Rozrywka

Niespodzianka! Justin Timberlake robi kameę w dramacie Hulu „Candy” żony Jessiki Biel

Jessica Biel i Justin Timberlake. Matt Baron/Shutterstock

Para Costarów! Justin Timberlake współpracował z żoną, Jessica Bielza kilka odcinków jej nowej serii Hulu, cukierek.

Przeczytaj artykuł

41-letni śpiewak „Man of the Woods” pojawi się w epizodzie w czwartek 12 maja i 13 maja w odcinkach limitowanej serii jako detektyw, Nas tygodniowo może potwierdzić. Premiera pięciodniowej imprezy telewizyjnej odbyła się w poniedziałek 9 maja.

Chociaż nie jest głównym bohaterem, Timberlake podzieli się kilkoma scenami ze swoją 40-letnią żoną, według Hulu. (Prawdziwa para, która poślubiła w 2012 roku, ma synów Silasa (7 lat) i Phineasa (2 lata)

Justin Timberlake robi kameową żonę Jessicę Biels Hulu Dramat Candy
Jessica Biel w „Candy”. Hulu

cukierek jest oparta na prawdziwej historii dotyczącej gospodyni domowej z Teksasu z lat 80. imieniem Cukierki Montgomery (w tej roli Biel), która brutalnie zamordowała swoją przyjaciółkę Betty Gore (Melanie Lynskey). Chociaż Candy zabiła swoją przyjaciółkę siekierą, później została uniewinniona od morderstwa.

Lynskey, 44 lata, powiedział na wyłączność Nas przed premierą, jak to było mieć na planie byłą członkinię „NSync”, ujawniając, że jej mąż, Jason Ritterściśle z nim współpracował jako drugi detektyw przy kilku ostatnich odcinkach.

Przeczytaj artykuł

„Nie miałem z nim żadnych scen ani nie pracowałem z nim” – wyznał mieszkaniec Nowej Zelandii. „Ale mój mąż to zrobił, ponieważ mój mąż jest drugim detektywem we wszystkich scenach z nim”.

ten Sweet Home Alabama aktorka, która dzieli 3-letnią córkę z 42-letnim Ritterem, ujawniła, że ​​„wiedziała”, że jej małżonek „świetnie się bawi” z Timberlake’em na podstawie jego zachowania poza kamerą.

„Zostali bardzo dobrymi przyjaciółmi” – powiedziała Nas. „Cały czas pisali, do momentu, w którym pomyślałem: „Do kogo piszesz?” A on powiedział: „Justin!” To było całkiem urocze. Świetnie się bawił.”

Lynskey dodała, że ​​„kilka razy”, kiedy spotkała piosenkarza „Cry Me a River”, myślała, że ​​​​jest „kochanie i [that] on i Jason są razem bardzo słodcy.

Przeczytaj artykuł

ten Żółte kurtki aktorka ze swojej strony związała się z Biel podczas kręcenia filmu cukierekpomimo ciemnego charakteru tematu.

„Jessica jest po prostu świetna. Tak wspaniale się z nią rozmawia. Dużo rozmawialiśmy o naszym życiu, naszych dzieciach, naszych mężach” – powiedział Lynskey Nas na planie wibracji. „My [had] zagraj w randki kilka razy [and] poszliśmy na plac zabaw z naszymi dziećmi.”

Kontynuowała: „Po prostu ją lubię i bardzo szanuję. Więc to była po prostu przyjemność. Uwielbiam z nią pracować.”

Ostatnie dwa odcinki cukierek emitowane w Hulu w czwartek, 12 maja i piątek, 13 maja o godzinie 12:00 czasu wschodniego.

Z raportem Leanne Aciz Stanton

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button