Rozrywka

„Normalna noc dla czarnego człowieka w Ameryce”: były gwiazdor NFL Terrell Owens publikuje wideo z gorącej wymiany zdań z „Karen”

Terrell Owens, szerokopasmowy odbiorca Pro Football Hall of Fame, przesłał niedawno nagranie, na którym wdaje się w zaciekłą kłótnię z kobietą z sąsiedztwa w nocy 3 sierpnia, gdy na miejsce wkroczyli policjanci. Na nagranym przez niego filmie słychać kobietę, która mówi glinom, że Owens „opuścił szybę i zaczął mnie nękać”.

REKLAMA

Owens opublikował 11-minutowy film na swoim Instagramie 3 sierpnia, na którym znajduje się relacja jego i kobiety z kłótni, wraz z policjantem pojawiającym się na miejscu zdarzenia z napisem: „KAREN JEST PRAWDZIWA!!!! Wow! PO PROSTU NORMALNA NOC BYCIA CZARNYM W AMERYCE. Chcę powiedzieć, że nie mogę w to uwierzyć, ale wszyscy wiecie, co to jest. Jak podaje Fox News, gorąca wymiana zdań rozpoczęła się, gdy kobieta rzekomo krzyknęła na Owensa i oskarżyła go o przekroczenie prędkości podczas jazdy do jego skrzynki pocztowej. Owens powiedział glinom: „Jadę do mojej skrzynki pocztowej, ona mówi mi, że przyspieszam. Każe mi zwolnić”. Na co kobieta powiedziała, że ​​oskarżyła Owensa o prowadzenie znaku stopu, prawie uderzając ją samochodem. Powiedziała dalej: „Poprosiłam go, żeby zwolnił, a on wysiadł z samochodu i zaczął mnie nękać” i dodała: „Nie musiałeś wysiadać ze swojego pieprzonego samochodu. Czarny mężczyzna zbliżający się do Białej kobiety.

REKLAMA

CZYTAJ WIĘCEJ

Dlaczego Duane Brown został aresztowany? Gwiazda NFL, 36 lat, eskortowana z lotniska LAX po rutynowym przeglądzie

Dlaczego DeAndre Hopkins dostał bana na 6 gier? Gwiazda Cardinals mówi, że zasady NFL nie powinny być tak „czarno-białe”

REKLAMA

Po zakończeniu filmu gliniarze podobno opuścili miejsce zdarzenia i wygląda na to, że ani Owens, który od 2010 roku jest poza NFL, ani kobieta nie zostali oskarżeni o popełnienie przestępstwa. Według TMZ „Strony zostały rozdzielone, a sytuacja rozwiązana”, powiedziało o sytuacji biuro szeryfa hrabstwa Broward.

REKLAMA

Film, który ma ponad tysiąc wyświetleń, wkrótce wywołał falę w mediach społecznościowych. Jeden napisał: „Jesteś Czarnym mężczyzną zbliżającym się do Białej kobiety”??? Nuff powiedziała… że z pewnością zasłużyła na status Karen. Nie ruszaj się, bracie!” Inny powiedział: „To szaleństwo, że wciąż przechodzimy przez takie problemy jako Afroamerykanie. Nie możemy uciec przed tym. Musimy sobie z tym poradzić publicznie”.

REKLAMA

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button