Rozrywka

Niebezpieczeństwo! fani uważają, że Ken Jennings zostanie mianowany stałym gospodarzem w ramach ważnej decyzji dotyczącej przyszłości Mayima Bialika

NIEBEZPIECZEŃSTWO! fani są przekonani, że Ken Jennings zostanie mianowany stałym gospodarzem.

Poważna decyzja dotycząca Mayima Bialika – którego niektórzy uznali za „nienadającego się” – wywołała szum wśród internautów.

5

Telewizyjna decyzja w sprawie Mayima Bialika jest teraz „spodziewana”, którą nazwali „czynnikiem decydującym”

5

Mayim, 46 lat, gościł Jeopardy! w zeszłym tygodniu, powrót po poprzednich trzech tygodniach Kena Jenningsa u steru i ogłoszenie, że nie będzie przez „miesiące”.

Ken napisał wcześniej na Twitterze: „Oddaję klucze utalentowanemu aktorowi-producentowi-scenarzystom-reżyserowi (!) Mayim Bialik na kilka miesięcy. Mamy szczęście, że ją mamy! Dzięki za oglądanie i będę z powrotem przed końcem sezonu.”

Miejsce stałego hostingu zostanie ustalone do końca 38. sezonu w lipcu.

Było to jednak przed ważną decyzją telewizyjną dotyczącą Mayima – nad którą szaleją fani Kena.

Mayim z Jeopardy! zatrzasnęła się za „wspieranie” gracza pośród jej „nieodpowiedniego” hostingu
Niebezpieczeństwo!  fani myślą, że Mayim WYCIEKŁ wskazówki z selfie na planie w „kolosalnym” błędzie

Jak donosi Deadline w piątek, sitcom Call Me Kat ma zostać przedłużony na sezon 3.

Jak donosił Primetimer, w dwóch „bąbelkowych programach” Foxa, które cieszyły się dobrą opinią, w tym w sitcomie, „oba są odnawiane”.

Fani rzucili się do Reddit po ogłoszeniu, ponieważ Mayim występuje jako tytułowa Kat w pokazie z wieloma kamerami.

Niektórzy uważali, że to „decydujący czynnik”, twierdząc, że będzie teraz „zbyt zajęta”, aby zagrać w obu programach – w rzeczywistości setki komentowały w zgodzie.

Najczęściej czytane w Rozrywce

’KAT’S Z TORBY

Jak ktoś napisał w eksplodującym wątku z ponad 100 odpowiedziami: „kolejny dobry znak wskazujący na to, że Ken jest gospodarzem konsorcjalnego programu w pełnym wymiarze godzin”.

„Mayim jest główną postacią Call Me Kat i jest katalizatorem i decydentem, który w końcu dostanie pracę jako solowy hosting” – napisał inny.

„Najlepsze wieści w historii”, wykrzyknął trzeci, ponieważ wielu wolało umiejętności gospodarza Kena.

„Nigdy nie sądziłem, że zobaczę tylu super internetowych frajerów, którzy zainwestowali w los sieciowego sitcomu o kociej mamie, ale oto jesteśmy! Świętuj!” napisał czwarty.

Piąty nieco surowo stwierdził: „[This] oznacza, że ​​Mayim Bialik będzie nadal związany z projektami pobocznymi, co miejmy nadzieję oznacza, że ​​Ken zostanie stałym gospodarzem”.

Chociaż inni zauważyli, że może „technicznie” robić obie te rzeczy, jeszcze bardziej zastanawiali się, dlaczego Jeopardy! „Chciałby nawet dwóch gospodarzy”, zwłaszcza że Ken niedawno odszedł z siostrzanego programu ABC The Chase, aby skupić się na Jeopardy!.

„BOLESNY” TYDZIEŃ MAYIMA

Wielu widzów również uznało, że prowadzenie aktorki w tym tygodniu było „bolesne”, kiedy wróciła.

Co najmniej trzy gry zawierały wskazówki dotyczące Double Jeopardy na planszy, gdy skończył się czas.

Fan napisał w piątek na Twitterze: „Lubię Mayim Bialik, ale musi przyspieszyć w Jeopardy. To wiele programów, w których zabrakło im czasu ze wskazówkami na tablicy”.

Inny napisał: „Niech @KenJennings będzie pełnoetatowym gospodarzem @Jeopardy! Mayim po prostu nie tworzy dobrego przepływu od pytania do pytania. Nic przeciwko niej, Ken jest o wiele lepszy!”

