Rozrywka

Nastoletnia mama Briana DeJesus oskarża wrogą Kailyn Lowry o to, że pozwala fanom opublikować swój adres domowy ADRES w ostatniej bitwie online

TEEN Mama gwiazda, Briana DeJesus, oskarżyła swojego wroga Kailyn Lowry o to, że pozwala fanom publikować swój adres domowy, gdy ich walka online trwa.

Oboje toczą spór od lat i od miesięcy toczą paskudną wojnę prawną, po tym, jak Kail złożyła pozew o zniesławienie przeciwko jej długoletniej rywalce Bri w połowie 2021 roku.

4

4

27-letnia Briana opublikowała w piątek tajemniczą wiadomość na swoim Instagramie, pozornie oskarżając 30-letnią Kailyn o umożliwienie swoim obserwatorom ujawnienia adresu Bri.

Matka dwójki dzieci napisała: „Umieszczanie mojego adresu na fanpage’u, który kontrolujesz, tylko pogarsza sprawę. Proszę, przestań”.

Bri dodała zrzut ekranu z posta fanów zamieszczonego na stronie podcastu Barely Famous Kailyn, który zawierał kwestionowaną treść.

Oryginalny plakat głosił: „Cholera! Jako Kail nie sądzę, bym kiedykolwiek mogła wybaczyć Chrisowi, że zeznawał w imieniu Bri i prawdopodobnie podał jej adres.

Nastoletnia mama Briana zaprasza byłego wroga Kailyn na imprezę świętującą zwycięstwo w sądzie
Nastoletnia mama Briana zaprasza kostiumy na sądowe zwycięstwo po wygranej z Kail

Inny fan skomentował: „Briana mieszka jakieś 5 minut ode mnie. Jeśli chcecie jej adresu, powiedzcie to.

Wraz ze zrzutem ekranu Bri zaatakowała Kaila i napisała: „Pozwolenie twoim minionom na opublikowanie mojego adresu na twojej stronie w mediach społecznościowych spowoduje więcej problemów.

„Nie zaczynaj czegoś, czego nie możesz dokończyć.

„Ponadto, jeśli naprawdę chcecie wysłać mi prezent, LMK. Spray na płocie nie przyda się, wymyśl coś lepszego.”

Najczęściej czytane w Rozrywce

Następnie ostrzegła fana, który chciał opublikować jej adres, że powinna „podciągnąć”.

Kailyn pozwała Brianę o zniesławienie w czerwcu zeszłego roku po tym, jak twierdziła, że ​​gwiazda „fizycznie pobiła” swojego tatusia, Chrisa Lopeza.

Briana twierdziła w dokumentach sądowych, że jej koleżanka nie pojawiła się w zeszłym sezonie w odcinku Nastoletniej mamy 2, ponieważ nie chciała dyskutować o aresztowaniu, które później zostało usunięte przed kamerą.

Kailyn odpowiedziała, że ​​odmówiła filmowania, ponieważ chciała zachować prywatność romantycznego związku.

W początkowej skardze Kaila przeciwko Brianie złożonej w czerwcu jej zespół prawny twierdził, że komentarze jej koleżanki są fałszywe i zostały złożone „w celu wyrządzenia krzywdy Lowry’emu”.

Dokumenty sądowe kontynuowały: „Oskarżona wykorzystała Lowry, aby zdobyć dla siebie dodatkową uwagę mediów”.

Kailyn następnie wdała się w swój długotrwały spór w dokumentach sądowych złożonych 25 czerwca, który rozpoczął się, gdy Briana dołączyła do Teen Mom 2 w 2017 roku.

Kailyn twierdził, że Briana „ma historię składania fałszywych publicznych oświadczeń dotyczących życia rodzinnego Lowry’ego”, w tym gdy rzekomo odpowiedziała użytkownikowi Twittera „[Lowry] zostaje popieprzona przez Chrisa na oczach swoich dzieci.

Pozew niedawno dobiegł końca po tym, jak Briana złożyła wniosek o oddalenie sprawy, a sędzia się zgodził.

Teraz Briana obiecała walczyć z Kailyn po tym, jak ich bitwa sądowa przyniosła jej 120 tysięcy dolarów opłat prawnych.

W związku z tym Kailyn zatrudniła wysoko postawionego prawnika po tym, jak jej nemezis Briana zażądała od niej płacenia rachunków prawnych.

The Sun może wyłącznie ujawnić, że bitwa jeszcze się nie skończyła, ponieważ Kailyn złożyła zawiadomienie o pojawieniu się nowego głównego prawnika Christophera A. Aguirre’a z kancelarii prawnej Trembly z siedzibą w Miami na Florydzie.

Mieszkająca w Nowym Jorku Nicole Haff nie jest już wymieniona jako główny adwokat w akcie sądowym.

Prawnik Briany, Marc Randazza, powiedział The Sun: „Prawo antyslapowe daje nam prawo do ubiegania się o honoraria adwokackie i zamierzamy uzyskać od pani Soto każdy grosz, do którego jest uprawniona”.

Marc nie jest zaniepokojony zmianą prawnika, jak powiedział The Sun: „Przewiduję polubowne rozwiązanie. Wierzę, że wojna się skończyła.

Kailyn ujawniła w podcaście The Viall Files byłej gwiazdy licencjackiej, Nicka Vialla, ile jest winna swoim prawnikom w wojnie prawnej.

AGT uderzył z „poważnymi naruszeniami federalnymi” po tym, jak kaskader został sparaliżowany
Jestem baristą Starbucks - pracownicy pozwalają klientom zmieniać pozycję w menu i jest to denerwujące

Powiedziała: „Przegrałem. Cóż, został odrzucony. Nie przegrałem. To była strata 200 000 dolarów, ale żyjesz i uczysz się.

„Właściwie tego nie żałuję, bo stanąłem w obronie siebie. Czułem, że biorę, po prostu, dużo i stanąłem w obronie siebie. Więc ostatecznie, jeśli nic innego, to właśnie z tego wyciągnąłem”.

4

4

Płacimy za Twoje historie!

Czy masz historię dla zespołu The US Sun?

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button