Rozrywka

„Nie poznałbym go, gdybym go zobaczył” – zobacz tępe wykopanie Roya Hodgsona w sprawie nadchodzącego zastępcy Watford, Roba Edwardsa

ROY HODGSON przyznaje, że nie rozpoznałby człowieka, którego zastępuje go tego lata w Watford w czymś, co wyglądało na tępe wykopaliska.

74-letni weteran odchodzi na emeryturę pod koniec sezonu po krótkim powrocie do boksu z Hornetami, który zakończył się spadkiem z Premier League.

2

Rob Edwards przejmie kontrolę nad Hornetami po opuszczeniu Forest Green Rovers

2

Teraz potwierdzono, że Rob Edwards zastąpi go na stanowisku szefa Watford po zakończeniu kampanii po kontrowersyjnym odejściu z Forest Green Rovers, mistrza League Two.

Kiedy Hodgson został zapytany o 39-latka przed jutrzejszym meczem u siebie z Leicester City, powiedział: „Nie poznałbym go, gdybym go zobaczył.

„On nie musi ze mną rozmawiać, będzie rozmawiał z Gino Pozzo i Cristiano Giaretta, to są ludzie, z którymi musi rozmawiać.

„Jeśli zechce ze mną porozmawiać, z przyjemnością z nim porozmawiam, ale nie zamierzam narzucać mu rozmowy, której może nie chcieć słuchać.

„Możesz szczęśliwie powiedzieć mu, że jeśli zechce ze mną porozmawiać i usłyszeć coś, o czym myślę, z przyjemnością się z nim podzielę.

„Ale musiałoby tak być, gdyby pochodziło od niego i jak mówię, niestety wiem, kim on jest i co zrobił, ale nie widziałem go ani nie potrafię go rozpoznać”.

Forest Green wydał zjadliwe oświadczenie, aby ogłosić odejście Edwardsa w tym tygodniu, ponieważ twierdzili, że nie są świadomi trwających rozmów między trenerem a Watfordem.

Napisano: „FGR potwierdza odejście głównego trenera Roba Edwardsa.

DARMOWE ZAKŁADY I ZAREJESTRUJ SIĘ OFERTY – NAJLEPSZE OFERTY DLA NOWYCH KLIENTÓW

„Rob był kluczową częścią zespołu, który w tym sezonie awansował do League One.

„Jesteśmy rozczarowani, że nasze wsparcie, lojalność i uczciwość wobec Roba zostały spłacone w ten sposób – negocjacje odbywają się za naszymi plecami.

„Nie mieliśmy kontaktu z Watford, od którego moglibyśmy oczekiwać mniej, ale w każdym razie tego rodzaju zachowanie sprawia, że ​​piłka nożna jest zła.

„Dziękujemy Robowi za całą jego pracę w FGR – wybacz mu sposób odejścia i życz mu wszystkiego dobrego”.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button