Rozrywka

Nowa seria konkursów tanecznych „Come Dance With Me” jest kręcona pod ziemią

Jeśli masz ochotę na kolejną serię konkursów rzeczywistości tanecznych, która nie jest podróbką Tańca z gwiazdami, daj szansę Come Dance With Me. Innowacyjna seria rzeczywistości łączy młodych, wyszkolonych tancerzy z ich rodzicami (lub inną znaną osobą dorosłą) w konkursie, który jest bardzo zabawną sprawą dla całej rodziny.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą

Ten zgrabny drobiazg dodaje jeszcze więcej wiarygodności czynnikowi wyjątkowości Come Dance With Me. Producentem wykonawczym serialu jest NCIS: Los Angeles grają LL Cool J i Chris O’Donnell. Nie tylko to, ale Jenna Dewan jest jedną z sędziów! Jej koledzy jurorzy to aktor, tancerz i model Dexter Mayfield, a także choreograf i tancerka Tricia Miranda.

Gdzie rywalizowało 12 par drużyn tanecznych w Come Dance With Me? Oto, co wiemy o tym, gdzie kręcono serial.

Źródło: CBS

John i Ava rywalizują w „Come Dance With Me”.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą Miejsce kręcenia filmu „Come Dance With Me” może Cię zaskoczyć!

Według The Cinemaholic, serial został nakręcony w Dockland Studios w Melbourne w Australii w 2021 roku. Szczęśliwi mieszkańcy mieli szansę uczestniczyć w nagraniach z pokazów za darmo, więc Come Dance With Me będzie mieć autentyczną widownię studyjną dopingującą uczestników.

Według tego samego raportu, kręcenie miało początkowo odbywać się w Los Angeles. Produkcja została przeniesiona do Melbourne ze względu na ograniczenia w Los Angeles podczas pandemii COVID-19, kiedy nakręcono Come Dance With Me.

Zdjęcia do Come Dance With Me rozpoczęły się w maju 2021 roku. Sposób, w jaki widzom udało się zdobyć bilety na nagrania z pokazów na sezon 1, odbył się za pośrednictwem posta na stronie Australian Stage. Chociaż link Eventbrite do biletów jest już nieaktualny, warto się z nim zapoznać, jeśli program zostanie odnowiony na kolejny sezon!

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą

Chociaż obecnie nie wiadomo, czy CBS przedłuży Come Dance With Me na drugi sezon od 6 maja 2022 r., Czy też sezon 2 będzie ponownie nagrywany w Melbourne, byłoby wspaniale, gdyby fani dopiero dowiedzieli się o serialu brać udział w przyszłych nagraniach również za darmo.

Artykuł jest kontynuowany pod ogłoszeniemIle drużyn pozostało w sezonie 1? (SPOILERY)

Stawka dla uczestników pierwszego sezonu Come Dance With Me jest wysoka. Para, która tańczy w drodze na szczyt, odejdzie z nagrodą pieniężną w wysokości 100 000 USD. Niestety, Maceo Sicam i jego tata Albert Sicam musieli wycofać się w odcinku 1 po tym, jak Albert doznał kontuzji, która uniemożliwiła mu taniec.

Lucas Valazquez i jego matka Carolina Valazquez zostali wyeliminowani jako pierwsi po wycofaniu się Maceo i Alberta.

Pozostało 10 drużyn walczących o chwałę i niesamowitą nagrodę pieniężną. Kto zatańczy do zwycięskiego rytmu? Musimy tylko poczekać i zobaczyć, kiedy nowe odcinki Come Dance With Me będą emitowane w piątki na CBS o 20:00 czasu wschodniego.

Jeśli jesteś bardziej streamerem, dzięki Paramount Plus następnego dnia możesz zobaczyć, którzy zawodnicy tańczyli do kolejnego odcinka.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button