Rozrywka

Nowe ulubione pojawiają się w handlu dla Browns QB Baker Mayfield

Getty Images Browns rozgrywający Baker Mayfield.

Cleveland Browns muszą jeszcze znaleźć wymianę na niezadowolonego rozgrywającego Bakera Mayfielda, chociaż Seattle Seahawks wydaje się rozgrzewać na myśl, że były najlepszy wybór przejmie rolę ich początkowego rozgrywającego.

Pantery były postrzegane jako faworyci do lądowania w Mayfield przez większość poza sezonem, ale teraz ten płaszcz należy do Seahawks, według Aarona Wilsona z Pro Football Network.

„Nie było ostatnio żadnego znaczącego ruchu w kierunku Brownów, którzy byliby w stanie przeprowadzić transakcję na Mayfield i żadna transakcja nie jest nieuchronna, według źródeł ligowych, które nie są upoważnione do publicznego wypowiadania się” – poinformował Wilson w czwartek, 23 czerwca. „Carolina Panthers , po przeprowadzeniu dyskusji handlowych podczas projektu dotyczącego Mayfield, który nie zbliżył się do porozumienia, nie są uważani za prawdopodobny cel podróży jak inny potencjalny partner handlowy: Seattle Seahawks.

Seahawks rozważają obecnie opcje QB, a Geno Smith i Drew Lock rywalizują o rolę początkową. Niezależnie od tego, czy w to wierzy, czy nie, kapitan Seahawks, Pete Carroll, bardzo chwalił swoich przechodniów.

„Są naprawdę imponujące” — powiedział Carroll na ESPN. „I to nie była jedna sekwencja tutaj ani jeden dzień tutaj. Po prostu byli solidni przez cały czas. Podzieliliśmy się mnóstwem powtórzeń. Geno szedł z pierwszą grupą przez cały czas, ale mieli bardzo blisko równych powtórzeń w sytuacjach sytuacyjnych przez cały czas. … Do tej pory wykonali świetną robotę. Wyglądają na kontrolę.”

Zainteresowanie Seattle Mayfieldem było kwestionowane od samego początku, ale wydaje się, że jest to sytuacja, w której Mayfield może się wślizgnąć i coś zmienić. Mayfield wykonał 60,5% swoich podań w zeszłym sezonie na 3010 jardów, 17 przyłożeń i 13 przechwytów. W tym sezonie poza sezonem przeszedł operację rozdartego obrąbka w ramieniu, w którym nie rzuca się, ale jest gotowy do jazdy na obóz treningowy.

Seahawks chcą rozszerzyć Mayfield po handlu: Raport

Pantery i Browns nie byli w stanie dojść do porozumienia, jaką część z prawie 19 milionów dolarów pensji Mayfielda przejmie każda ze stron. Tymczasem Seahawki wydają się być kreatywne, próbując wylądować Mayfield, według Josiny Anderson z CBS Sports.

„Podobno Seahawks nadal są bardzo zainteresowani przejęciem QB Baker Mayfield i za kulisami są otwarci na przedłużenie kontraktu”, napisała na Twitterze w środę, 22 czerwca. „Wiem również, że proces zbieranie informacji i spostrzeżeń na temat Mayfield wciąż trwa”.

Powiedziano mi, że #Seahawki nadal są bardzo zainteresowani przejęciem QB Baker Mayfield i za kulisami są otwarci na umowne przedłużenie go, według źródła ligowego. Wiem też, że proces zbierania informacji i spostrzeżeń na temat Mayfield wciąż trwa.

— IG: JosinaAnderson (@JosinaAnderson) 22 czerwca 2022 r

Seahawks mają tylko 16,3 miliona dolarów w pensjach, więc albo będą potrzebować pomocy ze strony Browns, albo przedłużenia, które rozłożyłoby pieniądze, które jest winien Mayfieldowi.

Blitz of Seahawks Info może być strategią Brownsa

Podczas gdy Seahawks są logicznym celem, niedawny napływ wiadomości łączących Seattle i Mayfield może być częścią strategii Browns, mającej na celu zawarcie umowy z Panthers. Były dyrektor generalny Browns, Mike Lombardi, uważa, że ​​tak jest.

„Myślę, że wydaje mi się, że jest to okazja, w której Browns chcą sfinalizować tę umowę z Karoliną i jest pewien impas”, powiedział Lombardi w swoim podcaście „GM Shuffle”. „Myślę, że Browns i Carolina doszli do jakiegoś wniosku, dokąd to zmierza. Tu znowu chodzi o pieniądze”.

Znana osoba z Browns, Mary Kay Cabot z Cleveland.com, poinformowała, że ​​Seahawki nie stanowią zagrożenia dla lądowania Mayfield poprzez handel i byliby zainteresowani tylko wtedy, gdyby został odcięty.

Więcej ciężkich na Browns News

Wczytuję więcej artykułów

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button