Rozrywka

Net Worth gwiazdy NASCAR, Austina Dillona, ​​ściga się na listach przebojów dzięki nowemu reality show

Austin Dillon jest dobrze znany fanom NASCAR jako jeden z najbardziej rozpoznawalnych kierowców tego sportu. Prowadzi kultowy samochód numer 3 dla Richard Childress Racing, noszący ten sam numer, co legenda samochodów seryjnych Dale Earnhardt. Jeśli nie bierze udziału w wyścigu NASCAR Cup Series, jeździ również w niepełnym wymiarze godzin w NASCAR Xfinity Series i NASCAR Camping World Truck Series. Dillon zdobył tytuł Truck Series w 2011 roku i tytuł Xfinity (wtedy Nationwide) w 2013 roku.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą

Jego najbardziej niesławnym momentem było zwycięstwo w wyścigu Daytona 500 2018, pokonując Arica Almirolę na ostatnim okrążeniu, od razu wpisując swoje nazwisko do ważnej listy w historii NASCAR. W 2022 r. Dillon kontynuuje swoje poszukiwania mistrzostw NASCAR Cup Series, jednocześnie dodając do swojego CV gwiazdę reality TV. Po premierze jego nowego serialu Austin Dillon’s Life in the Fast Lane w USA Network fani chcą wiedzieć, ile jest wart. Czytaj dalej aby się dowiedzieć!

Źródło: Getty Images

Austin Dillon

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą Jaka jest wartość netto Austina Dillona?

Według strony internetowej Celebrity Net Worth wartość Austina Dillona szacuje się na 12 milionów dolarów. Jednak te szacunki prawdopodobnie nie obejmują żadnych dochodów z jego nowego serialu telewizyjnego, który pojawił się w USA Network 23 czerwca 2022 r.

Talent i umiejętności Austina Dillona z pewnością zapewniły mu wysoką rangę, ale pochodzi również z jednej z dobrze znanych rodzin wyścigowych NASCAR. Właściciel zespołu Richard Childress jest jego dziadkiem, a jego brat Ty Dillon jest również kierowcą Pucharu Serii.

Obecnie w połowie swojego dziewiątego sezonu w RCR, Dillon ma sześć pierwszych miejsc w pierwszej dziesiątce w pierwszych 15 wyścigach. Podobnie jak wielu sportowców, ma również interesy biznesowe poza swoim sportem. Dillon jest współwłaścicielem Team Dillon Management, agencji, która reprezentuje kilku innych kierowców NASCAR, w tym AJ Allmendingera i Johna Huntera Nemecheka, a także golfistów Chrisa Strouda i Briana Gaya.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą

Austin Dillon

Kierowca NASCAR, właściciel agencji zarządzania sportem, gwiazda Reality TV

Wartość netto: 12 milionów dolarów

Austin Dillon prowadzi z numerem 3 Richard Childress Racing w NASCAR Cup Series i występuje w serialu telewizyjnym USA Network „Życie Austina Dillona na szybkim pasie” ze swoją żoną Whitney.

Data urodzenia: 27 kwietnia 1990

Miejsce urodzenia: Witamy, Karolina Północna

Nazwisko urodzenia: Austin Reed Dillon

Edukacja: Uniwersytet High Point

O czym jest program telewizyjny Austina Dillona?

Życie w szybkim pasie Austina Dillona nawiązuje do typowego formatu telewizyjnego reality show, w którym śledzi się słynna rodzina. Według USA Network serial daje widzom wgląd w codzienne życie Dillona. „Fani otrzymają miejsce w pierwszym rzędzie podczas każdego wyścigu o wysoką stawkę, wzruszającej rodzinnej chwili i wszystkich zabawnych przygód, które przyczyniają się do jego sprawności za kierownicą” — obiecuje sieć.

Rzuć okiem na serię w poniższym filmie.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamąŹródło: USA Network/YouTube

Wartość netto Austina Dillona jest już znacznie większa niż niektórych jego kolegów. Wartość netto kolegi, Bubby Wallace’a, szacuje się na około 3 miliony dolarów. Dodanie reality show prawdopodobnie zwiększy tę liczbę i doda więcej finansowego sukcesu do jego osiągnięć na torze.

Austin Dillion’s Life in the Fast Lane będzie emitowany w czwartki o 21:30 czasu wschodniego w USA.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button