Rozrywka

New York Jets robią absolutnie poprawne wezwanie Zach Wilsona | Lombardo

Rozgrywający Getty New York Jets Zach Wilson wychodzi z tunelu przed meczem przedsezonowym.

Przyjmując cierpliwe podejście, jeśli chodzi o zdrowie i dostępność Zacha Wilsona w pierwszym tygodniu, New York Jets wykonują absolutnie słuszne wezwanie do swojego rozgrywającego franczyzy.

Wilson, rozpoczynający swój drugi sezon w NFL, będzie miał swój debiut w 2022 roku opóźniony o co najmniej tydzień, ponieważ nadal dochodzi do siebie po rozdarciu łąkotki, której doznał w Filadelfii w meczu z Orłami w debiucie wystawowym w Nowym Jorku. Weteran Joe Flacco wystartuje w miejsce Wilsona w otwieraczu Jets przeciwko Baltimore Ravens.

Główny trener Jets, Robert Saleh, nie zobowiązałby się nawet do wycofania Wilsona na boisko w ciągu pierwszych trzech tygodni sezonu.

„Szczerze mówiąc, chłopaki… najwcześniej będzie dostępny w Pittsburghu” – powiedział Saleh przez CBS Sports. – To będzie najwcześniej. Czy teraz może się to zmienić? Jasne, zawsze zostawię te drzwi otwarte. Znacie mnie, jestem wiecznym optymistą. Ale upewnimy się, że zarówno umysł, jak i ciało mają 110 procent i upewnimy się, że postępujemy zgodnie z nim, i czujemy, że rozmawiając z lekarzami, to będzie ten tydzień w Pittsburghu.

To już drugi raz w ciągu 10 miesięcy, kiedy Wilson doznał jakiejś kontuzji — opuścił pięć meczów jako debiutant, więc obie strony muszą mieć pokusę, aby 23-latek wrócił na boisko tak szybko, jak możliwe, aby pokazać zarówno jego potencjał, jak i odrzucić przerażającą etykietę „podatność na kontuzje”.

Opieranie się tej pokusie ma tak wiele zalet dla obu stron i pokazuje dojrzałość zarówno ze strony Wilsona, jak i tego, gdzie obecnie znajdują się Jets jako organizacja.

Podczas gdy ofensywa Jetsów była serią ataków i zaczyna się od Flacco za centrum w okresie przedsezonowym, przekazanie rządów ofensywy weteranowi ma szansę zapewnić odrobinę stabilności, dopóki Wilson nie będzie mógł medycznie wrócić na boisko.

Przyszłość Zach Wilsona, przyszłość Jets ważniejsza niż natychmiastowe rezultaty

To odświeżające widzieć, jak organizacja, ta organizacja, przyjmuje ostrożne podejście, jeśli chodzi o długoterminową kondycję i zdolności swojego rozgrywającego franczyzy.

Nawet jeśli oznacza to potencjalną walkę ze zjeżdżalnią przeciwko mięsu harmonogramu.

Dyrektor generalny Joe Douglas i Jets zbudowali młodą i potencjalnie wybuchową obsadę wspierającą wokół Wilsona; debiutant Garrett Wilson dołącza do Elijaha Moore’a i weterana Coreya Davisa w odbiorniku. Duet debiutanta Breece Hall i Michaela Cartera ma płodny potencjał, a pojawienie się CJ Uzomaha w ścisłej obronie może zdziałać cuda dla rozwoju Zacha Wilsona.

Ryzykując dalsze kontuzje, popychając Wilsona z powrotem, zanim jego kolano zostanie całkowicie wyleczone, mogłoby mieć katastrofalne konsekwencje. I cofnęli wiele dobrej pracy Douglasa, głównego trenera Roberta Saleha i Jets, które wykonali w ciągu ostatnich dwóch lat, budując skład, który wielu menedżerów i trenerów w lidze uważa, że ​​ma szansę być jedną z największych niespodzianek tego sezonu.

Nie ma wątpliwości, że pierwszy miesiąc sezonu może być wyboistą jazdą dla Jets, wypełnioną minami przeciw Ravens, Browns, Bengals i Steelers.

Jest to jednak skład z świetlaną przyszłością. Taki, którego Wilson uważa za znaczącą część.

„Chcesz wierzyć, że Zach Wilson może być wyjątkowy” – powiedział niedawno Heavy. „Myślę, że ich linia ofensywna będzie lepsza, Jets mają świetną grę biegową, ale musi zachować zdrowie”.

Wilson nie wyszedł zdrowo z otwarcia wystawy, ale Nowy Jork, który pozwolił mu wyzdrowieć, daje mu najlepszą okazję do osiągnięcia pułapu.

Jeśli odrzutowce mają kiedykolwiek wydostać się z piwnicy AFC East, Wilson będzie musiał udowodnić, że jest w stanie stać się jednym z elitarnych przechodniów gry. Nowy Jork zbudował wokół siebie infrastrukturę, aby ułatwić tego rodzaju skok, ale ryzykowanie dalszych lub poważnych obrażeń może to wszystko cofnąć.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button