Rozrywka

Niedźwiedzie tracą wiele WR na skutek kontuzji w praktyce: raport

Trener Getty Head Matt Eberflus z Chicago Bears przygląda się podczas obozu treningowego w PNC Center w Halas Hall 2 sierpnia 2022 roku w Lake Forest w stanie Illinois.

Chicago Bears może spędzać dłuższy czas na obozie treningowym bez co najmniej dwóch z szeroko rozstawionych odbiorników rywalizujących o rozpoczęcie w tym roku ról w ataku.

Niedźwiedzie zatrzymały trzech swoich odbiorników — Byrona Pringle’a, Dante Pettisa i debiutanta trzeciej rundy Velusa Jonesa Jr. — z treningów obozowych 6 sierpnia z powodu kontuzji. Podczas gdy główny trener Matt Eberflus powiedział dziennikarzom po treningu, że kontuzja Jonesa jest uważana za „codzienną”, wskazał, że weteran Pringle może przegapić trochę czasu.

„Pringle [has] nie harmonogram powrotu, ale jego będzie trochę dłużej. Ma kontuzję poczwórną]”, powiedział Eberflus dziennikarzom po treningu. „Wy widzieliście [second-round rookie cornerback Kyler] Gordon i Velus odeszli, [but] to tylko z dnia na dzień. Są z trenerami. Wrócą, kiedy będą mogli.

Według reportera Chicago Tribune, Dana Wiederera, podczas treningów drużynowych na sobotnich treningach Bears miał także innego odbiornika — nowo nabytego N’Keala Harry’ego — doznał „coś, co wyglądało na poważną kontuzję lewej nogi”. Harry’emu pomogli koledzy z drużyny i trenerzy z boiska i nie wrócił do końca sesji.

Niedźwiedzie były dziś rano bez WR Byrona Pringle’a, Velusa Jonesa i Dante Pettisa. A potem N’Keal Harry doznał poważnej kontuzji lewej nogi podczas okresu drużynowego.

— Dan Wiederer (@danwiederer) 6 sierpnia 2022

„Niewiele wiem, właśnie widziałem, jak upada” – powiedział Eberflus o kontuzji Harry’ego. „Widziałem tę sztukę i tak naprawdę niewiele wiem z tego. Oczywiście dokonamy oceny, a kiedy już ją otrzymam, możemy ją zwrócić do Ciebie. Jeśli to dłuższa sytuacja, poinformujemy Cię, co to jest. Jeśli jest dzień po dniu, też to powiemy.

Najnowsze wiadomości z Bears prosto na Twoją skrzynkę! Dołącz do biuletynu Heavy on Bears tutaj!

Zapisz się do newslettera Heavy on Bears!

Misie stają się niebezpiecznie chude w WR

W zależności od tego, ile czasu tęsknią zarówno Jones, jak i Pettis, Niedźwiedzie mogą patrzeć na odcinek praktyk, w których ich korpus przyjmujący zostanie zredukowany do tylko Darnell Mooney, Equanimeous St. Brown, Tajae Sharpe, David Moore, Dazz Newsome, Nsimba Webster, Chris Finke i Isaiah Coulter. To nie jest wspaniałe, biorąc pod uwagę, że ostatnie cztery nazwiska z tej listy nie zostały jeszcze przyjęte w pierwszej karierze w NFL.

Dopóki dyrektor generalny Ryan Poles nie zdecyduje się na wprowadzenie większej liczby ciał, Eberflus i jego sztab szkoleniowy zachowają w praktyce podejście „następnego człowieka”.

„Zawsze się tym martwisz” – powiedział Eberflus o obrażeniach. „Podczas obozu, kiedy masz tę 90-osobową listę, a faceci schodzą z miękkimi tkankami, czy cokolwiek to może być, obciążasz innych facetów, a ci inni mają okazję wykonać więcej powtórzeń, więc musisz być uważny tego. I byliśmy. Pamiętamy o tym. Dzisiaj skróciliśmy (ćwiczyliśmy) tylko trochę, mieliśmy jeszcze kilka przerw na wodę, aby odzyskać nogi i ponownie je uruchomić. Ale sposób, w jaki ustalany jest harmonogram, sprawia, że ​​mamy fajny harmonogram, w którym mają dużo czasu między każdą praktyką, aby odzyskać informacje, ale także przygotować swoje ciała.

Teven Jenkins wraca do praktyki niedźwiedzi

Niedźwiedzie nie były całkowicie pozbawione pozytywnych wiadomości o kontuzjach w sobotę. Po opuszczeniu ośmiu kolejnych treningów z nieujawnioną kontuzją, drugi rok ofensywnego napastnika, Teven Jenkins, wrócił na boisko na pierwszy trening z wypełnieniem i rozpoczął proces powrotu do normalnej rutyny wśród pytań o swoją przyszłość.

Jenkins – numer 39 w drafcie NFL 2021 – miał początkowo rywalizować o jedną z początkowych prac Bears, ale problem, który utrzymywał go z dala od boiska, pozwolił Riley Reiff, Larry Borom i debiutantowi piątej rundy Braxton Jones, aby rozpocząć naukę chemii budowlanej i nauczyć się ofensywy. Niemniej jednak Jenkins powiedział dziennikarzom, że nadal wierzy, że istnieje prawdziwa okazja, aby zdobyć znaczącą rolę w Bears w sezonie 2022 i koncentruje się na tym.

„Ogólnie rzecz biorąc, jestem teraz z Chicago Bears” – powiedział Jenkins po treningu. „Jestem tutaj, aby grać w piłkę nożną dla Chicago Bears i to właśnie zamierzam zrobić i to właśnie planuję zrobić teraz”.

Jenkins odmówił podania szczegółów dotyczących kontuzji, która go wykluczyła, lub czy była związana z problemami z plecami, które trzymały go z dala przez większość jego debiutanckiego sezonu. Powiedział również, że nie ma żadnych komentarzy na temat rzekomych problemów między nim a sztabem szkoleniowym, ale dodał, że nie czuje między nimi żadnej animozji.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button