Rozrywka

Niedawno podpisane Patriots, dawne wyróżnienie LSU

Getty Liam Shanahan

To nie trwało długo. Patrioci z Nowej Anglii już wydali swój pierwszy niezrealizowany kontrakt z wolnym agentem.

Były wybitny LSU i urodzony w Massachusetts Liam Shanahan został wydany, zgodnie z kilkoma doniesieniami na Patriots.com. Shanahan pracował kiedyś w ekipie stadionowej dla Boston Red Sox i wydawało się, że spełniło się jego marzenie, aby móc grać w swojej rodzinnej drużynie piłkarskiej.

WSZYSTKIE najnowsze wiadomości dotyczące Patriotów prosto na Twoją skrzynkę! Dołącz do biuletynu Gruby na Patriotach tutaj!

Dołącz do Heavy na Patriotach!

Być może Patriots i Shanahan połączą się w innym czasie w przyszłości, jak widzieliśmy, jak wcześniej wypuszczeni gracze wracają do Foxborough i innych miejsc w NFL. Na razie Nowa Anglia postanowiła rozstać się z Shanahanem bardzo wcześnie w debiutanckim miniobozie.

Inne wiadomości związane z Patriotami: Patrioci podpisali 3 projekty do wyboru

Nowa Anglia podpisała kandydata do trzeciej rundy, Marcusa Jonesa, 23-letniego narożnika z Houston. Kevin Harris, 21-latek, który wraca, został powołany w szóstej rundzie z Południowej Karoliny i Sam Roberts, 24-latek, wybierany z szóstej rundy z Northwest Missouri State.

Nadzieje są duże dla wszystkich trzech młodych mężczyzn, ale potencjał Jonesa jako wszechstronnego rozgrywającego jest jedną z największych historii podczas obozu treningowego, przedsezonu, a być może w kampanii 2022.

WSZYSTKIE najnowsze wiadomości dotyczące Patriotów prosto na Twoją skrzynkę! Dołącz do biuletynu Gruby na Patriotach tutaj!

Dołącz do Heavy na Patriotach!

Jones figuruje jako obrońca, ale w swojej karierze uniwersyteckiej zaliczył 9 przyłożeń, więc prawie na pewno będzie miał wielką szansę zastąpić zmarłego Kanonier Olszewski jako główny powracający w drużynie. Na studiach Jones spędził też trochę czasu pracując jako odbiorca.

Ze względu na jego dynamikę istnieje szansa, że ​​Patrioci znajdą kilka ciekawych sposobów na zdobycie piłki w jego ręce. Poszukaj Harrisa, który zapewni potencjalną głębię podczas biegu wstecznego. Jeśli naprawdę dobrze sobie radzi podczas obozu, może nawet sprawić, że weteran uciekający James White będzie niepotrzebny.

Inne wiadomości Patriots: Jarrett Stidham Trade oficjalnie

Pismo wisiało na ścianie Jarretta Stidhama od miesięcy. Ten tekst został pogrubiony po tym, jak Patriots użyli selekcji czwartej rundy na rozgrywającym Western Kentucky Bailey Zappe.

Nowa Anglia zdecydowała się zamienić Stidhama na Las Vegas Raiders, gdzie ponownie spotka się z byłym koordynatorem ofensywy Joshem McDanielsem. Stidham nie wejdzie w sytuację, w której będzie walczył o miejsce startowe. Zamiast tego będzie próbował trzymać się listy w systemie, który jest mu zaznajomiony, walcząc o wsparcie Dereka Carra.

Stidham dołącza do grupy rezerwowych rozgrywających, do której należą również Nick Mullens i Chase Garbers. Oprócz Stidham, Raiders otrzymali również wybór z siódmej rundy w 2023 r. W zamian za wybór z szóstej rundy w drafcie, na konto na Twitterze Las Vegas.

Nabyliśmy QB Jarrett Stidham i wybór z siódmej rundy w 2023 roku poprzez wymianę z New England Patriots.

W ramach warunków handlowych wyślemy Patriotom wybór z szóstej rundy w 2023 roku. pic.twitter.com/3TyL0pk3RE

— Las Vegas Raiders (@Raiders) 13 maja 2022

Inne wiadomości Patriots: Uznanie zespołu PR zespołu

Sztab PR Patriotów odebrał w piątek solidne wyróżnienie. Grupa, w skład której wchodzą wiceprezes ds. komunikacji Stacey James, dyrektor ds. komunikacji Aaron Salkin i koordynator ds. komunikacji Stephanie Burnham, otrzymała 2022 Pete Rozelle Award od Professional Football Writers of America (PFWA).

Nagroda jest wyrazem uznania dla doskonałej pracy zespołu PR z lokalnymi dziennikarzami. W szczególności personel PR Patriotów został doceniony za profesjonalizm w sezonie 2020, który był wstrząsany skutkami pandemii.

Być może będzie to początek nagradzanego roku dla całej serii.

Śledź stronę Heavy on Patriots na Facebooku, gdzie możesz zapoznać się z najnowszymi wiadomościami, plotkami, treściami i nie tylko, związanymi z Patriotami!

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button