Rozrywka

Nazywają mnie obrzydliwym i brudnym za noszenie piżam podczas biegu do szkoły, ludzie zakładają, że jestem leniwy, ale nie obchodzi mnie to

Pewna mama, która nosi piżamę podczas jazdy do szkoły, powiedziała, że ​​ludzie często nazywają ją „obrzydliwą” i „brudną” i automatycznie zakładają, że jest leniwą mamą, która nie pracuje.

Ludzie byli „oburzeni”, gdy 34-letnia Jodie Palmer pozowała w swojej koszuli nocnej w drodze do szkoły, zanim udostępniła zdjęcie w Internecie.

4

Post wywołał gorącą debatę z tysiącami komentarzy od nieznajomych, którzy nazywali ją „leniwą”, „obrzydliwą”, a nawet „brudną”.

Ale twierdzi, że jedynymi ludźmi, których powinni się wstydzić, są ci, którzy ją osądzają – a ona nie wie, co ludzie myślą.

Mama odpowiedziała tym, którzy zasypali jej stronę obelgami, mówiąc, że noszenie piżamy do szkoły nie czyni z niej złej mamy, ale w rzeczywistości jest dobrą mamą.

Na pełen etat, samozatrudniona mama powiedziała: „Tak, jestem mamą piżamy i tak, upuściłam dzieci do szkoły w piżamie i nieuczesanych włosach.

„Nie jestem złą mamą, bo nosiłam piżamę – nosiłam piżamę, bo staram się być dobrą”.

Nadałam mojemu dziecku bardzo wyjątkowe imię... trolle mówią, że to brzmi jak leczenie wszy
Martwię się, że unikalne imię, które wybrałem dla mojego dziewiątego dziecka, ograniczy jej możliwości

Jodie wyjaśniła, że ​​po ciężkiej nocy spędzonej z roczną dziewczynką obudziła się późno i nie miała czasu na ubieranie się.

Powiedziała: „Ludzie mogą patrzeć na mnie i po prostu zakładać, że jestem leniwy, nie mam z siebie dumy lub jestem złym przykładem dla dzieci.

„Ale ja jestem całkowitym przeciwieństwem. Nie spałam prawie całą noc z moim rocznym synem. Miałem mniej niż kilka godzin przerwanego snu.

„Ale nadal wstałem, przygotowałem moje dzieci do szkoły i zabrałem je do szkoły na czas.

„Po prostu nie miałem dla siebie czasu, ale to w porządku, ponieważ moim priorytetem są oni, a nie to, jak patrzę na nieznajomych.

„Moim priorytetem są moje dzieci, później się posortuję. Muszą być umyte, ubrane, zaprezentowane i nakarmione.”

Powiedziała, że ​​noszenie piżamek czyni ją dobrą mamą, ponieważ oznacza to, że przedkłada dzieci nad siebie

4

Zajęta mama trójki dzieci pracuje na dwóch stanowiskach, ale powiedziała, że ​​ludzie zakładają, że jest leniwa

4

Powiedziała, że ​​to, jak wygląda, jest „ostatnią rzeczą, o której myśli” i że jej dzieci nie wstydzą się, ponieważ „nie zauważają”.

Powiedziała też, że to „dorośli, którzy mają problem”, a nie dzieci, i jest zszokowana ilością nadużyć, które spotkała w Internecie.

Jodie, która również ma dziesięcioletnie bliźnięta, jest samozatrudniona i pracuje na dwóch stanowiskach, więc była zła, gdy ludzie uznali, że nie pracuje.

Ludzie mogą patrzeć na mnie i po prostu zakładać, że jestem leniwy, nie mam z siebie dumy albo jestem złym przykładem dla dzieci.

Jodie Palmer

Powiedziała: „Jestem samozatrudniona, pracuję na dwa stanowiska jako artysta estradowy dla dzieci i jestem liderem w firmie Avon, ale ludzie automatycznie zakładają, że biorę zasiłek, a co, gdybym był? Nazywano mnie szumowiną mamusią Universal Credit i oszustem i nie mogło być to dalsze od prawdy, ale ludzie tak szybko oceniają, kiedy to nie ich sprawa.

