Rozrywka

Nowa fabuła „Furiosa” ujawnia, jak pasuje do uniwersum „Mad Max”

Po długim czasie nadchodzi Furiosa streszczenie jest wreszcie tutaj. Daje to znacznie lepszy wgląd w to, jak film będzie pasował do Mad Max uniwersum, choć z pewnością pozostawia też widzom pewne pytania. The Furiosa fabuła idzie w innym kierunku niż jego poprzedniczka, ale wciąż z pewnością wciągnie publiczność do teatrów.

„Mad Max: Fury Road” przywrócił świat do serii

LR: Anya Taylor-Joy i Charlize Theron jako Furiosa | Emma McIntyre/WireImage i Warner Bros.

Postapokaliptyczny film akcji Mad Max: Droga furii wszedł do kin w 2015 roku. Oznaczało to czwartą część serii, ale służyło również jako ponowne uruchomienie ciągłości. Tom Hardy i Charlize Theron prowadzili obsadę odpowiednio jako Max i Furiosa. Obaj aktorzy nie dogadywali się na planie, ale ostatecznie zdobyli zarówno krytyków, jak i widzów kinowych.

Mad Max: Droga furii zdobył oszałamiające 10 nominacji do Oscara i zdobył sześć z nich, co czyni go najbardziej nagrodzonym filmem wieczoru. W rezultacie film po prostu błagał o kolejny wielki powrót do tego wszechświata. The Furiosa Premiera fabuły z pewnością wywoła pewne emocje wśród fanów, którzy czekali na wielki powrót.

Fabuła „Furiosa” ujawnia, jak pasuje do uniwersum „Max Max”

Nadchodzący Furiosa służy zarówno jako prequel, jak i spinoff do Mad Max: Droga furii. Dystrybutor Warner Bros. wreszcie wymyślił oficjalną fabułę dla Furiosa to daje widzom nieco bliższe spojrzenie na to, czego mogą się spodziewać. Zobacz poniżej, aby przeczytać całość Furiosa streszczenie:

„Gdy świat upadł, młoda Furiosa zostaje porwana z Zielonego Miejsca Wielu Matek i wpada w ręce wielkiej hordy motocyklistów dowodzonej przez wodza Dementusa. Przemierzając Pustkowia natrafiają na Cytadelę, której przewodniczy Immortan Joe. Podczas gdy dwaj Tyrani walczą o dominację, Furiosa musi przetrwać wiele prób, przygotowując środki na znalezienie drogi do domu.

The Furiosa fabuła dokucza, że ​​tytułowa bohaterka pochodzi z Zielonego Miejsca Wielu Matek. Ujawnia, że ​​wkrótce znajdzie się w środku intensywnej wojny między Immortan Joe a Warlordem Dementusem. Jak wcześniej obiecano, Furiosa nie będzie kolejnym filmem w kotka i myszkę, ale nadal będzie trzymał swoje korzenie przygodowe, gdy chce wrócić do domu. Streszczenie pozostawia wiele pytań dotyczących tego, dokąd mogłaby się udać jej podróż, prowadząc do Mad Max: Droga furii.

Opóźniona data premiery

Mad Max: Droga furii scenarzysta/reżyser George Miller powróci na spinoff prequel. Jednakże Furiosa fabuła daje lepsze wyobrażenie o kierunku, w którym się porusza. Przyniósł Północny gwiazda Anya Taylor-Joy na pokładzie, aby zagrać główną rolę. Chris Hemsworth i Tom Burke również są podpisane, chociaż ich postacie nie zostały jeszcze ogłoszone. Nathan Jones zagra Rictusa Erectusa, a Angus Sampson zagra The Organic Mechanic.

Furiosa przyniesie również inne Mad Max: Droga furii nazwy. Należą do nich scenarzysta Nico Lathouris, montażystka filmowa Margaret Sixel, projektantka kostiumów Jenny Beavan i kompozytorka Junkie XL. Pierwotna data premiery to 23 czerwca 2023 r., chociaż opóźnienia ją odsunęły. Obecnie jest ustawiony na 24 maja 2024 r., więc widzowie będą mieli jeszcze trochę czasu, aby poczekać, aby zobaczyć, jak to wszystko się układa.

POWIĄZANE: Przesłuchanie „Furiosa” Anyi Taylor-Joy miało przeczytać słynną mowę z tego klasycznego filmu

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button