Rozrywka

Noel Clarke wita dziecko po tym, jak poczuł się „samobójczy” z powodu roszczeń dotyczących niewłaściwego zachowania seksualnego

Noel Clarke ujawnił, że on i jego żona Iris powitali dziecko.

Aktor udostępnił w tym tygodniu zdjęcie swojego nowego dziecka trzymającego się za palec w mediach społecznościowych, owiniętego w czapkę i sweter z twarzą ukrytą przed kamerą.

Noel opisał słodkie zdjęcie modlącym się emoji i miłosnym sercem, gdy fani wpadli do sekcji komentarzy, aby mu pogratulować.

Jeden napisał: „Gratulacje!! Błogosławieństwa przynoszą nowe początki. Tak zachwycony dla ciebie.

Jak dodał inny: „Gratulacje, nic innego nie ma znaczenia”.

„Co za niesamowity Dzień Ojca dla was, gratulacje dla was wszystkich” – napisał trzeci fan.

Podczas gdy ktoś inny powiedział: „Ogromne gratulacje – po prostu piękne!”

Pojawia się, gdy aktor Doctor Who ujawnił, że zarzuty dotyczące niewłaściwego zachowania seksualnego powstały od 20 różnych kobiet, które pozostawiły go „samobójczego” i nosiły nóż w kieszeni.

Noel powitał czwarte dziecko ze swoją żoną Iris

Aktor został zawieszony przez BAFTA po tym, jak zarzuty wyszły na jaw, a sieci, w tym Sky i ITV, zdystansowały się od aktora po tym, jak The Guardian nabył zarzuty od 20 kobiet.

Zarzuty dotyczyły „przemocy słownej, zastraszania i molestowania seksualnego”, donosi The Guardian.

Clarke zawsze „żarliwie” zaprzeczał oskarżeniom, wydając publiczne przeprosiny dla zaangażowanych osób.

Policja nie wszczyna śledztwa w sprawie zarzutów.

Clarke twierdził, że walczy z myślami samobójczymi (Zdjęcie: Getty Images)

Powiedział, że zarzuty niewłaściwego postępowania „pokazały mi jasno, że niektóre z moich działań wpłynęły na ludzi w sposób, którego nie zamierzałem ani nie zdawałem sobie sprawy”.

Dodał: „Tym osobom bardzo przepraszam.

„Będę szukał profesjonalnej pomocy, aby się kształcić i zmieniać na lepsze.”

Ale zarzuty sprawiły, że on i jego rodzina „działali na oparach”, powiedział Noel dla MailOnline – i sprawiły, że Clarke walczył z myślami samobójczymi.

Wyjaśnił, że trzymał w kieszeni pamiątkowy nóż myśliwski, który kupił 20 lat temu, planując poderżnąć sobie gardło.

Noel Clarke stanął w obliczu zarzutów dotyczących niewłaściwego zachowania seksualnego od 20 różnych kobiet (Zdjęcie: PA)

Powiedział w gazecie, że powstrzymało go jego 11-letnie dziecko, wyjaśniając: „Musiałem zrobić coś, czego nie da się przeżyć. Sięgałem po książkę i z kieszeni wypadł mi nóż.

„Moja jedenastoletnia córka powiedziała: 'Tato, dlaczego to masz?’ Powiedziałem: „Tylko po to, by usunąć brud z moich paznokci”.

Clarke dodał, że „zwyczajność” wymiany „wyrwała go z tego”, wyznając: „Do tego momentu czekałem na odpowiedni moment, by się zabić”. […] mój umysł został zniszczony”.

Noel powiedział, że on i jego żona początkowo nie odważyli się nikomu powiedzieć o swoim nowym dziecku.

Wypowiadając się na temat zarzutów, Clarke przyznał się do robienia „zuchwałych” komentarzy i mówił o seksie w pracy – ale powiedział, że te rozmowy „nie gwarantują zniszczenia [his] życie.”

Dodał, że uważa, że ​​rozmowy są „wzajemne”.

Aby uzyskać wsparcie emocjonalne, możesz zadzwonić na całodobową infolinię Samarytan pod numer 116 123, wysłać e-mail na [email protected], odwiedzić oddział Samarytan osobiście lub odwiedzić stronę internetową Samarytan.

Aby uzyskać więcej najnowszych wiadomości o showbiznesie od Daily Star, zapisz się do jednego z naszych biuletynów tutaj.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button