Rozrywka

Nie musisz się bać, że „Fear the Walking Dead” nie wrócą

Nie martwcie się, fani zombie: to nie ostatni sezon Fear the Walking Dead. Siódmy sezon serialu zbliża się do finału, ale AMC już odnowiło Fear the Walking Dead na sezon 8.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą

Tymczasem flagowy program The Walking Dead wciąż się rozwija, a AMC Walking Dead Universe wciąż się rozwija, a nowe projekty są obecnie w fazie rozwoju.

AMC odnowiło „Fear the Walking Dead” na sezon 8, z powrotem Kim Dickens. Źródło: Richard Foreman, Jr/AMC

Kim Dickens jako Madison w „Fear the Walking Dead”

W grudniu 2021 r. AMC ogłosiło, że Fear the Walking Dead powróci w sezonie 8… i że Kim Dickens powróci jako regularny serial, jak donosił wówczas The Hollywood Reporter. Postać Kim, Madison Clark, została uznana za martwą od zakończenia sezonu 4 sezonu, kiedy poświęciła się, by zwabić hordę spacerowiczów z dala od swoich przyjaciół i rodziny.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą

Ale Kim wróci pod koniec sezonu 7 i wróci na pełny etat w następnym sezonie. „Gdyby istniała Góra Deadmore, byłaby na niej twarz Kim Dickensa. Madison Clark jest fundamentalną postacią TWDU — bohaterską, złożoną, każdą osobą, która staje się wojownikiem, a następnie siłą życzliwości — powiedział w oświadczeniu Scott M. Gimple, główny oficer ds. treści The Walking Dead Universe. „Surowy talent, siła i błyskotliwość Kim Dickensa ponownie zelektryzują TWDU i nie moglibyśmy mieć więcej szczęścia, gdybyśmy ją odzyskali”.

„The Walking Dead” podobno zakończy swój 11-sezonowy bieg jeszcze w tym roku.

Gdy siódmy sezon Fear the Walking Dead był emitowany na AMC, aktorzy i ekipa The Walking Dead nakręcili jedenasty i ostatni sezon tego programu. Norman Reedus ogłosił zakończenie ostatnich odcinków 31 marca. „11 sezonów, 12 lat. Nigdy nie był tak pobity i to był absolutny podmuch” – napisał na Instagramie. „Dziękuję wszystkim, którzy wybrali się z nami na tę przejażdżkę i co to była za przejażdżka” – dodał.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą

The Walking Dead Season 11 miał premierę w sierpniu 2021 roku, a druga część sezonu rozpoczęła się w lutym, a zakończyła w zeszłym miesiącu. Według TVLine trzecia i ostatnia część sezonu będzie wyemitowana pod koniec tego roku.

Artykuł kontynuuje poniżej reklama Kolejne projekty 'Walking Dead’ nadchodzą.

The Walking Dead Universe zawiera również serię AMC The Walking Dead: World Beyond, która emitowała dwa sezony w latach 2020-2021. A The Walking Dead i Fear the Walking Dead zainspirowały osiem serii internetowych (Torn Apart, Cold Storage, The Oath, Red Machete dla pierwszy, Lot 462, Przejście, Taśmy Althei i Martwy w wodzie dla drugiego).

A to dopiero początek. AMC pracuje również nad odcinkową antologią Tales of the Walking Dead, spinoffem bez tytułu Daryl-centric, oraz Isle of the Dead, w której Jeffrey Dean Morgan i Lauren Cohan powtórzą swoje role odpowiednio jako Negan i Maggie. Poza tym wciąż czekamy na długo obiecaną trylogię filmową, która będzie „kontynuować historię Ricka Grimesa”, z aktorem Andrew Lincolnem, który wróci do serii, jak donosi TVLine. Podobnie jak jego piechurzy, wydaje się, że The Walking Dead Universe ma wiele żyć!

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button