Trzeci użytkownik Twittera wyraźnie to ujął: „Ona nie jest odpowiednim gospodarzem dla #jeopardy”, a czwarty w jednej grze „to było bolesne”.

Podczas ostatnich 23 meczów kanadyjskiego korepetytora i ulubieńca fanów Mattei Roach, prawie wszyscy pod wodzą Kena, gry rzadko – jeśli w ogóle – pozostawiały wskazówki, a nawet ona stwierdziła po biegu, że woli Kena.

CO TO JEST: ZŁE DOMÓWIENIE?

Mayim miał również kilka pomyłek z pytaniami i odpowiedziami z uczestnikami podczas prowadzenia.

We wtorek uczestnik wyjaśnił, że pomogli wdrożyć nowy sposób testowania dzieci pod kątem autyzmu za pomocą śliny zamiast nakłucia krwi.

Mayim, który jest neurobiologiem, odpowiedział żartem na poważną historię badawczą uczestnika: „Cieszę się, że plucie do probówki poszło lepiej niż pobranie krwi” – ​​powiedział bez ogródek gospodarz.

Mayim miała kolejny dowcip, który upadł, zanim Ken wrócił na swój ostatni kwietniowy odcinek – powiedziała lekarzowi, że jest „tylko anestezjologiem, a nie chirurgiem”.

„Co za paskudny komentarz do jego linii pracy” – zauważył jeden z użytkowników Twittera.

„WYBÓR ALEKSA TREBKA”

Być może najważniejszym wsparciem ze wszystkich jest nieżyjący już Alex.

Były mistrz Arthur Chu powiedział Newsweekowi w 2021 roku, że Ken – który wygrał 74 mecze w 2004 roku i po prostu wydaje się bardziej zorientowany w niuansach szanowanego serialu – był wyborem ostatniego gospodarza.

„Naprawdę wygląda na to, że był wyborem Alexa Trebeka na następcę, dlatego Trebek dał mu spinki do mankietów i kazał mu opowiadać swój audiobook” – powiedział Arthur.

„Myślę, że są pewne wyraźne oznaki, że preferowanym następcą Alexa Trebeka był Ken Jennings i przestrzeganie jego życzeń byłoby bardziej pełne szacunku”.

Ken słodko powiedział, że wspomniane spinki do mankietów – podarowane przez wdowę po Alexie – są dla mnie „takim urokiem szczęścia” w programie, zgodnie z GMA.

Ken i aktorka z teorii Wielkiego Podrywu zaczęli zastępować legendarnego Alexa Trebeka w 2021 roku.

Jednak po jego tragicznej śmierci pojawiła się flota gości celebrytów z sezonu 37.

Potem, co zaskakujące, ograniczono się do Mayima i Mike’a Richardsa, ale producent wykonawczy zrezygnował z powodu wcześniejszych mizoginicznych komentarzy, a ulubieniec fanów Ken wszedł do konkursu.

Oglądalność programu prawie podwoiła się do 9,7 mln widzów, gdy 47-letni Ken pojawił się po raz pierwszy, a także był gospodarzem dwumiesięcznej passy zawodniczki Amy Schneider.

AGT uderzył z „poważnymi naruszeniami federalnymi” po tym, jak kaskader został sparaliżowany
Jestem baristą Starbucks - pracownicy pozwalają klientom zmieniać pozycję w menu i jest to denerwujące

Kiedy Mayim przejęła obowiązki gospodarza, liczba widzów spadła do 5,9 miliona widzów – podczas gdy niektórzy wyraźnie nazywają ją „zrównoważoną” i „przyjemną”, wielu uważa Kena za jedynego.

Jej odnowienie sitcomu może zostać oficjalnie ogłoszone już w poniedziałek.

Fani są przekonani, że Ken Jennings zostanie nazwany Jeopardy!  gospodarz, ponieważ sitcom Mayima Bialika „oczekuje się” odnowienia w poniedziałek

5

Mayim – obecnie dzieląca obowiązki gospodarza z absolwentem – występuje w Call Me Kat Foxa i ma silne oceny, fani myślą, że będzie teraz „zbyt zajęta”

5

Mniej silne było jej przyjęcie w Jeopardy!, a nawet Alex Trebek „wolał” Kena przed śmiercią w 2020 roku

5

Płacimy za Twoje historie!

Czy masz historię dla zespołu The US Sun?

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button