Rozrywka

Naomie Olindo informuje o związku z byłym Craigiem Conoverem i Paige DeSorbo

Brawo Naomie Olindo.

Naomie Olindo opowiedziała o swoim związku ze swoim byłym chłopakiem, Craigiem Conoverem, a także o jego obecnym związku z gwiazdą „Summer House” Paige DeSorbo.

Według People gwiazdy „Southern Charm” datowały się na trzy lata przed ich rozstaniem w 2017 roku. Olindo umawiał się z Metul Shah, ale zerwali w 2021 r. W wyniku skandalu z oszustwami.

Conover oficjalnie spotyka się z DeSorbo od zeszłej jesieni, ale wkrótce po rozstaniu z Natalie Hegnauer – i zanim był na wyłączność z DeSorbo – związał się z Olindo. W sierpniu 2021 r. użytkownicy Reddita zauważyli, że historie na Instagramie Conovera i Olindo wskazywały, że byli w Las Vegas w tym samym czasie, a podczas premiery 8 sezonu „Southern Charm” obaj przyznali, że spotkali się zeszłego lata.

W nowym wywiadzie Olindo porozmawiała o swojej schadzce z Conoverem i podzieliła się tym, co myśli o jego poważnym nowym związku z DeSorbo.

Naomie Olindo uznała, że ​​jej połączenie z Conoverem będzie „komfortową rzeczą”

Zdjęcie z głównej obsady BravoSouthern Charm 8. sezonu.

W wywiadzie dla Us Weekly z czerwca 2022 r. Olindo ujawnił, że inni ludzie – i producenci „Southern Charm” – sprawili, że połączenie „o wiele większe niż dla mnie i Craiga”.

„To było coś w rodzaju czasu i miejsca, w którym było tak:„ OK, znam cię, ufam ci ”, oboje byliśmy jak świeżo po rozstaniu” – wyjaśniła. „To było naprawdę dawno temu, ale nigdy nie było tak:„ Och, musimy wrócić do siebie, bla, bla”. To było jak pocieszenie — bardzo tymczasowe pocieszenie”.

Podczas odcinka podcastu „Skinny Confidential Him & Her” w lutym 2022 r. Olindo przyznał, że fani chcieli zobaczyć ją i Conovera, ale dała jasno do zrozumienia, że ​​„zdecydowanie nie” będzie spotykać się z Sewing Down South założyciel kiedykolwiek ponownie

– Chyba będziesz musiał po prostu obejrzeć przedstawienie. Wszystko tam wyemitowałam” – dodała.

W zwiastunie „Southern Charm” Conover był widziany, jak przyznał się, że związał się ze swoim byłym w Las Vegas. Ponieważ DeSorbo nie była w tym czasie wyłączna z Conoverem, nie była zła na te wiadomości. W maju 2022 roku gwiazda „Summer House” powiedziała gospodarzowi „Obejrzyj, co się dzieje na żywo” Andy’emu Cohenowi: „Jeśli masz zamiar spotkać się ze swoją byłą dziewczyną, powinieneś to zrobić w Vegas”.

Naomie Olindo powiedziała, że ​​lubi dziewczynę Craiga Conovera

BravoCraig Conover i Paige DeSorbo.

Widzowie zobaczą sytuację w związku w 8. sezonie „Southern Charm”, ale Olindo już potwierdził, że nie ma złej krwi między nią, Conoverem i jego obecnym ukochanym.

„Myślę, że świat Paige, myślę, że jest wspaniała”, powiedział nam Olindo. „Myślę, że wydają się być razem bardzo szczęśliwi, a ja jestem bardzo szczęśliwy z jego powodu i byłem zaskoczony, widząc ludzi, którzy próbują przycisnąć mnie do Paige przeciwko sobie, ponieważ tak naprawdę nie musi tak być. …jakiekolwiek nieporozumienia, które zobaczysz przez cały sezon, były tak niepotrzebne z powodu ludzi w uszach innych ludzi i tak dalej. Myślę, że gdybyś po prostu zostawił to mnie i Paige, bylibyśmy wspaniałymi przyjaciółmi.

Olindo wyjaśnił, że chociaż jest „przyjazna” z DeSorbo, nie spędzają ze sobą regularnie czasu.

„Nie lubimy, wiesz, spędzać czasu w weekendy ani nic takiego, ale uwielbiam śledzić ją na Instagramie” – wyjaśniła. „Myślę, że ma świetny styl. Uwielbiam rzeczy, które publikuje. Myślę, że jest świetna. To jedna z tych rzeczy, na przykład są granice, ale wszystkie dobre rzeczy.

W odcinku „Watch What Happens Live” zeszłej jesieni Conover ujawnił, że DeSorbo spotkał prawie wszystkich w swoim kręgu. Jej pierwsze spotkanie z Olindo miało miejsce na premierze „Southern Charm” na przyjęciu urodzinowym Kathryn Dennis.

„To znaczy, Charleston to bardzo kazirodcze, małe miasteczko i jeśli masz zamiar być w pobliżu, poznasz wszystkich bardzo szybko, więc niestety musiała przyzwyczaić się do przebywania w tym samym pokoju co wielu byłych, — wyjaśnił Conover.

CZYTAJ DALEJ: Southern Charm Star daje aktualizację ślubną

Więcej Heavy w Bravo TV News

Wczytuję więcej artykułów

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button