Rozrywka

„Nigdy nie widziałem czegoś takiego” – zobacz, jak Anglia bierze szaloną furtkę przeciwko Nowej Zelandii, pozostawiając melonika Leacha oszołomionego

HENRY NICHOLLS został zwolniony z jednym z najbardziej dziwacznych i najdziwaczniejszych bramek w historii krykieta przeciwko Anglii.

Ciasto z Nowej Zelandii wychodzi z zagłębienia, by popchnąć spinner Jacka Leacha w kierunku granicy z długimi zapasami tuż przed herbatą w pierwszym dniu trzeciego testu.

8

Strzał leworęczny wydawał się z pewnością uciec o cztery

8

Piłka odbiła się rykoszetem od jego partnera Daryla Mitchella pod koniec nienapastnika

8

Sędzia Richard Allan Kettleborough kryje się, gdy piłka się zapętla

8

Alex Lees nie pomylił się z dziwacznym, ale prostym haczykiem

8

Jack Leach starał się ustalić, w jaki sposób złowiono połów

8

Ale w po prostu niewiarygodnie zkręconym wydarzeniu, wystrzeliwuje piłkę bezpośrednio na kij swojego kolegi z drużyny Daryla Mitchella na końcu nienapastnika.

Stamtąd piłka przelatuje obok szybko myślącego sędziego i idealnie trafia w wdzięczne ręce Alexa Leesa, który w połowie meczu łapie prosty chwyt.

I zgodnie z literą prawa, a konkretnie ustawy 332.2.3.

Zasady krykieta mówią, że złapanie będzie sprawiedliwe, jeśli: „Polowy złapie piłkę po tym, jak dotknęła furtki, sędziego, innego polowego, biegacza lub innego pałkarza”.

Trener Anity Alvarez skacze do basenu, by uratować jej życie po tym, jak zemdlała w wodzie
Najlepsze darmowe zakłady i oferty rejestracji dostępne u naszych partnerów bukmacherskich

Piłkarze Anglii i kibice Headingley na początku nie mogli zrozumieć, co się stało – a nawet gdy stało się to oczywiste, nadal byli zdezorientowani.

Ekspert Sky Sports Michael Atherton powiedział: „Nigdy nie widziałem czegoś takiego.

„Henry Nicholls walczył, wyglądając trochę nieswojo, 19 biegów w prawie 100 piłkach.

„A potem w końcu wyciąga jedną ze środka nietoperza.

SUN BINGO ZDOBĄDŹ BONUS 50 £ I 50 DARMOWYCH SPINÓW DZIŚ

„Daryl Mitchell na końcu nienapastnika, próbując się chronić i usunąć kij z drogi, uderza go w Alexa Leesa.

„Nie mógłby zrobić tego lepiej, gdyby spróbował. To jak ćwiczenie łapania jedną ręką.

„To niewiarygodna chwila”.

Leach powiedział później: „To było niewiarygodne. Nawet nie wiedziałem, czy jest to dozwolone, nigdy czegoś takiego nie widziałem. Ale wezmę każdą furtkę, jaką mogę – masz dość, że nie idzie po twojej myśli.

— To głupia gra, prawda?

„To był bardzo pechowy dla Nichollsa, ale dla mnie bardzo szczęśliwy. Piłka wypadła prosto ze środka kija Mitchella i Leesy chce, żebym wspomniał, że to był jego dobry chwyt!

„Podoba mi się fakt, że mam dwie bramki na tablicy, ale szczerze mówiąc, nie podobało mi się zwolnienie. To nie jest coś, co będę ponownie oglądać wiele razy”.

I nic dziwnego, że furtka sprawiła, że ​​wszyscy rozmawiali w mediach społecznościowych – zaledwie kilka tygodni po pierwszym zwariowanym incydencie z Mitchellem i Leachem w serialu, w którym piłka wpadła do kufla cydru.

Pewien żartowniś napisał: „FURTKA: WYPUSZCZANIE 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 POMOC: MITCHELL 🇳🇿 🤣🤣 Musisz zobaczyć tę furtkę, żeby w to uwierzyć 😂😂😂😂😂😂😂😂”

Inny powiedział: „Czarne czapki miały pewne problemy z czarnymi kotami, jeśli chodzi o szczęście w odbiciu… Stokes w WC19 był niewiarygodny, ale to [is] prawie gorzej.”

Nowa Zelandia była przy herbacie przy 123-5, ale imponujący, uparty późny występ Daryla Mitchella – który jest 78, a nie 159 piłek – i Tom Blundell (45 z 108) oznacza, że ​​zakończyli dzień 225-5.

Lees nie mógł ukryć swojej przyjemności w Headingley

8

Kapitan Ben Stokes nie narzekał, ponieważ turyści spadli do 123-5 przy herbacie

8

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button