Aktualności

Nastolatka wspierana za zdobycie rodziny, w tym jej ciężarna przyrodnia siostra, eksmitowana

W wirusowym poście w mediach społecznościowych Internet poparł nastolatkę za eksmisję jej rodziny, w tym jej ciężarnej przyrodniej siostry.

Opublikowana na forum Reddit r/AmITheA**hole nastolatka pod anonimową nazwą użytkownika u/NoMoreAdvantage podzieliła się swoją historią, aby uzyskać opinie społeczności „AITA”. Wirusowy post ma ponad 6000 upvotów i 800 komentarzy.

Oryginalny plakat (OP) rozpoczął swoją historię od wyjaśnienia, że ​​mieszka w domu bez czynszu ze swoim tatą, macochą i przyrodnią siostrą, która jest w szóstym miesiącu ciąży. Dom, w którym mieszkają, należy do jej przyrodniego brata. OP i jej ojczym wprowadzili się, kiedy nie mogli nadążyć z czynszem po tym, jak ojciec OP stracił pracę, więc zostali eksmitowani.

Dom posiada trzy sypialnie. OP ma większy pokój niż jej przyrodnia siostra, a także prywatną łazienkę.

Nastolatek został wyeksmitowany z rodziny Reddit
W poście, który stał się wirusowy na forum Reddit r/AmITheA**hole, internet poparł nastolatkę za eksmisję jej rodziny, w tym jej ciężarnej przyrodniej siostry.
fizkes/iStock/Getty Images Plus

Kilka miesięcy temu rodzice OP ostrzegli ją, że chłopak jej przyrodniej siostry zamieszka z nimi bliżej terminu porodu. Z nową osobą w domu, będą potrzebować jednego pokoju dla pary, a drugiego dla dziecka. OP musiałby przenieść jej rzeczy do szopy i spać na kanapie w nocy. Była bardzo zdenerwowana układem.

Rozmawiała o tym ze swoim przyrodnim bratem, a on zgodził się, że to nierozsądne. „Zapytałem go, czy może po prostu eksmitować moich rodziców, żebym nie musiała już więcej zajmować się macochą i przyrodnią siostrą. zawiadomienie o eksmisji, ponieważ martwił się, że będą mnie obwiniać i nie byłoby miło, gdybym tam mieszkał.

„Więc około tydzień temu wprowadził się również chłopak mojej przyrodniej siostry. Teraz wprowadziłam się do mojego brata i otrzymali zawiadomienie o eksmisji, które ma 2 miesiące. Mój tata, macocha i przyrodnia siostra nazywali mnie nie Przestań prosić mnie, żebym przekonał brata, żeby się zastanowił i nazwał mnie bez serca, moja przyrodnia siostra napisała do mnie, że jestem największą ** dziurą, jaką kiedykolwiek spotkała, ponieważ czynię ją bezdomną u szczytu jej ciąży i to jej dziecko Karzę – zakończyła.

Newsweek skontaktował się z u/NoMoreAdvantage w celu uzyskania komentarza.

Co się stanie, jeśli otrzymam nakaz eksmisji?

Kiedy ktoś otrzymuje zawiadomienie o eksmisji, oznacza to, że ktoś chce go usunąć z jego własności. Według nolo.com, kiedy ktoś zostaje eksmitowany, zazwyczaj oznacza to, że nie płacił czynszu na czas (lub w ogóle), naruszył warunki wynajmu, wyrządził szkody w mieniu lub uczestniczył w nielegalnej działalności.

Otrzymałeś nakaz eksmisji. Co teraz? Zanim wybuchnie panika, sprawdź swoje stanowe i lokalne przepisy, ponieważ mogą ci one pomóc i znaleźć przyczynę eksmisji i spróbować stworzyć nowy plan płatności, aby spłacić ewentualne długi, zgodnie z legalzoom. com.

Newsweek opublikowała kilka artykułów dotyczących konfliktów rodzinnych, w tym o kobiecie, która została poparta za wyrzucenie matki za nazwanie rodziny „tandetną”, o ojcu wykluczającym swojego pasierba z „wycieczek na więź” ze swoimi biologicznymi dziećmi oraz o tym, jak internet chwalił mamę za wyrzucenie jej rodzina po znalezieniu domu w stanie „zupełnym”.

Odpowiedź Redditora

„[Not the a**hole]. Rodzina wykorzystuje twojego brata i przenosi coraz więcej osób do domu, który posiada. Zakładam, że nikt nie płaci czynszu. Twój brat ma prawo ich eksmitować. Może twoja przyrodnia siostra powinna wziąć odpowiedzialność za siebie i nienarodzone dziecko. Nie mogę uwierzyć, że ci ludzie chcieli umieścić cię w szopie” – napisał u/tatersprout, otrzymując najlepszy komentarz z ponad 10 000 głosów za.

„[Not the a**hole]. Dziecko nie potrzebuje własnego pokoju. A skoro już tam nie mieszkasz, nie ma powodu, aby twój brat mieszkał z ludźmi, z którymi nie ma żadnego związku” – wykrzyknął u/Numerous-Present-478.

U/hummusfan_”[Not the a**hole] Cieszę się, że twój brat naprawdę się tobą opiekuje i słucha twoich obaw. Twój tata na pewno nie.

„[Not the a**hole] – Więc twój brat był na tyle uprzejmy, że zaoferował dom twojemu ojcu. Kto z kolei pomyślał, że będzie w porządku, gdybyś spał na kanapie (właściciele tylko krewni mieszkający we wspomnianym domu). Wszystko tu trochę źle się dzieje – 1. dziecko może spać z rodzicami. 2. Ledwo mają gdzie się zatrzymać. Po co pozwalać chłopakowi się wprowadzić? Przepraszam, ale nie odczuwam zbytniego współczucia. Może mogą wprowadzić się do rodziny chłopaka” – skomentował u/elladee000.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button