Rozrywka

Naomi Judd zmarła z powodu rany postrzałowej, którą zadał sobie sam, ujawnia córka Ashley

Więcej na temat: naomi judd Ashley Judd pisze rozdzierający esej o pierwszym Dniu Matki bez Naomi Naomi Judd zmarła przez samobójstwo po długiej walce z chorobą psychiczną: raport Córki Naomi Judd załamują się podczas wprowadzenia do Country Music Hall of Fame Naomi Judd była szczera o swojej walce o zdrowie psychiczne na lata przed śmiercią

Gwiazda muzyki country, Naomi Judd, zginęła od rany postrzałowej, której córka Ashley Judd podzieliła się w nowym wywiadzie.

„Użyła broni… broni palnej” – powiedziała Ashley Diane Sawyer w czwartek „Good Morning America”. „Więc to jest informacja, którą bardzo nieprzyjemnie się dzielimy”.

Gwiazda „Double Jeopardy” wyjaśniła, że ​​jej rodzina powierzyła jej zadanie podzielenia się szczegółami na temat samobójstwa jej zmarłej matki, aby rzucić światło na zdrowie psychiczne.

„Kiedy mówisz o chorobie psychicznej, ważne jest, aby odróżnić ukochaną osobę od choroby” – powiedziała, dodając: „Moja mama wiedziała, że ​​ją widziano i słyszano ją w jej udręce, i odprowadzono ją do domu. ”

Ashley, lat 54, wyjaśniła, że ​​fakt, że piosenkarka „Dziadek” „nie mogła wytrzymać”, dopóki nie została wprowadzona do Country Music Hall of Fame, podkreślił „poziom katastrofy tego, co działo się w jej wnętrzu”.

„…Bariera między szacunkiem, jakim ją otaczali, nie mogła przeniknąć do jej serca, a kłamstwem, które podpowiadała jej choroba, było tak przekonujące” – wyjaśnił Ashley.

„Moja matka wiedziała, że ​​ją widziano i słyszano ją w jej udręce, i odprowadzono ją do domu” – powiedziała Ashley.Getty Images

Ashley i jej siostra Naomi ogłosiły pod koniec kwietnia, że ​​ich matka zmarła na „choroba psychiczna”. Miała 76 lat.

„Jesteśmy zdruzgotani. Przemierzamy głęboki smutek i wiemy, że tak jak ją kochaliśmy, była kochana przez swoją publiczność. Jesteśmy na nieznanym terytorium” – napisali we wspólnym oświadczeniu.

Siostry załamały się na scenie podczas wprowadzenia Naomi zaledwie kilka dni później.

Gwiazda muzyki country od lat dokumentuje swoją walkę z depresją.AP

Naomi ujawniła w 2016 roku, że walczyła z poważną depresją i lękiem, odkąd ona i Wynonna przestali koncertować jako The Judds w 2011 roku.

“[Fans] zobacz mnie w dżetów, wiesz, z brokatem we włosach, taka naprawdę jestem – powiedziała. „Ale wtedy wracałem do domu i nie wychodziłem z domu przez trzy tygodnie, nie wychodziłem z piżamy i nie praktykowałem normalnej higieny. Było naprawdę źle”.

Jeśli Ty lub ktoś, kogo znasz, jest dotknięty którymkolwiek z problemów poruszonych w tej historii, zadzwoń do National Suicide Prevention Lifeline pod numer 800-273-TALK (8255) lub wyślij wiadomość na numer Crisis Text Line pod numer 741741.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button