i odkryłem ją. Z powodu jej odkrycia odczuwam zarówno żal, jak i traumę. Moja matka ma prawo do swojej godności i prywatności. A więc są pewne rzeczy, które po prostu chcielibyśmy zachować jako rodzina” – wyjaśniła.

(LR) Inductees Wynonna Judd i Ashley Judd przemawiają na scenie podczas ceremonii medalionów klasy 2021 w Country Music Hall of Fame and Museum 1 maja 2022 r. w Nashville w stanie Tennessee. (Zdjęcie: Terry Wyatt/Getty Images)

Naomi Judd zmarła zaledwie kilka dni przed tym, jak ona i jej córka Wynonna miały zostać wprowadzone do „Country Music Hall of Fame” jako „The Judds”. Ashley wyjaśniła: „Kiedy mówimy o chorobie psychicznej, bardzo ważne jest rozróżnienie między naszą ukochaną osobą a chorobą. To kłamstwo. To dzikie. Nasza matka nie mogła wytrzymać, dopóki nie została wprowadzona do Hall of Fame przez swoich rówieśników. To był poziom katastrofy, która miała miejsce w środku… szacunek, jaki mieli dla niej, nie mógł przeniknąć jej serca.

Jeśli Ty lub ktoś, kogo znasz, rozważa samobójstwo, skontaktuj się z National Suicide Hotline pod numerem 1-800-273-TALK (8255).

Jeśli masz dla nas wiadomość lub interesującą historię, skontaktuj się z nami pod numerem (323) 421-7514

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button