Rozrywka

Niebezpieczeństwo! zawodnik ujawnia, że ​​ZROBILI na ekranie sweter i „robili na drutach za kulisami” w grze prowadzonej przez Mayima Bialika

NIEBEZPIECZEŃSTWO! Zawodniczka ujawniła, że ​​ZROBIŁA swój ekranowy sweter.

Jenny Scholar, która podczas swojej gry prowadzonej przez Mayima Bialika była skoncentrowana na modzie, została nawet zauważona, gdy „robiła na drutach za kulisami”.

5

Ujawniła swoją tekstylną prawdę po grze prowadzonej przez Mayima Bialika

5

46-letnia aktorka Mayim gości w Jeopardy! po ostatnim epizodzie Kena Jenningsa i ogłoszeniu, że wyjedzie na „miesiące”.

„Oddaję klucze utalentowanemu aktorowi-producentowi-scenarzystom-reżyserowi (!) Mayimowi Bialik na kilka miesięcy”, ulubienica fanów niespodziewanie napisała na Twitterze w maju, dodając: „Mamy szczęście, że ją mamy! Wrócę przed końcem sezonu.

Mówi się, że wybór stałego miejsca hostingowego zostanie ustalony do końca 38. sezonu w lipcu 2022 roku.

Ale w międzyczasie jeden z niedawnych graczy ujawnił, że dział garderoby nie jest potrzebny.

Niebezpieczeństwo!  fani zszokowani „słonym” tweetem głównego ałuna o ostatnich zwycięzcach
Niebezpieczeństwo!  fani dostrzegają rażącą literówkę, ponieważ mistrz PRZEGRAŁ kontrowersyjną passę

Jenny, która we wtorek wieczorem zajęła trzecie miejsce – zdobyła mnóstwo punktów z fanami w kategorii „zdrowe”.

Miała na sobie przyciągający wzrok sweter z wełny warkoczowej w kolorze szałwii i sukienkę w dinozaura.

Jeden z fanów napisał na Twitterze: „Dociekliwe umysły chcą wiedzieć, czy sweter był zrobiony ręcznie?!”

Inny napisał: „Zastanawiam się, czy sama to zrobiła”.

Najczęściej czytane w Rozrywka

Gwiazda Twittera JedenEklektycznyMama, który wytrwale podsumowuje wybór ubrań każdego uczestnika, i kto Jeopardy! o której pisałem, też byłem pod wrażeniem.

Napisała: „Wow, detal z warkoczami na rękawach tego swetra jest niesamowity (również wyjątkowy kolor!) I myślę, że wypatrzyłem dinozaura na jej kołnierzyku koszuli? Założę się, że jej stroje nauczycielskie są niesamowite”.

Jenny – nauczycielka przedszkola z Madison w stanie Wisconsin, która podczas swojego wtorkowego pytania i odpowiedzi ujawniła również, że jest „badaczem wiewiórek” – w końcu się włączyła.

Pobrała Twittera wyraźnie, aby po meczu podzielić się tym, że rzeczywiście zrobiła na drutach bluzkę.

DO FARBOWANIA!

Jenny napisała w odpowiedzi: „Cześć! Tu Jenny”.

„Mój przyjaciel wysłał mi ten wątek, a ja ściągnąłem Twittera tylko po to, żeby wam wszystkim powiedzieć, że TAK, to mój pierwszy sweter w historii!”

„To Flax od TCK na rybackiej wełnie i ufarbowałem ją Ritem, aby pasowała do sukienki Dino.

„Dzięki za obejrzenie, to był odlot !!”

Zawodniczka Ketty Pan, która grała w poniedziałkowym meczu (pięć odcinków jest nagrywanych jeden po drugim w ciągu jednego dnia), następnie wymachiwała pochwałami.

Napisała na Twitterze: „Ketty tutaj. Spacerowanie podczas naszego dnia taśmy i oglądanie Jenny robiącej na drutach było jedną z moich ulubionych części dnia!”

Następnie Jenny dodała w swoim drugim (w historii) tweecie: „Sukienka Dino dzięki uprzejmości Etsy! Jeśli uważasz, że moje stroje są dobre, powinieneś zobaczyć moich współnauczycieli.

Dziękuję za mówienie o mnie tak miłych rzeczy”.

Jeden fan wytrysnął, tracąc szansę na 'y’ kalambur: „Umieram za ten kolor!!!!!”

Inny napisał: „Fakt, że robiła na drutach na planie, jest jeszcze BARDZIEJ uroczy! Dlaczego zawodnicy Jeopardy są po prostu najwspanialszymi utalentowanymi ludźmi?”

POKAZ MODY

Kultowe wąsy zmarłego Alexa Trebeka mogą sugerować, że Jeopardy! zawsze wita eklektyczne detale mody.

