Rozrywka

Netflix ma wiele programów z branży nieruchomości, które pojawią się latem 2022 r.

Netflix pracuje nad dużą ilością treści dla fanów nieruchomości. Przyjrzymy się bliżej wszystkim treściom związanym z projektowaniem wnętrz, które tego lata trafią do giganta streamingu.

Jason Oppenheim, Heather Rae Young, Amanza Smith, Davina Potratz, Vanessa Villela, Chelsea Lazkani, Chrishell Stause, Maya Vander, Christine Quinn, Brett Oppenheim, Romain Bonnet, Mary Fitzgerald, Emma Hernan| Nino Munoz/Netflix

Produkcja „Sprzedam zachód słońca” rozpocznie się tego lata

Sprzedam zachód słońca rozpocznie produkcję w sezonach 6 i 7 latem 2022 roku. Sezon 5 zakończył się wielkim klifem i ogłoszeniem, że Christine Quinn założyła własną działalność maklerską. Co zrobią pośrednicy z Los Angeles w dwóch nowych sezonach? Bądź na bieżąco, aby otrzymywać informacje o dacie premiery tego serialu o rzeczywistości nieruchomości od Wzgórza twórca Adam DiVello.

Premiera „Jak zbudować pokój seksu” na Netflixie 8 lipca

Przyczepa dla Jak zbudować pokój do seksu jest wreszcie tutaj. W serialu występuje projektantka wnętrz Melanie Rose i prezentuje inną stronę dekoracji wnętrz.

Pary szukające więcej „przyprawy w sypialni” zatrudniają Melanie do tworzenia stylowych, ale seksownych przestrzeni. Ośmiodcinkowa seria pojawi się na Netflix 8 lipca.

Premiera trzeciego sezonu „Dream Home Makeover” 27 lipca

Kolejna seria Netflix dotycząca nieruchomości powraca tego lata. Syd i Shea McGee ze Studio McGee powracają w trzecim sezonie Przemiana wymarzonego domuktórego premiera odbędzie się 27 lipca.

Tym razem seria przyniesie zapierający dech w piersiach wystrój wnętrz Shea szerokiemu gronu różnorodnych klientów z całego kraju. Logowanie trwa:

„Od oszałamiającej wielomilionowej posiadłości w południowej Kalifornii po renowację wnętrzności domu jednorodzinnego zniszczonego przez pożar w Salt Lake City, w każdym odcinku występuje Shea dostarczająca wnętrz godnych obsesji, które wprowadzają piękno, łatwość i wydajność w życie jej klientów. Po drodze Shea i Syd zapraszają widzów do swojego życia, wychowując córki Wrena, Ivy i nowo narodzone dziecko Margot”.

Obejrzyj wszystkie sześć odcinków nowego sezonu rozpoczynającego się 27 lipca.

Danielle Brooks prowadzi „Instant Dream Home” na Netflix

10 sierpnia premiera Netflixa Natychmiastowy sen w domuośmioodcinkowy serial prowadzony przez Pomarańcz to nowa czerń gwiazda Danielle Brooks. Natychmiastowy sen w domu to po części remont domu, po części pokaz napadów, w którym rodziny dostają niespodziankę swojego życia w postaci całkowicie odmienionego domu.

Danielle Brooks uśmiecha się, machając do kamer podczas gali Tony Awards 2022
Danielle Brooks | Dia Dipasupil/Getty Images

Zobacz, jak projektant wnętrz Adair Curtis, stolarz Erik Curtis, projektant zewnętrzny Nick Cutsumpas i koordynatorka projektów specjalnych Paige Mobley odmienią te domy od 10 sierpnia.

Spinoff „Selling Sunset” Premiera „Selling The OC” już 24 sierpnia

Brett i Jason Oppenheim rozszerzyli swoją działalność maklerską o Orange County, a Netflix podążył za nimi! Poznaj zupełnie nową obsadę pośredników w handlu nieruchomościami w Sprzedaż OC premiera na Netflix w sierpniu 2022 roku.

Zgodnie z logiem: „Nowy zestaw pośredników handlu nieruchomościami walczy o osiedlenie się w drugim biurze The Oppenheim Group na wybrzeżu hrabstwa Orange. Czy presja okaże się zbyt duża, aby ci agenci mogli sobie z nią poradzić? Sprzedaż OCagentami są Alex Hall, Alexandra Jarvis, Alexandra Rose, Austin Victoria, Brandi Marshall, Gio Helou, Kayla Cardona, Lauren Brito, Polly Brindle, Sean Palmieri i Tyler Stanaland. Ośmiodcinkowy pierwszy sezon wypada 24 sierpnia.

Premiera „Designing Miami” na Netflix we wrześniu 2022 r.

21 września Netflix wprowadzi kolejną serię wnętrzarskich o nazwie Projektowanie Miami. Poznaj duet męża i żony Eilyn i Ray Jimenez, dwóch najgorętszych projektantów Miami. Ona ma minimalistyczną estetykę, a on ma bardziej maksymalistyczne podejście. Od 21 września zobacz parę i ich „klientów z głębokimi kieszeniami” w akcji w ośmioodcinkowej serii.

Netflix wprowadzi jesienią więcej treści związanych z nieruchomościami

Powołanie Sprzedam zachód słońca wentylatory! Netflix wyda Kupowanie Beverly Hills, kolejne mydło dokumentalne śledzące agentów i klientów agencji Mauricio Umansky’ego w Beverly Hills w Kalifornii. Czekajcie na datę premiery dotyczącą nadchodzącej serii ośmiu odcinków.

Kup mój dom premiera będzie również w serwisie Netflix jesienią tego roku. Sześcioodcinkowa seria przyjrzy się właścicielom domów w całym kraju, którzy chcą sprzedać swoje domy na miejscu. W rolach głównych występują potentaci rynku nieruchomości, w tym dyrektor generalny Redfin Glenn Kelman, dyrektor generalna Corcoran Group Pamela Liebman, NFL Linebacker Brandon Copeland i magnatka inwestycyjna Danisha Wrighster. Sprzedam zachód słońca spotyka się Czołg rekin z pewnością utrzyma Cię na krawędzi siedzenia.

Zanurz się tego lata w treści Netflix dotyczące nieruchomości.

POWIĄZANE: „Sprzedaż zachodu słońca”: Christine Quinn opowiada o „wzmacnianiu” swojej osobowości w serialu Netflix

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button