Rozrywka

NFL Pundit plasuje Chiefs Rookie jako Top-2 „Sneaky Good” Draft Pick

Fan Getty A Kansas City Chiefs dopinguje swoją drużynę podczas draftu NFL w 2022 roku.

Nie ma lepszego uczucia niż wtedy, gdy sprytny plan wchodzi w życie i wydaje się, że dokładnie to stało się z dyrektorem generalnym Brett Veach i Kansas City Chiefs w drafcie NFL w 2022 roku.

Doskonałym przykładem jest talent szerokiego odbiorcy, taki jak Skyy Moore, który przeszedł do Veach w drugiej rundzie, miesiące po tym, jak front office zdecydował się przenieść z Tyreek Hill. To prawie tak, jakby szefowie potrzebowali drogiej części samochodowej, aby móc dalej jeździć, i postanowili ją naprawić. Potem nadchodzi kwiecień i voila, część zamienna staje się dostępna za ułamek ceny.

Niezależnie od tego, czy mówimy o samochodach, czy drużynach piłkarskich, to po prostu dobry biznes, a niewiele franczyz odniosło taki sam sukces jak KC w ostatnich latach.

WSZYSTKIE najnowsze wiadomości dotyczące Chiefs prosto na Twoją skrzynkę! Dołącz do biuletynu Heavy on Chiefs tutaj!

Dołącz do Heavy na Chiefs!

Eisen: '[Moore] byłyby niesamowite w ofensywie Kansas City, ale mają 5 najlepszych podstępnych dobrych wyborów NFL z roku 2022 według PlayRich Eisena z Tyreek Hill | Rich Eisen ShowRich Eisen wymienia swoje „Top 5 podstępnych dobrych wyborów z draftu NFL” wśród Jamesa Cooka dla The Bills, Skyy Moore dla Chiefs, Aleca Pierce dla Colts, Davida Bella dla Browns i Devonte Wyatt dla Packers. Oglądaj Rich Eisen Show, nominowany do nagrody Emmy sportowy talk show, transmitowany na żywo w stacji NBC Peacock,… 2022-05-05T21:30:03Z

Podczas post-szkicowej edycji „The Rich Eisen Show” osobowość telewizyjna NFL Network wymieniła jego pięć najlepszych „podstępnych dobrych” typów, a Moore zajął drugie miejsce w całym projekcie.

Eisen wyjaśnił: „Myślałem o tym, kiedy był w kombajnie, prowadził swoje trasy i przerabiał swoje wiertła. Pomyślałem sobie, że byłby niesamowity w ofensywie Kansas City — ale mają Tyreek Hill — nawet nie wyobrażając sobie za milion lat, że Tyreek Hill nie wróci do Kansas City Chiefs… Teraz Tyreek Hill zniknął, a oni wybrali tego dzieciaka w drugiej rundzie.”

To prawie tak, jakby wieloletni ekspert NFL nie mógł uwierzyć, że to wszystko się wydarzyło, a jak ktokolwiek mógł się z tym nie zgodzić? Poza Veach, głównym trenerem Andym Reidem i recepcją, ile osób wiedziało, że Hill został sprzedany na tydzień lub nawet dwa dni przed tym, jak to się stało?

Odpowiedź brzmi: nikt, a Moore nie był popularnym kandydatem, dopóki nie został rozdany.

Jasne, jego zestaw umiejętności ma sens w przypadku ataku Reida, ale nie potrzebowali kolejnego Wzgórza, dopóki tego nie zrobili. Nie dosięgnęli też Moore’a w pierwszej rundzie — i mogli. Tak, ta wymiana szerokiego odbiornika została wykonana do perfekcji.

Eisen wbił to do domu: „Tyreek Hill, 5’10”, 185. Skyy Moore’s, 5’10”, 195. Słuchaj, nie mówię, że to Tyreek Hill, tylko mówię, że ma wzrost [and] waga Tyreek Hill, a on też ma wielką grę. Myślę, że Andy Reid go podłączy i zobaczymy, jak dobry może być… Nie mogę się doczekać, aby zobaczyć, jak poradzi sobie w tej ofensywie tej jesieni.

Za to, co jest warte, jedynym podstępnym wyborem Eisena był powrót Jamesa Cooka do Buffalo Bills.

Śledź stronę Heavy on Chiefs na Facebooku, gdzie możesz zapoznać się z najnowszymi codziennymi treściami, analizami, funkcjami i nie tylko związanymi z KC!

CZYTAJ DALEJ:

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button