W zeszłym miesiącu John, „publicysta sztuk performatywnych” z Brooklynu w Nowym Jorku, przeszedł przez Internet ze swoją koszulą Sasquatch.

Jaskrawoczerwona, zapinana na guziki w stylu zachodnim wydawała się mieć Wielką Stopę, mityczną istotę, idącą w przeciwnych kierunkach nad kieszeniami.

Fani w Internecie poszaleli, że tak powiem, nad wyborem garderoby i wykrzykiwali, że te gigantyczne chwile są powodem, dla którego pokochali ten program.

„Czy… to Sasquatch na jego koszuli? #Jeopardy” – napisał jeden z nich w szoku.

„Lol, ten zawodnik na @Jeopardy ma Wielką Stopę na swojej koszuli” – napisał inny.

„To śmieszne i jestem zachwycony. Uwielbiam, gdy zawodnicy wnoszą swój osobisty talent do Jeopardy” – napisał trzeci.

A czasami wybór odzieży nawet odzwierciedla historie graczy.

Były mistrz, który rozegrał 16 meczów, Ryan Long, zwrócił na siebie uwagę swoim czerwcowym biegiem za 299 tys.

Jego ośmioletni chłopiec Nathan również wykonał swój naszyjnik z koralików, który był z nich szczytem.

Ale to wszystko, na co mógł sobie pozwolić, kierowca współdzielony żył od wypłaty do wypłaty przez ponad rok, zanim poleciał do Culver City i przez rok był hospitalizowany z powodu COVID.

Kiedyś napisał na Twitterze na swoich koszulkach i (czasem zamglonych) okularach, ponieważ fani pokochali jego empatyczny bieg: „Kiedy tu jestem, pozwól mi to załatwić raz na zawsze… to mgła. Zdecydowanie dostanę nową parę okularów A więc nowe koszule. Nowe okulary. Na liście. #zagrożenie.”

Tymczasem poprzednia mistrzyni Mattea Roach podzieliła się na ekranie, że ma SIEDEM tatuaży, w tym dwa tatuaże NÓG dedykowane zespołowi The Talking Heads

Ken (który zaczesał włosy do tyłu) i Mayim (który czasami powtarza swoje marynarki, jak krytycy uwielbiają rozdzierać) zaczęli zastępować legendarnego Alexa po jego tragicznej śmierci w 2020 roku.

Zawęziło się do dwóch po wybiegu gości celebrytów z sezonu 37, w tym teraz zhańbionego Mike’a Richardsa.

Fakt, że slot hostingowy jest nadal niezdecydowany, wywołał niemałą debatę, ponieważ zmarły Alex był gospodarzem od 1984 roku.

Gdy Ken pojawił się po raz pierwszy, oglądalność programu prawie podwoiła się do 9,7 mln widzów.

Kiedy Mayim przejęła obowiązki gospodarza, liczba widzów spadła do 5,9 miliona widzów podczas mistrzostw w college’u i rzeczywiście, nie pobiła ocen Kena od sezonu 38.

To był imponujący sezon, jeśli chodzi o zawodników – kanadyjski nauczyciel Mattea Roach, ukochany kierowca wspólnych przejazdów Ryan, Amy Schneider i Matt Amodio, wszyscy zdobyli szczyty wszechczasów i wezmą udział w Listopadowym Turnieju Mistrzów.

Ostrzeżenie o odżywkach dla niemowląt po zbadaniu DZIESIĄTEJ śmierci niemowląt związanej z rośliną
Erika „powinna iść do WIĘZIENIA” za odmowę przekazania kolczyków o wartości 750 000 USD

Jak jeden z fanów napisał ostatnio na Twitterze: „Właściwie lubię zarówno Kena, jak i Mayima, więc przynajmniej dla mnie tak jest”, chociaż inny odpowiedział, że zwycięzca 74-gry i Najlepszy wszech czasów nadal „lepiej pasuje do serialu”.

Niebezpieczeństwo! emituje w dni powszednie o 19:00 czasu wschodniego w ABC.

Niebezpieczeństwo!  fani byli zachwyceni, gdy odkryli, że zawodniczka Jenny zrobiła na drutach ten sweter i „robiła na drutach za kulisami” według innego gracza

5

W zeszłym miesiącu fani zauważyli „dziwaczny” szczegół dotyczący gracza Johna – miał na sobie dość dziką koszulę Sasquach

5

Ryan Long spakował tylko 2 koszule i 2 kamizelki na swój ukochany ostatni bieg, ale to wszystko, na co mógł sobie pozwolić – moda Jeopardy!  A historie za szwami sprawiają, że serial jest jeszcze lepszy

5

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button