„Od kiedy bycie mamą na pełen etat jest czymś, czego należy się wstydzić i używać jako krytycznego komentarza w Internecie?

„Chciałbym tylko, żeby ludzie nie oceniali nieznajomych, którzy dużo żonglują i starają się zrobić wszystko, co w ich mocy, dla swojej rodziny”.

Chociaż nie obchodzi ją, co myślą nieznajomi, przyznała, że ​​niektóre komentarze były „okrutne”.

Ma nadzieję, że w przyszłości dorośli będą myśleć i mniej osądzać.

Mama była zszokowana „okrutnymi” komentarzami, które otrzymała

4

Powiedziała: „Niektóre komentarze były tak niepotrzebne i tak okrutne. To nie ma na ciebie wpływu, więc dlaczego ludzie czują potrzebę osądzania? Ludzie nazywali mnie brudnym.

„Następnym razem, gdy zobaczysz mamę w piżamie, dlaczego nie uśmiechniesz się do niej, zamiast ją oceniać, ponieważ prawdopodobnie przeżywa naprawdę ciężkie chwile, ale upewniła się, że jej dzieci są w szkole i czy to nie jest ważne?”

Jodie marzy o tym, by pewnego dnia pracować dla swojego Kościoła i jeszcze w tym roku rozpoczyna staż, którym planuje żonglować swoją dotychczasową pracą i trojgiem dzieci.

Zapracowana mama wierzy, że ludzie powinni być milsi i mniej osądzać wszystkich – zwłaszcza pracujących mam.

Następnym razem, gdy zobaczysz mamę w piżamie, dlaczego nie uśmiechnąć się do niej, zamiast ją oceniać, bo prawdopodobnie przeżywa naprawdę ciężkie chwile, ale dopilnowała, żeby jej dzieci były w szkole i czy to nie jest ważne.

Jodie Palmer

Powiedziała: „Chcę mamom, które mogą mieć problemy, aby wiedzieć, że są wystarczająco dobre”.

Jodie została oskarżona o robienie tego dla zwrócenia na siebie uwagi i wyczynu reklamowego, ale twierdzi, że była to decyzja podjęta tego ranka z powodu nieprzespanej nocy.

„Post nie dotyczył pokazywania ludziom mojej piżamy, był to post, aby wzmocnić siebie i innych rodziców, którzy mają dni, kiedy walczą, aby powiedzieć, że wystarczy.

„Chcę podkreślić, że nie wiemy, czy ludzie mają zły dzień, nie znamy ich sytuacji, więc co się stało? Tak naprawdę nikt nie jest lepszy niż ktokolwiek inny.

„Byłam przytłoczona negatywnymi reakcjami, ale jestem wystarczająco silna, by to zlekceważyć, moim największym zmartwieniem jest mama, która ledwo trzyma to wszystko razem. Co by było, gdyby ktoś tak skomentował mamę, która walczyła i to była ostatnia kropla?”

Jodie pozostała przy swojej decyzji i dodała: „Wszyscy mamy złe dni i postanowiłam opublikować moje zdjęcie, ponieważ pokazuje innym mamom, że nie ma nic złego w złych dniach, nadal stawiamy nasze dzieci na pierwszym miejscu”.

„Powinniśmy wychwalać mamy, które w dzisiejszych czasach żonglują bardziej niż kiedykolwiek. Nie powinniśmy zawstydzać mam, które po prostu starają się dać z siebie wszystko”.

Śledź stronę Fabulous’ na Instagramie, aby znaleźć najgorętsze wiadomości o celebrytach, modzie, urodzie i treści z życia wzięte @bajeczny mag

Stacey Solomon rzuca się na mamę wstydliwych, którzy rzucili się na nią za bieganie do szkoły w piżamach i mówi „to moje eleganckie!”

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Check Also
Close
Back to top button