Rozrywka

Nastoletnia mama Ashley Jones publikuje seksowne selfie z mężem Barem Smithem, fani błagają ich, aby się zajęli na OnlyFans

Nastoletnie gwiazdy mamy zyskały ogromną sławę dzięki programom telewizyjnym reality, a także zarobiły duże pieniądze, uruchamiając strony OnlyFans. Teraz fani chcą, aby ich „ulubiona para”, Ashley Jones i Bar Smith, znalazła się na platformie. Niedawno Smith udostępnił pikantne zdjęcie duetu na swoim Instagramie. Przyciągnęła uwagę fanów, którzy teraz chcą zobaczyć więcej pary.

Smith udostępnił swojej żonie przytulne zdjęcie na Instagramie 3 sierpnia z prostym podpisem — „Kowalski”. Na zdjęciu widać, że nocą przebywają na zewnątrz. Widać Smitha zamykającego oczy, uśmiechającego się szeroko i pochylającego głowę w kierunku Ashley. Klika w zdjęcie i ma wolną rękę owiniętą wokół szyi męża. Posty mają tysiące polubień, a komentarze na Instagramie z czasem stają się coraz ciekawsze. Jeden z fanów powiedział: „Wszyscy jesteście definicją najwyższej klasy pary władza / hussle”. Inny fan powiedział „para mocy”

CZYTAJ WIĘCEJ

REKLAMA

„16 i w ciąży”: Poznaj 6 młodych mam i ich tatusiów, którzy wystąpią w przeprojektowanych serialach MTV

Pełna lista obsady „Teen Mom OG”: Poznaj gwiazdy 10. sezonu reality show MTV

REKLAMA

Ashley Jones ma na sobie dopasowany top, a jej twarz ma wyraźnie zmysłowy wyraz twarzy, który mógł wywołać popyt na ich stronę OnlyFans. Konto fanów ponownie opublikowało zdjęcie ze strony Bar Smith, a w podpisie napisało: „Potrzebuję 3-5 dni roboczych, aby odzyskać to zdjęcie”, na co Ashley Jones odpowiedziała: „poświęć tyle czasu, ile potrzebujesz”. z kilkoma roześmianymi emotikonami.

REKLAMA


Obraz został również udostępniony przez inną stronę na Instagramie „Nastoletnia mama Shade Room”. W tym poście fani zaczęli dzielić się swoimi szalonymi pomysłami na temat pary. Ponieważ komentarze stawały się coraz ciekawsze, odpowiedzi na stronie były ograniczone, ale to tutaj fani rozpowszechniali ideę OnlyFans pary. Jedna osoba powiedziała: „Chciałabym, żeby założyli tylko fanów”. Smith odpowiedział na komentarz kombinacją emotikonów. Najpierw dodał twarz uniesioną brwią, a następnie żarówkę i roześmianą twarz. Inna osoba skomentowała: „Mam na ich punkcie obsesję”.

REKLAMA

Bar Smith odpowiedział fanowi, który chciał mieć własną stronę OnlyFans pary (teenmomshaderoom_/Instagram)
Bar Smith odpowiedział fanowi, który chciał mieć własną stronę OnlyFans pary (teenmomshaderoom_/Instagram)

Seria „Nastoletnia mama” jest kontynuacją serialu MTV „16 i w ciąży”. Przedstawia wyzwania, z jakimi borykają się nastoletnie mamy we wczesnym okresie macierzyństwa, takie jak ukończenie szkoły, związki, znalezienie pracy, rozpoczęcie studiów, samodzielna przeprowadzka i wychowywanie pierwszego dziecka.

REKLAMA

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button