Rozrywka

Nicole Kidman przeprowadziła wywiad niezręczny, mówiąc gospodarzowi, że byli na randce

Fani Nicole Kidman wiedzą o jej związku z mężem, gwiazdą muzyki country, Keithem Urbanem. Oboje pobrali się w 2006 roku, co czyni ich jedną z najsolidniejszych par w Hollywood. Chociaż Kidman i Urban są szczęśliwym małżeństwem, nie jest jedynym sławnym mężczyzną, z którym się spotyka. W 2015 roku w wywiadzie dla gospodarza talk show Jimmy’ego Fallona, ​​Kidman ujawnił, że byli na randce – ku zaskoczeniu Fallona.

Co Nicole Kidman powiedziała Jimmy’emu Fallonowi o ich niefortunnej randce?

(lr) Aktorka Nicole Kidman podczas wywiadu z prowadzącym Jimmym Fallonem 6 stycznia 2015 r. | Douglas Gorenstein / NBCU Photo Bank / NBCUniversal przez Getty Images

Na początku 2015 roku Kidman pojawił się na Dzisiejszy program z Jimmy’m Fallonem. I rozmawiali, kiedy spotkali się po raz pierwszy. Fallon wspomina, że ​​Kidman poprosiła przez wspólnego przyjaciela o spotkanie z nim w sprawie ewentualnego filmu w jej filmie Oczarowany. Był zszokowany, ale skorzystał z okazji, by spotkać gwiazdę. „Pamiętam tylko, że cię lubiłem” – odpowiedział Kidman, twierdząc, że wspólny przyjaciel zaplanował spotkanie w ówczesnym mieszkaniu Fallon jako możliwe romantyczne spotkanie.

Fallon, wyglądając na całkowicie zszokowanego. „Czy spotykałam się z Nicole Kidman?! Czy to była randka?!” on zapytał. Kidman roześmiał się, opisując, jak Fallon „nie rozmawiał” podczas ich spotkania i spędził je grając w grę wideo. Obie gwiazdy rozpłynęły się w napadzie śmiechu, a Kidman zakończyła historię, stwierdzając, że myślała, że ​​Fallon „nie interesuje się nią” i że postanowiła odłożyć na półkę ideę przyszłego romansu z komikiem.

Nicole Kidman i Jimmy Fallon są szczęśliwym małżeństwem ze swoimi małżonkami

Oczywiście para może się z tego teraz śmiać, biorąc pod uwagę ich obecną sytuację. Chociaż Fallon powiedziała Kidman, że zamiast tego poślubiła Urbana, była to „świetna decyzja”, ale on również jest w stałym związku.

Kidman i Urban zaczęli spotykać się w 2005 roku, wiążąc węzeł w 2006. Kidman kiedyś podzieliła się, że szybko się w nim zakochała, ale Urbanowi zajęło trochę czasu, zanim się do niej skontaktował. Oboje później przywitali dwie córki i mimo, że przeszli razem wiele, pozostają szczęśliwi.

Fallon poślubił producentkę Nancy Juvonen w grudniu 2007 roku. Pracowali razem nad Sobotnia noc na żywopóźniej ponowne połączenie na filmie Gorączka. Podobnie jak Kidman i Urban mają dwie córki.

Jimmy Fallon i Nicole Kidman pozostali dobrymi przyjaciółmi

Przez wszystkie zmiany w życiu Fallon i Kidman na przestrzeni lat (i niezręczność ich pierwszego spotkania) pozostali przyjaciółmi. W 2016 roku Kidman ponownie pojawiła się w programie Fallon, tym razem przyprowadzając swojego męża Urbana. W przezabawnej komedii Kidman i Fallon zaczęły wspominać swoją poprzednią wizytę w programie, kiedy Urban wpadła na scenę, śpiewając dla Fallon i zgromadzonej publiczności w studiu. Fallon i Kidman zaczęli się śmiać, udowadniając, że nie ma między nimi samych dobrych uczuć.

Ponownie w 2021 pojawiła się Kidman Dzisiejszy Show, tym razem za pośrednictwem strumienia wideo, podczas gdy wspierała Urbana podczas jego trasy koncertowej. Fallon pochwalił Kidman za jej pracę w miniserialu Zguba, nazywając występ Kidmana „geniuszem” i zauważając: „Jesteś w tym fantastyczny. Nie do wiary.” Dla Fallon i Kidman romans się nie udał, ale ich przyjaźń się umacnia.

ZWIĄZANE Z: Keith Urban kupił Nicole Kidman diamentowy prezent, który kosztował ponad 46 000 $

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button