Rozrywka

„Nieznośny ciężar ogromnego talentu”: Neil Patrick Harris był idealnym połączeniem bycia „smaczkowym, ale sympatycznym” jako agent Nicolasa Cage’a

Nie do zniesienia ciężar ogromnego talentu, z Nicolasem Cage’em w roli głównej, zadebiutował w kwietniu 2022 roku. Niewielu aktorów zgadza się lub ma szansę zagrać siebie, nie mówiąc już o roli głównego bohatera filmu. Ale jest tak więcej w tym, jak powstał ten film, od scenariusza po aktorów, co przełamało schemat.

Neil Patrick Harris również dołącza do grona celebrytów w tym nowym filmie. A do roli agenta Nicolasa Cage’a Harris był absolutnie idealną kombinacją „smacznego, ale sympatycznego”. Zobacz, co jeszcze poszło o wybranie Harrisa do roli.

Jak powstał ten niesamowity scenariusz

” src=”https://www.youtube.com/embed/x2YHPZMj8r4?feature=oembed” frameborder=”0″ allow=”akcelerometr; Automatyczne odtwarzanie; schowek-zapis; zaszyfrowane media; żyroskop; obraz w obrazie” allowfullscreen>

Ten film to dziwaczna i nigdy wcześniej nie widziana komedia akcji. I są szanse, że nie zdarzyłoby się to żadnemu aktorowi niż Nicolas Cage, wyjaśnił pisarz Tom Gormican. W wywiadzie dla Vanity Fair podzielił się, w jaki sposób elementy ułożyły się na swoim miejscu.

Niezwykle dziwny (choć pozytywnie oceniony) film Gormicana i współscenarzysty Kevina Ettena powstał po tym, jak właśnie zakończyli projekt dla Foxa. Zaczęli podrzucać pomysły na hollywoodzką satyrę, jak żadna inna. Pomimo początkowych obiekcji, Cage nie tylko zgodził się przeczytać scenariusz, ale wręcz mu się spodobał. Z nim na pokładzie Nie do zniesienia ciężar ogromnego talentu zdjął.

Jak pisarze „Nie do zniesienia ciężaru ogromnych talentów” wylądowali na Neilu Patricku Harrisie w roli agenta

Neil Patrick Harris uczestniczy w nowojorskim pokazie „The Unbearable Weight of Massive Talent” w Regal Essex Crossing 10 kwietnia 2022 r. w Nowym Jorku. | Dimitrios Kambouris/Getty Images

Gormican zaczął mówić o tym, kto jeszcze pasowałby do niektórych prawdziwych postaci w filmie, w tym do rzeczywistego agenta Cage’a, Andrew Finkelsteina. Nie chodzi o to, że sam Finkelstein jest w jakikolwiek sposób „mądry”, ale zespół wiedział, że każdy hollywoodzki agent musiałby być „sympatyczny, ale lubiany”, aby był realistyczny. I był tylko jeden facet idealny do grania w tak dynamiczną reprezentację: Neil Patrick Harris.

Harrisowi nie jest obce przedstawienie wypaczonej wersji prawdziwej osoby. Zagrał się w znaczącym epizodzie w Harold i Kumar kino. Zespół scenarzystów zauważył, że to zbieg okoliczności — nie przyszło im to do głowy, gdy byli w trakcie castingu do Nie do zniesienia ciężar ogromnego talentu.

Neil Patrick Harris pracuje także nad innymi projektami

Neil Patrick Harris zagrał kolejną smaczną, ale sympatyczną postać. Oprócz jego przełomowej roli tytułowego młodego doktora w Doogie Howser, MDgrał Barneya Stinsona we wszystkich dziewięciu sezonach Jak poznałem twoją matkę. Podczas gdy Barney przez większość czasu był przebiegłym kobieciarzem, aktorstwo Harrisa podbiło publiczność.

Aktor stał się prawdziwym złoczyńcą za rolę hrabiego Olafa w serialu Netflix Seria niefortunnych zdarzeń. W ostatnich latach wykonał również sporo pracy głosowej, a także jeden wysokobudżetowy projekt: Zmartwychwstania Matrix.

Tego lata Harris powraca do telewizji w bardziej stonowanej roli dla niego. Gra Michaela, świeżo upieczonego mężczyznę, który po czterdziestce zmaga się z nowojorską sceną randkową. Aktor zauważa, że ​​jest „super podekscytowany”, że serial ma trafić do serwisu streamingowego w lipcu 2022 roku.

ZWIĄZANE Z: Neil Patrick Harris może odgrywać dowolną rolę w MCU, jaką chce, fani się z tym zgadzają

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button