Rozrywka

Narzeczona Raya Liotty, Jacy Nittolo, „tak krucha” miesiąc po jego śmierci

Więcej informacji: ray liotta Córka Raya Liotty, Karsen, oddaje hołd zmarłemu tacie: Jesteś najlepszą narzeczoną Raya Liotty, Jacy Nittolo, wypowiada się w sprawie śmierci ukochanego aktora Ray Liotta jadł obiad w Dominikanie 2 dni przed śmiercią Kevin Costner składa hołd do Raya Liotty, partnera „Field of Dreams”

Narzeczona Raya Liotty opublikowała wzruszający hołd dla zmarłego aktora w czwartek, opisując siebie jako „tak delikatną” miesiąc po jego przedwczesnej śmierci.

W swoim poście na Instagramie Jacy Nittolo wspominała czas od śmierci Liotty, pisząc: „Trudno uwierzyć, że minął miesiąc”.

47-letni Nittolo kontynuował: „Nie ma słów, aby właściwie opisać, przez co przechodzi się z tego rodzaju nieoczekiwaną stratą. Tęsknię za nim w każdej sekundzie każdego dnia.

Gwiazda „Goodfellas” i Nittolo mieli dzieci z poprzednich małżeństw. Liotta dzieliła 23-letnią córkę Karsen z byłą żoną Michelle Grace, a Nittolo ma czworo dzieci: syna Daxa, Chazza, Jade i Joeya.

Nittolo powiedział, że przebywanie z połączonymi dziećmi było dla niej wielką pociechą w tym czasie straty.

„Każdego dnia moim śladem światła jest przebywanie z naszymi dziećmi – Daxem, Karsenem, Chazzem, Jade i Joeyem” – napisała. „Przez tyle bólu odnajduję tyle miłości i śmiechu”.

Para zaręczyła się w grudniu 2020 r.jacynittolo/Instagram

Nittolo doszedł do wniosku, że jest tak wdzięczna za ich „mieszaną rodzinę”.

„Nasze życie w tej chwili jest tak kruche, a jednak podtrzymujemy się nawzajem. To tak, jakbyśmy byli jedną wielką mieszaną rodziną, której przeznaczeniem przekracza nasze najdziksze wyobrażenia”.

Gwiazda „Many Saints of Newark” ogłosiła swoje zaręczyny z Nittolo w grudniu 2020 r. na Instagramie, podpisując swój post „Życzenia świąteczne się spełniają”.

Liotta i Nittolo mieli dzieci z poprzednich małżeństw.jacynittolo/Instagram

Liotta zmarł we śnie 26 maja w wieku 67 lat. Był wówczas na Dominikanie, aby kręcić „Dangerous Waters” i podobno wraca do kariery.

Nieoczekiwana śmierć legendarnego aktora wstrząsnęła Hollywood, a wielu z jego współpracowników wypowiadało się o jego śmierci. Nadal jest pamiętany przez swoją pracę i rodzinę.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button