Rozrywka

Nicola Peltz dzieli się płaczliwym selfie, uderza ludzi, którzy sprawiają, że czuje się „źle”

Więcej informacji: nicola peltz Victoria Beckham w zimnej wojnie z nową synową Nicola Peltz Nicola Peltz zmienia się z blondyna w brunetkę, Brooklyn Beckham aprobuje przysięgę ślubną Brooklyn Beckham na tatuaże dla Nicoli Peltz na ramieniu Zobacz nowy pierścionek zaręczynowy Nicola Peltz za 2 miliony dolarów i zespół weselny

Więcej łez do płaczu?

Nicola Peltz udostępniła selfie w piątek na Instagramie, w którym wydawało się, że łzy spływają jej po twarzy.

„Czasami trudno mi pokazać moje smutne fragmenty” – napisała 27-letnia nowożeńca w podpisie, wyjaśniając, że dorastając w dużej rodzinie, jej „silni rodzice” „wbili mi to, by nie pozwalać ludziom”. sprowadź mnie na dół lub zrań moje serce”.

Peltz jest córką 80-letniego biznesmena-miliardera Nelsona Peltza i jego trzeciej żony, 67-letniej Claudii Heffner Peltz, którzy mają razem ośmioro dzieci.

Aktorka nawiązała dalej, choć niejasno, do kontekstu tej smutnej migawki.

„Wszyscy mamy dni, w których ludzie sprawiają, że czujesz się źle i nie ma nic złego w byciu przez to zranionym” – kontynuowała.

Nicola Peltz pomyślała o ludziach, którzy ją zasmucili w ostatnim poście na Instagramie.

„Po prostu pomyślałem, że coś napiszę, ponieważ nigdy nie pokazuję tutaj tej strony mnie. Chciałem pokazać tę stronę siebie. Tak bardzo was wszystkich kocham i naprawdę doceniam wasze wsparcie. To tak wiele znaczy, kiedy jesteście mili na mojej stronie, chcę, żebyście wiedzieli, że was widzę, słyszę, a to wiele dla mnie znaczy 💘” – podsumowała gwiazda „Transformers”.

Wiele celebrytów przeszło do sekcji komentarzy, aby wyrazić swoje poparcie dla Peltz — wśród nich jej męża od czterech miesięcy.

„Masz najwspanialsze serce xx ❤️❤️ Tak bardzo cię kocham xx”, napisał 23-letni Brooklyn Beckham.

Jej mąż, Brooklyn Beckham, szybko zaoferował swoje wsparcie.FilmMagic

Pisząc serdeczną notatkę, Selma Blair miała tylko miłe słowa dla aktorki „Bates Motel”.

„Piękna Nicola, poznaliśmy się wiele lat temu i oczywiście byłem sparaliżowany. Na twoją dobroć. Na twoją łaskę. Byłem słaby, zmęczony i starszy niż twój tłum, a ty słuchałeś. Zawsze będę cię uważał za anioła. W jakimkolwiek nastroju lub uczuciu, w którym się znajdujesz. Wysyłanie uścisku. 💛 sb”, napisała gwiazda „Okrutnych intencji”, lat 50.

– Kocham cię – zaoferowała zwięźle Paris Hilton.

Strona szósta przekazała w czwartek wyłącznie wiadomość o trwającej podobno kłótni między Peltzem a 48-letnią Victorią Beckham.

Mówi się, że źródło napięcia wywodzi się z przygotowań do gwiazdorskiego ślubu dziedziczki miliarderki z Brooklynem, najstarszym synem Victorii z piłkarskim idolem Davidem, w kwietniu 2022 roku.

Peltz podobno kłóciła się z mamą swojego męża, Victorią Beckham.FilmMagic

O rzekomej złej krwi między Peltz i jej kultowym „Spice Girls” MIL, źródło bliskie Beckhamom wylało wyłącznie na Page Six, że teściowie „nie mogą się znieść i nie rozmawiać”.

„Przygotowania do ślubu były straszne” – wspominali.

Źródło twierdziło, że Peltz nie chciał, aby artystka znana wcześniej jako Posh Spice była zaangażowana w jej planowanie ślubu, mówiąc, że „nie miałaby pojęcia o Victorii w niczym. Komunikacja była minimalna”.

Co więcej, ten „nieustanny, drobny dramat”, według źródła, wydaje się wbijać klin między Brooklyn a jego rodziców.

„Nie rozmawiali z nim zbyt wiele w ciągu ostatnich kilku miesięcy” – dodali.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button