Rozrywka

„Nie martw się kochanie”: Harry Styles spędził TRZY godziny na makijażu, aby pokryć ponad 60 tatuaży do scen seksu w filmie

Głównego bohatera nadchodzącego filmu „Nie martw się kochanie” gra nikt inny, jak były członek One Direction, Harry Styles. Fani są bez wątpienia zachwyceni tą wiadomością. Ponieważ jednak 28-letni Harry ma kilka tatuaży, przygotowanie go do filmu wymagało wiele wysiłku, zwłaszcza do intymnych scen miłosnych z jego ekranową żoną, 26-letnią Florence Pugh.

Muzyk ma około 60 tatuaży, które pokrywają jego ręce, nogi i klatkę piersiową. Każda z jego prac musiała zostać skorygowana kolorystycznie przez ekspertów od makijażu. Wizażyści najpierw nałożyli czerwony pigment na czerń, a następnie dodali zielony kolor. Na koniec tatuaże zostały zapieczętowane pudrem, a do ich całkowitego ukrycia zastosowano kremowy podkład.

REKLAMA

RÓWNIEŻ PRZECZYTAJ

Zwiastun „Don’t Worry Darling”: Fani chwalą Harry’ego Stylesa i skwierczącą chemię Florence Pugh

Olivia Wilde zdradza Jasona Sudekisa z Harrym Stylesem jest „prawdziwym” powodem napięcia z Florence Pugh

REKLAMA

Wykonanie zadania zajęło około trzech godzin. Specjalny makijaż do filmu wykonał Jason Collins. Collins nadzorował również użycie protez i makijażu przez Lily James, aby przemienić się w Pamelę Anderson w filmie „Pam i Tommy”. Film, wyreżyserowany przez 38-letnią Olivię Wilde, rozgrywa się w latach 50., kiedy na przedmieściach Utopii mężczyźni pracowali nad „Projektem zwycięstwa”. Ale ich kobiety nie dociekają zbytnio, o co dokładnie chodzi w tym projekcie.

REKLAMA

Film opowiada historię gospodyni domowej z lat 50. mieszkającej ze swoim małżonkiem w utopijnym społeczeństwie eksperymentalnym. Jack (w tej roli Harry) i Alice (w tej roli Florence) są parą małżeńską w filmie, podczas gdy Bunny jest postacią graną przez samą Olivię Wilde. Jeszcze w tym miesiącu ten film ma zadebiutować na Festiwalu Filmowym w Wenecji. Mówi się, że Florence jest zła na Olivię Wilde, ponieważ wiadomo, że Olivia miała romans z Harrym, będąc narzeczonym Jasonem Sudeiki, 46 lat. i Daisy, 5.

W styczniu 2021 roku, po tym, jak byli widziani ramię w ramię na ślubie swojego menedżera, Olivia i Harry przyciągnęli uwagę mediów. Chociaż nigdy nie udowodniono, że związek Olivii i Harry’ego rozpoczął się, gdy była jeszcze związana z Jasonem, Page Six stwierdziła, że ​​Florence i Olivia pokłóciły się w związku z tym związkiem. Według źródła, „Flo widząc Olivię i Harry’ego na planie na planie nie poszło dobrze, ponieważ Olivia wciąż była z Jasonem, kiedy po raz pierwszy związała się z Harrym”.

Raporty z tamtych czasów mówiły, że związek z Harrym był główną przyczyną zerwania. Źródło poinformowało stronę internetową, że Jason był zdenerwowany przez miesiąc, gdy romans z Harrym trwał. „Jason i dzieciaki na początku odwiedzili Olivię na planie kilka razy, więc myślę, że to wszystko sprawiło, że ludzie poczuli się trochę nieswojo” – dodaje źródło. Brak uznania Florence dla roli Olivii jako dyrektora projektu został zauważony przez fanów. Podobno nie zauważyła w zeszłym tygodniu posta, który zawierał oficjalny zwiastun „Nie martw się kochanie”. Olivia opublikowała zdjęcie Florencji z podpisem: „Oglądanie pracy tej kobiety było niesamowitym dreszczykiem! Nie mogę się doczekać, aby pokazać ci więcej. @[email protected] nie martw się kochanie. „

REKLAMA

Florence postanowiła nie reagować na to, ale następnego dnia podzieliła się zapowiedzią kolejnego nadchodzącego filmu „Oppenheimer”. Ktoś zauważył: „Sposób, w jaki Florence Pugh jeszcze nie pisała, nie martw się kochanie, chociaż są na to dwa zwiastuny, opublikuje o każdym innym projekcie, który teraz robi, tak jak o tym, co zrobiła Olivia Wilde ????? Jednak według Page Six, Florence wcześniej planowała opublikować tego dnia post o „Oppenheimerze” w konkretnym celu i nie było to związane z obaleniem Olivii. Olivia i Harry wkrótce przejdą czerwony dywan na Festiwalu Filmowym w Wenecji na międzynarodową premierę swojego filmu.

REKLAMA

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button