Rozrywka

Nick Young ujawnia, że ​​„niespodziewanie zacząłem płakać” w drugim sezonie VH1 „Couples Retreat” [Exclusive]

Podobnie jak wielu rodziców, były gracz NBA Nick Young i narzeczony Keonna Green utknęli w rutynie. Para ujawnia się na VH1 Rekolekcje dla par ich związek uderzył w ścianę i współistnieli bardziej jak współlokatorzy niż zakochana para.

Young powiedział Showbiz Cheat Sheet, że miał pewne obawy przed rozwiązywaniem ich problemów w programie reality show. Ale on i Green znaleźli sposób na porozumiewanie się, a kilka jego objawień sprawiło, że w tym sezonie rozpłakał się.

Nick Young martwił się, że on i Keonna Green mogą zerwać podczas „Couples Retreat”

Young martwił się, że dzieje się na VH1 Rekolekcje dla par może spowodować zerwanie z Greenem. „Martwiłem się, że będę się kłócić i wchodzić za głęboko” – przyznał. Martwiłem się, że zerwiemy pod koniec koncertu. Ale pod koniec dnia myślę, że to było coś, czego oboje potrzebowaliśmy. Musieliśmy z kimś porozmawiać. My też musieliśmy się wyrwać i spędzić trochę czasu dla siebie. I myślę, że było fajnie, że pary przechodziły przez podobne rzeczy.

Keonna Green i Nick Young |Obrazy OGUT/Star Max/GC

Bycie świadkiem tego, z czym zmagały się inne pary, dało mu również perspektywę na jego własny związek. „Podobnie jak w przypadku związku Michaela Blacksona, on ma wyjątkowy związek” – powiedział Young. Na początku swojego związku z Radą Blackson ustanowił zasadę, że mógł mieć „pisklęta boczne”.

Young roześmiał się i powiedział, że nie sądzi, by Green zgodził się na taki układ. „Nie sądzę, że to coś [Green] pozwoli mi to zrobić lub że chciałbym to zrobić.”

Głębokie kopanie sprawiło, że Nick Young płakał w serialu

Ale inne pary, takie jak Styles P i jego żona Adjua, miały do ​​czynienia z problemami podobnymi do Younga i Greena. Green i Young mają małe dzieci i utknęli w rutynie wykorzystywania całej swojej energii dla dzieci, ale potem są zbyt wyczerpani na romans.

Young powiedział, że związek był „stagnacyjny” i musieli kopać głęboko, aby dowiedzieć się, dlaczego. “Kiedy mieliśmy nasz jeden na jednego z [life coach] AJ [Akua Johnson]wydobyła z siebie emocje, o których nie myślałem, że wyjdą” – powiedział o kilku chwilach na VH1 Rekolekcje dla par. „Niespodziewanie zacząłem płakać. Czułem, że tak długo tego nie wypuszczałem. To było całkiem dobre. Całkiem fajne.”

Pandemia dodała parze kolejną warstwę napięcia. „To był punkt zwrotny” — pomyślał. „Brak możliwości wyjścia i bycie zamkniętym w klatce. Próbuję znaleźć rzeczy do zrobienia i po prostu czuję się pokonany”.

Czego Nick i Keonna nauczyli się w serialu?

Young dowiedział się, że jest trochę prokrastynatorem, a głównym problemem pary była komunikacja. „Ona chce, żebym jej pomógł”, powiedział o rodzicielstwie. „Bądź z nią 50/50 i pomagaj jej w różnych sprawach, zamiast stawiać na nią wszystko”.

VH1 Rekolekcje dla par doświadczenie było również dobrym przypomnieniem, aby na pierwszym miejscu postawić ich związek. „Powinniśmy wziąć dla siebie jeden dzień w tygodniu” – powiedział. „Podrzuć dzieci do rodziców i zrób coś tylko dla mnie i dla niej”.

Young i Green planują również ślub, który ma nadzieję, że w końcu będą mogli mieć po opóźnieniu go z powodu pandemii. „Mam nadzieję, że tym razem to zrobimy, pandemia wszystko popsuła” – powiedział. „Mam nadzieję, że tego lata. Mamy datę, po prostu nie wybraliśmy lokalizacji.

VH1 Rekolekcje dla par Premiera 2 sezonu w poniedziałek, 16 maja, o godzinie 21:00 ET.

ZWIĄZANE Z: Kim jest narzeczony Nicka Younga, była gwiazda reality show, Keonna Green?

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button