Rozrywka

Nieopowiedziana prawda Jenelle Evans

Jenelle Evans może nie dodawać więcej biologicznych dzieci do swojej najbliższej rodziny, ale dzięki poprzednim związkom na orbicie Evans-Eason-inne jest już wiele innych dzieci. Oprócz córki, którą dzieli z Evansem, David Eason jest także ojcem dwójki innych dzieci. Jego córka, Maryssa, urodziła się z poprzedniego związku i często pojawia się w rodzinnych zdjęciach na Instagramie Evana. Eason ma również syna Kadena z innej byłej dziewczyny. Według The Sun Kaden mieszka ze swoją matką, Olivią Leedham. Zachowała pełną opiekę nad chłopcem po tym, jak Eason został oskarżony o przemoc domową i narażanie życia syna, gdy jego była była w ciąży z Kadenem. Zaprzeczył zarzutom.

Najstarsze dzieci Evansa również mają biologiczne rodzeństwo. Na Ok! jej były chłopak, Andrew Lewis, wysłał SMS-a do swojego byłego, aby poinformować ją, że Jace ma młodszego brata, z którym może się teraz przywitać. Była współlokatorka Evansa wyjaśniła swoją reakcję na wiadomość. – Była bardzo zdezorientowana i zraniona. Andrew nie tylko poszedł i miał kolejne dziecko z inną dziewczyną, ale także nazwał to dziecko Jake, tylko o jedną literę różniącą się od jego pierwszego syna, Jace’a! Kaiser, średni syn Evansa, ma również siostrę o imieniu Emery, urodzoną przez inną kobietę. Tak więc wielu ojców, matek i dzieci należy do tej misternie mieszanej rodziny telewizyjnej rzeczywistości.

Jeśli Ty lub ktoś, kogo znasz, ma do czynienia z przemocą domową, możesz zadzwonić do Krajowej Gorącej Linii ds. Przemocy w Rodzinie pod numer 1-800-799-7233. Więcej informacji, zasobów i wsparcia można również znaleźć pod adresem ich strona internetowa.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button