Rozrywka

Nicola Coughlan przekazał Bridgerton Chic podczas London Fashion Week

Uczestnictwo w pokazie Christophera Kane’a na wybiegu podczas London Fashion Week, Bridgerton oraz Dziewczyny z Derry gwiazda Nicola Coughlan wyglądała w każdym calu na mistrza stylu. Odwołując się do swojej ekranowej postaci, Penelope Featherington, aktorka wybrała czarną sukienkę z dekoltem w stylu Regency i wąską talią. Aktorka wyposażyła swój numer zaprojektowany przez Christophera Kane’a o olśniewającą nutę połyskującego makijażu oczu.

Podobnie jak wielu innych gości na wystawie szkockiego projektanta, Coughlan zdecydował się nosić całkowicie czerń jako znak szacunku po śmierci królowej Elżbiety II 8 września. Wielu innych uczestników London Fashion Week również wybrało ten kolor, który jest związane z żałobą. Clara Amfo, Daisy Lowe, Raye i Jourdan Dunn również nosili czarne komplety do występu Kane’a.

Chociaż to przełomowe wydarzenie modowe odbyło się podczas dziesięciodniowego okresu żałoby narodowej, jego kalendarz został zmniejszony i żadne pokazy mody nie odbędą się w poniedziałek 19 września z powodu państwowego pogrzebu królowej. Burberry był jednym z głównych domów mody, które odwołały swoją prezentację. Tymczasem niedzielny program Christophera Kane’a o godzinie 20:00 przestrzegał narodowej minuty ciszy. Wcześniej w tym tygodniu Harris Reed włączył do swojego wydarzenia bukiet kwiatów konwalii – jednego z ulubionych kwiatów Jej Królewskiej Mości. Na pokazie JW Anderson projektant Jonathan Anderson złożył hołd prostym haftowanym t-shirtem z napisem „Jej Wysokość Królowa 1926-2022”.

Z powrotem w Tonie, Bridgerton W trzecim sezonie postać Coughlana, Miss Featherington, która jest również ukrytą tożsamością Lady Whistledown, zajmie bardziej centralną rolę. Relacja Penelope i Colina Bridgertona będzie zajmować dumne miejsce. Zgodnie z książkami, duet ma stać się kimś więcej niż tylko przyjaciółmi. Fani z miłością nazwali parę „Polin”.

Na szczęście wydaje się, że Coughlan przeniosła się z przeszłego ataku „Bridger-tan” – dowcipnego terminu, którego aktor używa do opisania dziwacznych brązowych linii, które podnosi podczas filmowania w tych nisko wyciętych sukniach Regency.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button