Rozrywka

Nick Cannon wita dziewiąte dziecko, jego pierwsze z Lanishą Cole

Więcej informacji: nick cannon Ciężarna Abby De La Rosa broni „poliamorycznych związków” z Nickiem Cannonem Nick Cannon kupuje dom dla ciężarnej Abby De La Rosa, synów bliźniaków: „Najmniej mogę” Ciężarna Brittany Bell publikuje zdjęcie bikini z Guam babymoon z Nickiem Cannonem Nick Cannon, „geniuszowy” pięcioletni syn Brittany Bell, Golden, zaczyna drugą klasę

Przyszło dziewiąte dziecko Nicka Cannona!

41-letni gospodarz „Wild 'N Out” zaskoczył swoich obserwatorów na Instagramie w czwartek czarno-białym zdjęciem pierwszego wspólnego dziecka jego i Lanishy Cole.

„Przedstawiamy ONYX ICE COLE CANNON”, ałun „Wszystko to” wytrysnął ze swojej córeczki. „Po raz kolejny Dzisiaj jestem pod wrażeniem Boskiej Kobiecości!

„Bóg dał mi i @MissLanishaCole przywilej goszczenia Anioła na ziemi” – kontynuował były gwiazdor Nickelodeon. „Ślubuję chronić, zapewniać, prowadzić i kochać to dziecko najlepiej jak potrafię”.

Gospodarz „Masked Singer” poprosił swoich fanów, aby „radowali się” z wiadomości o jego powiększającej się rodzinie, pisząc: „Wszyscy uczymy się tak wiele od tych Aniołów, których nazywamy dziećmi. Uczę się, że to nie ograniczona ilość czasu, jaką mamy na tej planecie, ale ograniczona ilość miłości, która jest problemem. I obiecuję kochać tę małą dziewczynkę całym sercem, bez względu na to, co ktokolwiek powie.

Duet nazwał swoją córeczkę Onyx.

misslanishacole/Instagram

Duet nazwał swoją córeczkę Onyx. Duet nazwał swoją córeczkę Onyx. Ad Up Next Close Michelle Branch, mąż Patrick Carney na terapii po odwołaniu rozwodu Wokalista (39 l.) i perkusista Black Keys (42 l.) odwołali… 3

Wyświetl pokaz slajdów

Wstecz Dalej Udostępnij to:Kliknij, aby udostępnić na Facebooku (Otwiera się w nowym oknie)Kliknij, aby udostępnić na Twitterze (Otwiera się w nowym oknie) Flipboard WhatsAppKliknij, aby wysłać link do znajomego (Otwiera się w nowym oknie)Kliknij, aby skopiować adres URL Reklama 15 września, 2022

Dla tych, którzy pozostają krytyczni, Cannon poprosił: „Modlę się i proszę innych, aby kierowali całą krytykę i cynizm do MNIE, a nie do kochających i drogocennych Matek moich dzieci”.

Cannon nazwał 40-letniego Cole’a „jedną z najbardziej niewinnych, pokojowych i niekonfrontacyjnych życzliwych dusz”, jakie zna, dodając: „[She] tylko zasługuje na rozkoszowanie się tą chwilą błogiej radości macierzyństwa. Proszę, daj jej to.

Cannon wcześniej witał dzieci z Mariah Carey, Brittany Bell, Abby De La Rosa, Alyssą Scott i Bre Tiesi.Getty Images

We własnym poście Cole napisała: „Onyx Ice Cole Cannon 💖 14.09.22”.

Modelka dodała za pośrednictwem Instagram Stories, że jej serce „otworzyło się w ogromny sposób” wraz z narodzinami jej córki, konkludując: „Otacza ją tyle miłości, a ja już mam na jej punkcie obsesję!”

Publikacja gwiazdy „Drumline” w mediach społecznościowych pojawia się prawie miesiąc po ujawnieniu, że on i Brittany Bell spodziewają się razem trzeciego dziecka. (Duet ma również syna Golden, 5 i córkę Powerful, 1).

Cole dokumentuje swoją ciążę na Instagramie.

misslanishacole/Instagram

misslanishacole/Instagram

Cole dokumentuje swoją ciążę na Instagramie.

misslanishacole/Instagram

Ad Up Next Close Michelle Branch, mąż Patrick Carney na terapii po odwołaniu rozwodu Wokalista (39 l.) i perkusista Black Keys (42 l.) odwołali… 3

Wyświetl pokaz slajdów

Wstecz Dalej Udostępnij to:Kliknij, aby udostępnić na Facebooku (Otwiera się w nowym oknie)Kliknij, aby udostępnić na Twitterze (Otwiera się w nowym oknie) Flipboard WhatsAppKliknij, aby wysłać link do znajomego (Otwiera się w nowym oknie)Kliknij, aby skopiować adres URL Reklama 15 września, 2022

Spekuluje się również, że Cannon jest ojcem nadchodzącego przybycia ciężarnej Abby De La Rosa, ponieważ para wcześniej powitała bliźnięta Zion i Zillion, 1, w czerwcu 2021 roku.

W tym samym miesiącu Alyssa Scott urodziła ich syna Zen, ale 5-miesięczne dziecko zmarło w grudniu 2021 roku po walce z rakiem mózgu.

Cannon dzieli również 11-letnie bliźniaki, Marokańczyka i Monroe, z Mariah Carey, a także 2-miesięcznego syna Legendary z Bre Tiesi.

Cannon poprosił swoich zwolenników, aby przestali krytykować model.Instagram / @nickcannon

31-letnia gwiazda „Selling Sunset” wyjaśniła w czerwcowym odcinku podcastu „Know For Sure”, że ona i inne matki dzieci Cannona nie należą do „kultu”.

Tiesi wyjaśnił: „Wszystko jest pełne szacunku. Wszystko jest uczciwe.”

Jeśli chodzi o De La Rosę, 31-letnia DJ-ka broniła we wtorek swojego „poliamorycznego związku” z aktorem przed gospodarzami podcastu „Lovers and Friends”.

„Otwartość w moim związku nie zmienia ani nie odbiera moim dzieciom typu matki, jaką jestem, ani pełni, jaką jestem dla nich, ani siły, którą się z nimi dzielę” – powiedziała oczekująca gwiazda.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button