Rozrywka

’Niebezpieczeństwo!’ fani są wściekli z powodu błędu ortograficznego, gdy teleturniej robi KOLEJNĄ GAFĘ

Fani „Jeopardy!” odkryli kolejny błąd, tym razem w Final Jeopardy! Środowa wskazówka brzmiała: „Ten autor najpierw pomyślał o papudze, zanim wybrał innego ptaka 'równie zdolnego do mowy’”. Kategorią była literatura XIX wieku.

Ben Collins z NBC News zamieścił na Twitterze zrzut ekranu błędu z programu, który został wyemitowany 22 czerwca. Zakwestionował: „Znajdź literówkę w Final Jeopardy!” Literówka była trzecim „L” w słowie „równo”, a nie w odpowiedzi „Edgar Allen Poe”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Niebezpieczeństwo! fani slam gospodarza Mayima Bialika dla DZIWNEJ fikcyjnej kategorii, która nie miała sensu

Nieprecyzyjne pytanie „Jeopardy!” na Long Island ROZCIELA ustawodawcę Sielę Bynoe i mieszkańców„Jaka literówka, Ben Collins?” Pamela Chelin, dziennikarka muzyczna, odpowiedziała na tweeta Collinsa żartem i własną literówką. Literówka nie była jednak tak zabawna dla wszystkich widzów. Jeden fan napisał: „Wow, udało się przejść przez ostateczną edycję! Można by pomyśleć, że będzie zespół tylko sprawdzający tego rodzaju rzeczy”, podczas gdy inny fan, który nie był zbyt zszokowany błędem, napisał: „Aby bądź uczciwy, Jeopardy naprawdę układał Ls w zeszłym tygodniu, więc nie powinno to być niespodzianką.

Używając tej samej logiki, inny fan zauważył i napisał: „Równie zły jest brakujący łącznik między XIX a wiekiem. Ach, ludzkość”. Podczas gdy inny widz po prostu czuł się okropnie z powodu pogarszającej się jakości serialu, „Gdzieś w środku umiera redaktor lub korektor z zespołu Jeopardy”.

Niektórzy fani zauważyli później na Twitterze, że Jeopardy! producenci mieli czas naprawić błąd dla swoich internautów, którzy dostrzegli wskazówkę w poprawionej wersji. Jednak niektórzy znaleźli pocieszenie w myśli, że każdy może popełnić taki błąd, pozornie nawet Collins.

Collins odpowiedział w swoim wątku: „Jako facet, który nie może napisać tweeta bez zapomnienia słowa w środku, w końcu czuję się, jakbym był na poziomie Jeopardy”. Tymczasem kilku wściekłych fanów skarciło Collinsa za niezamierzone zrujnowanie finału gry, zanim mieli okazję oglądać ją na żywo na Zachodnim Wybrzeżu.„To denerwujące, jak fvck, gdy ludzie na wschodnim wybrzeżu tweetują @Jeopardy ostatnie wskazówki, zanim nadejdą na zachodnim wybrzeżu… byłoby wspaniale, gdyby wszyscy przestali to robić” – zauważyła jedna osoba. To jeden z niewielu błędów w ich 38-sezonowej historii, ale biorąc pod uwagę, że ostatnio zdarzyło się to dwukrotnie, błędy są rażące.Lokalny polityk oskarżył media o wymazanie ich obszaru po tym, jak program błędnie zidentyfikował nazwę ważnej wioski w hrabstwie Nassau w stanie Nowy Jork we wskazówce na początku tego miesiąca. Według ustawodawcy okręgu Nassau, Sieli Bynoe, „Przez wiele lat przywódcy społeczności Uniondale walczyli o to, aby ich rodzinne miasto otrzymało pełne uznanie, na jakie zasługuje ze strony rządu i organizacji medialnych”.

Długofalowy program spotkał się z podobną krytyką w marcu za rzekome bagatelizowanie konfliktu Rosji z Ukrainą poprzez określanie go jako obejmującego „poważne problemy graniczne”. Jednak krytyka została uznana przez kilku fanów za potwierdzenie, że wskazówka była prawdziwa. Jeden z nich opisał to jako „wyraźną wskazówkę, jak wrażliwa i absurdalna może być kultura anulowania”.Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button