Rozrywka

Nowe raporty twierdzą, że Charles Crooks WYPADŁ z odrzutowca podczas sprawdzania podwozia

Ujawniono więcej szczegółów na temat tajemniczego wyjścia drugiego pilota Charliego Crooksa w połowie lotu i śmiertelnego upadku z samolotu w zeszłym tygodniu. 23-letni Crooks mógł udać się na tył samolotu i otworzyć drzwi ładunkowe, aby sprawdzić uszkodzone podwozie, co mogło spowodować, że przypadkowo wypadł z odrzutowca, zanim wykonał awaryjne lądowanie, według źródeł organów ścigania który rozmawiał z TMZ. Nowa teoria została ujawniona po tym, jak NBC News uzyskało 13-minutowy dźwięk połączenia 911 od dwóch pracowników Federalnej Administracji Lotnictwa, który sugerował, że Crooks mógł wyskoczyć z samolotu.

REKLAMA

Pracownik FAA mówi, zanim poda współrzędne miejsca zdarzenia: „To jest z lotniska Raleigh. Mamy pilota, który przybył na boisko. Jego drugi pilot wyskoczył z samolotu. Powiedzieli więc, że wyskoczył z samolotu. Jego drugi pilot wyskoczył bez spadochronu, żeby mógł uderzyć w ziemię. Dyspozytor odpowiada: „Wydaje mi się, że w tym momencie wszystko, co możemy zrobić, to coś w rodzaju powrotu do zdrowia”. Inny pracownik FAA, który przejął rozmowę, powiedział: „To najbardziej szalona rzecz, z jaką kiedykolwiek miałem do czynienia. To znaczy, jestem pewien, że ten pilot będzie wstrząśnięty. Nie mam pojęcia. Dosłownie powiedział: „mój pilot właśnie wyskoczył”.

REKLAMA

POWIĄZANE ARTYKUŁY

Jak zginął Charles Hew Crooks? Wezwanie pod numer 911 ujawnia, że ​​pilot WYskoczył z samolotu przed awaryjnym lądowaniem

Kim był Charles Crooks? Ciało 23-letniego pilota znalezione na drzewach po tym, jak w tajemniczy sposób wyskoczył z samolotu BEZ spadochronu

REKLAMA

Wcześniej sugerowano, że Crooks mógł wyskoczyć z samolotu z nieznanego powodu, a władze wciąż badają sprawę. W poniedziałek WRAL opublikował nagranie prośby pilota o pomoc ze strony kontroli ruchu lotniczego tuż przed niewyjaśnionym wyjściem Crooksa. Słychać było pilota mówiącego: „Awaryjne, straciliśmy prawe koło. Chcielibyśmy udać się do Raleigh i wylądować w Raleigh”. Daily Mail uzyskał 40-minutową wymianę informacji i donosi, że pilot podczas rozmowy z kontrolą ruchu lotniczego potwierdził „mamy dwie osoby na pokładzie”.

REKLAMA

Ciało 23-letniego Charlesa Hew Crooksa zostało znalezione na podwórku w miejscowości Fuquay-Varina (Screenshot NBC News)
Ciało 23-letniego Charlesa Hew Crooksa zostało znalezione na podwórku w miejscowości Fuquay-Varina (Screenshot NBC News)

Oszuści nie mieli spadochronu, kiedy wyskoczył z samolotu, według oświadczenia złożonego przez przedstawiciela zarządu awaryjnego Wake County w piątek, 29 lipca wieczorem przez NBC News. Crooks został później znaleziony martwy w Fuqua-Varina, około 50 mil na południe od lotniska. Według Federalnej Administracji Lotnictwa za pośrednictwem NBC News, dwusilnikowy CASA CN-212 Aviocar wykonał awaryjne lądowanie na trawiastym terenie na międzynarodowym lotnisku Raleigh-Durham około 14:40.

REKLAMAW filmie opublikowanym przez WRAL można zobaczyć, jak samolot zsuwa się z pasa startowego i częściowo kręci się po okręgu. Wiele agencji pomagało w poszukiwaniach złodziejaszków, zanim znaleziono jego ciało. Mieszkaniec Fuqua-Variny zatrzymał funkcjonariusza i zgłosił, że słyszał zamieszanie dochodzące zza ich domu, w którym później odkryto ciało Crooksa. Incydent jest nadal przedmiotem dochodzenia prowadzonego przez FAA i Krajową Radę Bezpieczeństwa Transportu.

REKLAMA

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button