Rozrywka

Niebezpieczeństwo! fani rzucają „senną” grę hostowaną przez Mayima Bialika z „rekordowo niskim poziomem” przed drugim zwycięstwem mistrza w „szarpaniu łez”

NIEBEZPIECZEŃSTWO! fani zatrzasnęli czwartkowy „senny” mecz, którego gospodarzem była Mayim Bialik.

Wydarzenie „rekordowo niskie” miało miejsce, gdy dwudniowy mistrz, Jeff, zdobył punkty fanów, opowiadając o „szarpanej łzami” historii.

1

46-letnia Mayim jest gospodarzem gry Jeopardy! przez jej szósty tydzień po ostatnim epizodzie Kena Jenningsa i jego ogłoszeniu, że wyjedzie na „miesiące”.

Mówi się, że wybór stałego miejsca hostingowego zostanie ustalony do końca 38. sezonu w lipcu 2022 roku.

Jeff Weinstock – wykładowca marketingu z Miami na Florydzie – wygrał swoją drugą grę i łącznie wygrał 17,9 tys. i 29,2 tys.

Ale podczas gdy jego imponująca rozgrywka – i poruszająca historia – ukradły show, fani nie mogli zignorować „sennego” pokazu i tego, co nazwali „rekordowo niskim wydarzeniem”.

Najczęściej czytane w Rozrywka

Więcej do obserwowania…Aby uzyskać najnowsze informacje na temat tej historii, zaglądaj do Sun Online.

The-sun.com to miejsce, do którego docierają najlepsze wiadomości o gwiazdach, wiadomości sportowe, historie z życia wzięte, oszałamiające zdjęcia i filmy, które trzeba zobaczyć.

Polub nas na Facebooku pod adresem www.facebook.com/TheSunUS i śledź nas z naszego głównego konta na Twitterze pod adresem @Theussun.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button